Prehľad

Cloudhostingový server WestHost: Dobrý & lepšie

WestHost je spoločnosť, ktorá poskytuje verejným cloudom množstvo funkcií. Majú všetko pripravené pre vás a ponúkajú dobré ceny za svoje servery. Plány, ktoré ponúkajú, môžu slúžiť iba pre malé projekty elektronického obchodu alebo webové stránky, ktoré nevyžadujú mimoriadne vysoký výkon.


WestHost poskytuje bezplatnú doménu, vyhradenú adresu IP a cPanel bez akýchkoľvek licenčných poplatkov. Majú veľa riešení pripravených na inštaláciu, takže ak plánujete hosťovať sieť webových stránok, bude správa s WestHost ľahšia. Medzi slabé stránky patrí podpora zákazníkov, absencia mesačnej fakturácie a absencia nástrojov mobilnej správy, ktoré sa už stali trhovým štandardom.

Prečo zvoliť DigitalOcean Cloud Hosting?

 • Skvelé funkcie
 • Dopravná rýchlosť 1 000 Mb
 • Aplikácie a nástroje pripravené na inštaláciu
 • Zadarmo cPanel, doména a SSL certifikát
 • RAID-10 a vrstva 3

Chcete vedieť, či je pre vás server WestHost Cloud Hosting vhodný?

Pozrime sa na to…

uptime & Spoľahlivosť

Nepretržitá prevádzka & Dobrá bezpečnosť

SLA tohto cloudového hostiteľa zahŕňajú 99,99% záruku dostupnosti. Znie to sľubne. Nástroje na analýzu dostupnosti navyše hovoria, že za posledných 8 rokov bola webová stránka tejto spoločnosti online rovnako dlho 99,99% času. Ďalšie plus – West Host vám preplatí každú sekundu po prekročení prestojov.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, majú všetko, čo by mal mať dobrý cloudový server, a dokonca poskytujú bezplatné zálohy snímok. Redundancia RAID-10, sieť SAS II a vrstva 3 sú ďalšie tri možnosti, vďaka ktorým budú vaše servery fungovať na veľmi vysokej úrovni. Zdôrazňujú tiež fyzickú bezpečnosť svojich dátových centier a poukazujú na ochranu pred dymom, miesta bezpečné pre katastrofy a redundantné zdroje energie.

Vlastnosti

Niektoré skutočne pôsobivé veci

Spolu s vyššie uvedenými RAID-10 a Tier-3 má WestHost mnoho ďalších nástrojov, ktoré mnohí z ich konkurentov neponúkajú. Ich cPanel má pre vás množstvo štatistík na lepšiu kontrolu nad cloudom: analýza analógových protokolových súborov, štatistiky subdomén, sledovanie návštevníkov, AWStats – a nezabudnite na neobmedzené funkcie, ako sú e-maily, databázy MySQL, FTP účty atď..

Vývojári budú tiež radi, že každý server poskytovaný spoločnosťou WH má nástroje ako PHP5, Python, Perl-CGI, PHP Nuke, bezplatná správa DNS a phpMyAdmin. Spoločnosť WH vám navyše poskytuje bezplatný certifikát SSL, zálohy snímok, názov domény a najmenej 500 GB na prenos.

vlastnosť
popis
Miesto na diskuRôzne plány majú 20-90 GB na ukladanie. Nie je to moc, ale ich pevné disky majú RAID-10 a SAS 70 typu II.
CPUZískajte výkon 1,2 GHz – 5,4 GHz, ktorý bude zodpovedať potrebám vášho projektu.
BandwidthPonúkajú šírku pásma 500 GB – 2 250 GB pri 1 000 Mbit
RAMWestHost vám ponúka nainštalovať 1128 MB, 1880 MB alebo 3384 MB RAM na cloudové servery.
Ovládací panelBezplatný cPanel s množstvom softvéru na inštaláciu a úžasnými webovými štatistikami.
Operačný systémO tomto probléme neposkytujú veľa informácií, zdá sa však, že sú k dispozícii iba možnosti systému Linux (vrátane CentOS).

podpora

Podpora kvality sa líši

Podporné funkcie poskytované spoločnosťou WestHost zodpovedajú všetkým trhovým štandardom: majú bezplatné číslo pre zákazníkov z USA, e-mailovú podporu a live chat – všetko 24/7. Hovoria, že nevykonávajú outsourcing svojich zákazníckych služieb. Recenzie zákazníkov na webe hovoria ohľadne odpovede na lístky, e-mailových dotazov a živého rozhovoru, takže reagovanie je veľmi náročné, najmä ak je váš prípad komplikovaný.

