Prehľad

Cenovo dostupný hosting so základnými funkciami

S cenami začínajúcimi na spodnej hranici dôvery zvyšujú záruku dostupnosti a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí môžete vidieť, prečo spoločnosť Big Rock Hosting láka veľa hostiteľov z celého sveta. Ak ste väčšia spoločnosť, ktorá si vyžadovala pokročilé funkcie a služby, aby sa vysporiadala s vysokými požiadavkami na premávku, možno budete musieť nakupovať, ale pre tých, ktorí chcú získať hotovosť za skvelú cenu, ktorá ponúka základné funkcie hostingu a domény, potom nemôžete ísť s BigRockom nie je nič zlé.


Prečo zvoliť hosting BigRock?

 • Veľmi nízke ceny
 • Služba podporená zárukami
 • 24 hodinová podpora
 • Jednoduché nástroje na vytváranie webových stránok

Chcete vedieť, či je hosting BigRock pre vás ten pravý?

Pozrime sa na to.

Spoľahlivosť

99,9% dostupnosť na hostingu VPS

Vo všeobecnosti je hosting BigRock spoľahlivý a málokedy má problémy. Servery sú väčšinou založené na USA a sú pevné k jadru, vďaka ktorému je sieť dokonale silná. Poskytujú služby 99,9% dostupnosti bez obsluhy na serveri VPS a rozhliadajú sa okolo recenzií, s ktorými sa pri zdieľanom hostení alebo špecializovanom hostení nestretnete so žiadnymi problémami s prestojmi.

Všetky tieto rozhovory sú podporované 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže ak nie ste so službou spokojní a máte pocit, že jej chýba žiadna transparentnosť, môžete svoje peniaze získať späť..

Vlastnosti

3 hlavné plány s neobmedzeným priestorom & Bandwidth

K dispozícii sú 3 hlavné typy hostingu, ktoré sa ponúkajú so spoločnosťou Big Rock a sú to zdieľaný hosting, špecializovaný hosting a hosting hostiteľa, všetko prispôsobené inému typu zákazníka. S každým hostingovým plánom získate veľa základných funkcií, ale neočakávajte, že by vás niektorý z nich skutočne nadchol, pretože ide o štandardné funkcie na vytváranie webových stránok.

Štandardné plány zdieľaného hostingu strednej triedy prichádzajú s neobmedzenou šírkou pásma, priestorom, 5 GB databázového priestoru, CPanel a neobmedzeným prenosom. V základnom pláne chýbajú mnohé funkcie, ale keďže ide o najlacnejšiu možnosť, ktorá presahuje 2 doláre mesačne, môžete zistiť, prečo sa toľko stiahlo späť. Napriek tomu je to skvelý plán pre začiatočníkov.

[Features_table]

podpora

Solid Tech Support & Zákaznícky servis

Teraz veľa ľudí môže mať pocit, že spoločnosť sídli v Indii, že ceny a služby sa musia ponúknuť. Jednoduchá skutočnosť je, že BigRock je skutočne slušná spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom ponúka podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S nepretržitým live chatom a telefonickou podporou a kvalifikovanými technikmi, ktorí vám pomôžu vyriešiť problém, ste v dobrých rukách.

Existuje tiež niekoľko ďalších možností podpory, ako je databáza poznatkov plná článkov a návodov o všetkom, čo potrebujete vedieť o hostovaní, udržiavaní a marketingu vašich webových stránok..

 • 24/7 podpora
 • Živý chat a telefón
 • odborní úradníci
 • Vedomostná základňa
 • e-mail

stanovenie ceny

Rock Solid Hosting za málo peňazí

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, existuje veľa cenových pásiem, ktoré uvidíte, napríklad pri zdieľanom hostingu prichádza množstvo rôznych čiastkových plánov a potom podľa toho množstvo rôznych cien v závislosti od dĺžky času, ku ktorému sa chcete zaviazať, takže môže to byť trochu mätúce.

V typickom zdieľanom hostingovom pláne máte možnosť ísť s nastavením systému Linux alebo Windows, pričom plány Linux sú o niečo lacnejšie. Preto, ak by ste chceli uzavrieť plán pre Linux na obdobie minimálne 1 roka, platili by ste 4,29 dolárov mesačne. Ak sa však rozhodnete zaviazať sa k 10-ročnému plánu, môžete ušetriť VEĽKÝ ČAS, pretože cena klesne na 3,49 dolárov mesačne.

Najlacnejší plán prichádza už za 1,59 dolárov mesačne, keď idete na 10-ročný plán.

Užívatelsky prívetivý

CPanel prichádza ako pomocná ruka

Každý hosting, ktorý je súčasťou balíka CPanel, je v mojej knihe vždy užívateľsky prívetivá hostingová spoločnosť. Samotná skutočnosť, že sa portál CPanel stáva portálom pre mnoho rôznych oblastí vášho hostenia, uľahčuje navigáciu v databázach, preposielateľoch e-mailov a subdoménách (aby sme spomenuli len niekoľko nástrojov, ku ktorým sa môžete dostať).

Ak to nie je všetko, môžete si kúpiť doménu aj od spoločnosti BigRock, takže to pekne súvisí s vašim hostiteľským plánom.

zhrnutie

Základná služba plná triedy

BigRock slúži ako veľmi dostupný spôsob, ako hostiť vaše webové stránky, s plánmi, ktoré začínajú už od 1,59 dolárov mesačne. Nemusí to byť pre každého, a tým myslím, že sa viac zameriavajú na pomoc menším podnikom a jednotlivcom, pretože v zostave hostingového plánu chýbajú niektoré robustnejšie pokročilé funkcie..

So silnou oblasťou podpory, slušnými funkciami a zárukami, ktoré vám dodajú toto zvýšenie dôvery, robí BigRock skutočne skvelú prácu v tomto sektore..

Pros

 • Cenovo dostupné
 • Podpora 24/7
 • 99,9% dostupnosť
 • Dobré zľavy na ročné nákupy

Zápory

 • So sídlom v Indii (čo by mohlo odradiť ľudí)
 • Základný plán má sotva nejaké funkcie alebo vysoké špecifikácie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me