Prehľad odborníkov

Rôzne možnosti hostenia od roku 2008

Spoločnosť ScopeHosts pôsobí v podnikaní od roku 2008 a ponúka kvalitný hosting jednotlivcom a firmám prakticky na všetkých úrovniach. V súčasnosti majú 95% úroveň spokojnosti zákazníkov, viac ako 7500 zákazníkov, viac ako 1100 serverov a 99,9% dostupnosti. Majú na výber veľa rôznych možností, čo je veľmi pekné. Mnoho spoločností začne jednoduchým zdieľaným hostingovým riešením a potom sa presunie na vyššiu úroveň možností po ceste a je pekné, že to všetko dokáže jedna spoločnosť..


Ponúkajú tiež registráciu názvu domény, ochranu DDoS a ďalšie. Bez ohľadu na to, čo hľadáte, ak to súvisí s webhostingom, je pravdepodobné, že ho môžu poskytnúť. Prevádzkujú tiež množstvo špeciálov a predajov, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze pri registrácii na ich služby.

uptime & Spoľahlivosť

História stabilného hostenia

Hosting s touto spoločnosťou bol na alebo nad 99,9% po dlhú dobu a nie je pravdepodobné, že pokles. Majú iba vysokokvalitné dátové centrá pre vaše servery a odvádzajú skvelú prácu, aby všetko udržali v chode. Ich hardvér je špičkový produkt a zdá sa, že odvádzajú skvelú prácu pri jeho správnom nakonfigurovaní, aby sa zabezpečilo, že sa nič nestane. Dokonca aj ich riešenia zdieľaného hostenia sú nakonfigurované tak, aby zabránili spomaleniu alebo iným súvisiacim problémom.

Vlastnosti

Vynikajúca voľba pre hosťovanie

Pri prehliadaní webovej stránky Scope Hosts uvidíte, že majú veľa rôznych možností na výber. Bez ohľadu na to, akú úroveň hostenia potrebujete, je pravdepodobné, že ju nájdete tu. Začínajúc zdieľaným hostingom ho môžete ľahko získať v ich holandskom dátovom centre. Majú štyri rôzne balíčky, z ktorých všetky spúšťajú polovodičové disky pre rýchlosť a stabilitu. Množstvo miesta na disku a šírku pásma, ktoré získate, je tiež dosť veľkorysé.

Keď sa presuniete do ich časti VPS, uvidíte, že si môžete vybrať zo spravovaných alebo nespravovaných riešení. Toto je pekná možnosť, ktorú väčšina hostingových spoločností v skutočnosti neponúka. Riešenia VPS majú možnosti pre viac jadier a veľkorysé množstvo pamäte RAM (plus burstable možnosti). Ceny sú prekvapivo nízke a ich VPS hosting sa môže nachádzať v Holandsku, USA, Nemecku alebo Rusku.

Dedikované servery môžu byť umiestnené v USA, Holandsku, Nemecku, Rusku alebo Kanade. Na tejto úrovni majú veľa rôznych možností, aby ste si mohli byť istí, že dostanete presne to, čo potrebujete, bez toho, aby ste museli platiť nadmerne. Používajú špičkové servery, ktoré uspokoja všetky vaše potreby.

podpora

Vynikajúca technická podpora

Tím technickej podpory je veľmi nápomocný a môže vás sprevádzkovať, keď budete mať akýkoľvek typ problémov. Sú k dispozícii 24/7 a zdá sa, že odvádzajú skvelú prácu pri diagnostikovaní problémov. Nezabúdajte, že ak vyberiete nespravovaný server VPS alebo dedikovaný server, nebudete mať prístup k technickej podpore iba pre problémy s hardvérom alebo sieťou. Spoločnosť tiež ponúka príjemnú dokumentáciu a svojpomocné materiály pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o ich hostovaní.

stanovenie ceny

Rozumné ceny

Ceny s touto spoločnosťou sú v súlade s tým, čo by ste očakávali na základe úrovne služieb a funkcií, ktoré dostávate. V žiadnom prípade nie sú najlacnejšie a nie sú ani najdrahšie. Riešenia zdieľaného hostenia začínajú už od 2,99 EUR mesačne a od toho hore stúpnu na 8,99, v závislosti od toho, čo potrebujete. Majú pridať na možnosti, ako sú vyhradené IP adresy, ktoré môžu zvýšiť cenu niektoré.

Riešenia VPS začínajú pri spravovaných serveroch mesačne na 23,99 EUR a dosahujú až 75,99 dolárov. Ak zvolíte nespravovaný server, bude to o niečo menej, ale potom ste zodpovední za svoje vlastné riešenie problémov a podobné veci..

Ceny vyhradených serverov sa pohybujú od 100 do 1300 EUR mesačne v závislosti od úrovne, ktorú si vyberiete. Majú desiatky rôznych možností servera, aj keď ich môžete získať priamo za cenu, ktorú si prajete.

Užívatelsky prívetivý

Užívatelsky prívetivý

Táto spoločnosť je odhodlaná pomáhať zákazníkom získať skvelý hosting. Ich stránka sa ľahko naviguje a používa. Majú veľa rôznych hosting balíčkov, čo je v niektorých ohľadoch pekné, pretože vám umožňuje vybrať si presne to, čo chcete. Pre niektorých ľudí to však môže byť ohromujúce alebo mätúce. Ich dedikované servery tiež môžu trvať 1 až 5 pracovných dní, kým sa dostanú provizórne služby v závislosti od špecifikácií, ktoré vyberiete, čo nie je také dobré.

zhrnutie

Vynikajúci hosting po celom svete

S hostiteľmi Scope môžete získať skvelý zážitok z hostenia a umiestniť váš hosting v dátovom centre v mnohých veľkých krajinách. To vám môže pomôcť umiestniť vaše stránky blízko cieľového publika, čo je veľmi pekné. Majú veľa skvelých možností a veľa skúseností, ktoré svojim zákazníkom pomáhajú získať presne to, čo potrebujú.

Pros:

  • 99,9% dostupnosť
  • Veľa hostiteľských balíkov
  • K dispozícii je ochrana DDoS

Zápory:

  • Počet hostiteľských balíkov môže byť ohromujúci
  • Vyhradené servery môžu mať zaistený čas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me