WestHost má tiež vedomostnú základňu, ale je zameraný hlavne na základné otázky, takže je možné, že nenájdete veľa odpovedí týkajúcich sa jemných úprav mraku. Majú tiež fórum a firemný blog, kde môžete diskutovať o rôznych prípadoch s mnohými používateľmi WestHost a byť informovaní o novinkách spoločnosti.

 • 24/7 podpora
 • Bezplatné telefónne číslo v USA
 • Fórum, blog a informačná báza
 • Americká podpora
 • Dlhá reakcia lístka
 • Základné informácie v databáze znalostí

vrátenie & Podmienky zrušenia

 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Plná náhrada vrátane počiatočného nastavovacieho poplatku z akéhokoľvek dôvodu.
 • sa vzťahuje na všetky účty zdieľaného hostenia
 • Nevzťahuje sa na cloudový hosting, registráciu domén, účty predajcu, vyhradené servery, certifikáty SSL ani vlastné služby.

[/výstraha]

Pozrite si úplné a aktualizované pravidlá tohto hostiteľa: http://www.westhost.com/policies/terms-conditions.html

stanovenie ceny

Spravodlivé ceny, ale iba mesačne

Cenová politika spoločnosti WestHost má poplatky, ktoré účtujú za primeranú cenu, najmä ak beriete do úvahy ich vlastnosti. Na druhej strane ponúkajú iba mesačnú fakturáciu, čo znamená, že nebudete môcť nasadiť rýchle stojany pre niektoré dôležité cloudové operácie. Ďalším pekným bodom je ich 60-dňová záruka vrátenia peňazí, čo nie je bežné u cloudových hostiteľov. Zaručená náhrada je tiež v prípade výpadku siete a hardvéru.

Tento cloudový hostiteľ neúčtuje poplatky za prekročenie prenosu. Má to výhody aj nevýhody: svoje výdavky si môžete naplánovať lepšie, ale ak vám dôjde prevádzka, deaktivuje sa vaša IP adresa, takže ak ste mimo dosahu a nevšimnete si to, vaše webové stránky môžu zostať na pomerne nízkej úrovni. zatiaľ čo.

Užívatelsky prívetivý

Zadarmo cPanel a veľa softvéru

WestHost sa stará o pohodlnú správu serverov, takže poskytuje svojim používateľom bezplatnú licenciu cPanel – zriedkavý prípad pre cloudovú hostiteľskú spoločnosť. Tento vedúci nástroj na trhu má všetko, čo potrebujete pre ľahkú a efektívnu správu serverov. Nemajú však žiadne mobilné aplikácie na okamžitý prístup k cloudu a táto funkcia je v súčasnosti nevyhnutnosťou.

Ich webová stránka je naplánovaná skutočne dobre – všetky funkcie sú vysvetlené veľmi podrobne a môžete s nimi jednoducho navigovať. Ich sada softvéru pripraveného na inštaláciu je ďalšou funkciou, ktorá premení správu servera na skutočné potešenie: platformy CMS, blogy, fóra, nástroje elektronického obchodu a ďalšie sú k dispozícii na inštaláciu jedným kliknutím.

+ Veľa nástrojov na inštaláciu jedným kliknutím

+ Zadarmo cPanel

+ Jednoduchá navigácia na webe

zhrnutie

WestHost je slušná cloudová hostingová spoločnosť, ktorá má veľké skúsenosti s trhom, čo je jeden z dôvodov, prečo poskytujú veľké množstvo funkcií za prijateľné ceny. Ich oblaky sú dobré pre malé až stredné webové projekty. Upozorňujeme, že ich početné výhody sú zatienené niektorými negatívnymi bodmi, ako sú zlá podpora lístkov a zákaznícke služby, absencia mobilných aplikácií, fakturácia podľa hodín a prestoje, ktoré môžu chvíľu trvať. Vo všeobecnosti sa zdá, že svojmu projektu môžete dôverovať tejto spoločnosti poskytujúcej cloud.

Pros

 • Úžasná sada funkcií
 • Sieť Tier-3
 • RAID a SAS 70 typu II
 • Férové ​​ceny
 • Zadarmo cPanel a názov domény

Zápory

 • Žiadne mobilné aplikácie
 • Iba verejné oblaky
 • Slabá podpora lístkov
 • Nízka podpora zákazníkov
 • Funkcie systému Vague OS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me