Prehľad odborníkov

Hosting založený na Kanade od roku 1999

Funio pôsobí v oblasti podnikania od roku 1999 a slúži zákazníkom v celej Severnej Amerike aj mimo nej. Sídlia v Kanade a majú vynikajúcu povesť kvalitného zdieľaného hostingu a riešení VPS. V súčasnosti má viac ako 20 000 zákazníkov v 100 krajinách. Usilovne pracujú na tom, aby boli ich služby aktuálne s najnovšími trendmi a požiadavkami svojich zákazníkov. Ak začínate malú stránku alebo niečo väčšie, môžu vám pomôcť na každom kroku.


Okrem riešení webhostingu môžete na získanie stránok, ktoré potrebujete, tiež použiť služby registrácie doménových mien. Ak potrebujete certifikáty SSL, ochranu proti spamu, e-mailový marketing alebo iné webové služby, majú ich tiež. Celkovo je to veľmi pekné riešenie hostingu.

uptime & Spoľahlivosť

Veľmi stabilné hostingové riešenia

Táto spoločnosť neustále udržiava svoje servery v prevádzke. Používajú iba vysoko kvalitný hardvér a je umiestnená vo veľmi peknom dátovom centre, ktoré má vždy viac zdrojov energie a dátové pripojenie na internet. Technická podpora tiež robí dobrú prácu pri udržiavaní vecí riadne monitorovaných, aby sa zabezpečilo, že neexistujú neočakávané problémy. Aj keď som si nevšimol žiadnu záruku dostupnosti, môžete očakávať, že s touto spoločnosťou budete mať veľmi príjemné skúsenosti s hosťovaním.

Vlastnosti

Pekné funkcie za cenu

Pri prehľadávaní dostupných možností hostenia uvidíte, že ich treba veľa zvážiť. Rozdeľujú rôzne typy hostingu do niekoľkých kategórií, z ktorých každá má viacero balíkov. Účelom je uľahčiť používateľom výber správneho balíka pre ich potreby. Napríklad, jednou kategóriou je zdieľaný hosting WordPress. V rámci tohto balíka existujú štyri možnosti. Všetky sú vybavené jednotkami SSD, čo je skvelé, pretože to pomôže zlepšiť stabilitu a rýchlosť vášho webu.

Potom majú k dispozícii riešenia VPS pre iné typy stránok WordPress. VPS majú tiež pevné disky, čo je trochu neobvyklé, ale určite dobré. Riešenia VPS môžu mať až 64 koncertov RAM. Je to o niečo viac, ako mnoho iných poskytovateľov ponúka. Zjednodušene povedané, funkcie dostupné od tejto spoločnosti sú celkom dobré a uspokoja potreby väčšiny používateľov od vstupnej úrovne po pomerne veľké stránky..

podpora

Technická podpora s ľahkým dosahom

Technickú podporu s touto spoločnosťou môžete veľmi ľahko kontaktovať. Reagujú na telefonáty, e-maily, lístky a dokonca aj faxy! Ponúkajú iba spravované riešenia hostingu, čo znamená, že tím technickej podpory vám môže pomôcť pri riešení všetkých problémov, s ktorými sa stretnete. Majú tiež veľmi peknú vedomostnú základňu, ktorá vám poskytuje množstvo informácií o poskytovaní hostingu.

stanovenie ceny

Veľmi pekné ceny

Ceny za hosting začínajú na iba 99,99 dolárov mesačne a za to získate veľmi pekný zdieľaný hostingový balík (hoci je obmedzený iba na jednu stránku). Ak platíte svoj plán ročne, dostanete zadarmo doménové meno, čo je pekný malý výhoda. Keď sa posuniete na vyššiu úroveň hostenia, ceny stúpajú tiež, nikdy však neprekročia to, čo by ste očakávali pri porovnaní funkcií s cenou. Riešenia VPS dosahujú až 58,49 dolárov mesačne, ale ide o veľmi pekné riešenie. V priemere môžete očakávať, že za podobné služby zaplatíte o niečo menej, ako by ste zaplatili vo väčšine ostatných hostiteľských spoločností.

Užívatelsky prívetivý

Veľmi príjemná podpora zákazníkov & viac

Aj keď sa táto spoločnosť sama uvádza na trh ako „vysoká kvalita rozpočtu“, vynakladá veľké úsilie na to, aby používateľom zaistila dobrý celkový dojem. Táto webová stránka sa dá veľmi ľahko prehľadávať a nájsť presne to, čo potrebujete. Každý balík ukazuje, čo dostanete a koľko zaplatíte. To všetko vám pomôže zaistiť, aby ste sa pri výbere, či sa zaregistrovať pre niektorý zo svojich balíkov, nemali stretnúť s problémami alebo nedorozumeniami. Keď sa zaregistrujete, môžete pomocou ich inštalačných skriptov na jedno kliknutie rozbehnúť svoje fungovanie a tím technickej podpory je tu, aby pre vás spravoval servery, takže sa nemusíte starať o nič.

zhrnutie

Veľký kanadský hosting

Toto je jedna z lepších hostingových spoločností v Kanade. Boli v podnikaní už nejaký čas a skutočne odvádzajú skvelú prácu pri zabezpečovaní toho, aby zákazníci mali všetko, čo potrebujú na to, aby mohli slúžiť návštevníkom svojich stránok. Ak potrebujete zdieľaný hosting alebo VPS, je to vynikajúca spoločnosť na zváženie.

Pros:

  • Skvelé ceny
  • Veľkorysé funkcie

Zápory:

  • Žiadne dedikované servery
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me