Prehľad odborníkov

Príjemná možnosť hostenia s možnosťami po celom svete

ParkInHost je spoločnosť, ktorú vlastní spoločnosť DiggDigital. Nazývajú to ich „inkubačná hostiteľská spoločnosť“, o ktorej si nie som úplne istý, prečo to hovoria. Predpokladám, že je to nejaký problém s prekladom ich stránok, ale nie som si istý. Spoločnosť ponúka zdieľaný hosting, možnosti VPS a dedikované servery vo svojich pobočkách v Rusku, Nemecku, USA a Holandsku (dedikované servery iba v Rusku a Nemecku)..


Skutočnosť, že ide o spoločnosť vlastnenú inou spoločnosťou, je v hostiteľskom svete často dobrá vec, pretože to znamená, že sa nedostanú na kúpu alebo podobne. Niektorým ľuďom sa toto nastavenie rovnako nepáči, takže je naozaj len na vás, aký vplyv to bude mať na vaše rozhodovanie.

uptime & Spoľahlivosť

Systémy dobrej kvality & Spoľahlivá služba

Hosting je veľmi dobrý a bude pre vás stále, ak to, čo hovoria ľudia, je pravda. Majú 99,9% záruku dostupnosti, čo je pomerne štandard. Používajú tiež vysoko kvalitné vybavenie hardvéru a dátového centra, aby ste sa uistili, že nemáte žiadne problémy. V prípade problémov majú nepretržitú prémiovú podporu, aby mohli rýchlo reagovať na akékoľvek problémy.

Celkovo táto spoločnosť odvádza dobrú prácu pri udržiavaní prevádzkyschopnosti vašich stránok. Väčšina z toho, čo hovoria ľudia, ktorí sú súčasnými alebo bývalými zákazníkmi tejto spoločnosti, je celkom pozitívna a jasne sa ukazuje, že stabilita hostingu je veľmi dobrá..

Vlastnosti

Rozumné funkcie s množstvom doplnkov

Môžete si vybrať z množstva príjemných funkcií s touto spoločnosťou. Ich základné balíčky obsahujú to, čo väčšina ľudí bude potrebovať na bezproblémové fungovanie svojich stránok. Obmedzenia priestoru na disku a šírku pásma pri ich zdieľanom hostovaní nie sú také zlé. Dokonca aj najnižší balík má 1 GB diskového priestoru a 50 koncertov so šírkou pásma, čo je pre väčšinu stránok viac ako dosť.

Ak vaša stránka potrebuje niečo navyše, má ju k dispozícii. Veci, ako sú adresy IP, ďalšie procesory, ďalší priestor na pevnom disku a ďalšie, je možné zakúpiť všade, keď ich potrebujete, čo je pekná malá funkcia, ktorú väčšina spoločností neposkytuje..

Pri prechode na riešenia VPS budete mať stále veľa príjemných možností a ceny sa príliš nezvýšia, čo z väčšiny majiteľov stránok robí naozaj peknú ponuku. Dostanete sa na výber zo 6 balíčkov a ešte stále budete mať možnosť pridať si z predchádzajúcich možností. Ich dedikované servery sú nakoniec najvyššími možnosťami a majú najviac funkcií. Sú veľmi konfigurovateľné, takže môžete získať presne to, čo chcete. Nezabudnite, že dedikované servery sú k dispozícii iba v Rusku a Nemecku.

podpora

Technická podpora 24/7

Poskytujú 24/7 „špičkovú“ technickú podporu, ktorá vám pomôže s akýmikoľvek problémami. Zdá sa, že robia veľmi dobrú prácu, aby udržali váš web v pohotovosti a rýchlo reagovali na všetky problémy. Ak je váš web výpadok hardvéru alebo siete a doba výpadku klesne pod úroveň 99,9%, získate bezplatný mesiac hostenia, čo je pekné.

Na svojom webe majú peknú sekciu blogov, znalostí a častých otázok, aby sa zákazníci mohli dozvedieť viac o hostovaní a vyhnúť sa problémom. Toto je pekná funkcia, ktorá prinesie úžitok mnohým používateľom.

stanovenie ceny

Pekné základné ceny s množstvom pridaných položiek

Základné ceny pre túto spoločnosť sú veľmi konkurencieschopné. Ak získate iba základné balíčky pre svoje stránky, získate vynikajúci zážitok z hostenia. Ak však potrebujete pridať ďalšie služby, cena za mesiac môže byť dosť vysoká. Napríklad, ak potrebujete vyhradenú IP adresu, je to $ 3 mesačne. Extra procesor pre viac energie je 5 dolárov mesačne. Ak chcete so svojím cPanelom hosťovať neobmedzené domény, je to $ 11,99 mesačne. Ako vidíte, musíte byť opatrní, aby ste zaistili, že nebudete potrebovať veľa z týchto doplnkov, alebo sa cena zvýši.

zhrnutie

Celkovo veľmi pekná možnosť hostenia

Toto je pekná hostingová spoločnosť. Majú dátové centrá po celom svete a majú pozitívnu históriu spokojných zákazníkov. Aj keď možnosti „pridať“ pre niektoré veci môžu byť problémom, prínosy pre väčšinu ľudí prevážia náklady. Vyskúšajte túto hostingovú spoločnosť a pravdepodobne budete spokojní.

Pros:

  • 15 dňová záruka vrátenia peňazí
  • 99,9% dostupnosť
  • Dobré možnosti hostenia základne

Zápory:

  • Dedikované servery iba v Nemecku & Rusko
  • Cena môže byť vysoká, ak potrebujete nejaké doplnky
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me