Prehľad odborníkov

Hostingová spoločnosť v Izraeli od roku 1989

Triple C je veľmi dobre zavedená hostingová spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom poskytuje aj množstvo ďalších služieb. Spoločnosť bola založená už v roku 1989 predtým, ako sa internet skutočne výrazne rozšíril. Okrem hostingových služieb ponúkajú aj možnosti cloud computingu, softvér ako službu, IT ako službu, poštové služby, možnosti virtuálnych strojov, konzultácie s IT, registráciu doménových mien, služby IP a oveľa viac.


Spoločnosť používa hardvér a softvér od popredných poskytovateľov vrátane VMWare, IBM, Oracle, SAP, Microsoft a mnohých ďalších. Spoločne to im pomáha poskytovať vysoko kvalitné riešenia hostenia pre všetkých svojich zákazníkov. Triple C je založená z Izraela a jeho stránky sú v rodnom jazyku, takže to je určite niečo, o čom budete chcieť vedieť pred výberom. Môžete samozrejme preložiť ich stránku pomerne ľahko, ale nemusí to stáť za hádky pre každého.

uptime & Spoľahlivosť

Hosting je silný & stabilný

Hosting v tejto spoločnosti bude pomerne stabilný bez ohľadu na to, aký balík používate. Zdieľané služby používajú dobré servery a technológie, ktoré pomáhajú zaistiť, že všetko zostane stále a stabilné. Pri hľadaní ďalších ľudí, ktorí použili tohto poskytovateľa hostingu, som nenašiel nikoho, kto by sa sťažoval na prestoje alebo iné podobné problémy.

VPS a dedikované servery sú tiež na kvalitnom hardvéri a využívajú výhodu VMWare, aby zabezpečili, že všetko bude fungovať presne tak, ako by malo. Bez ohľadu na to, aký typ hostingu si vyberiete, bude pre vaše stránky stabilný a stabilný.

Vlastnosti

Zdieľaný hosting & Dedikované servery

Keď sa pozriete na možnosti hostingu s touto spoločnosťou, uvidíte, že sa zameriavajú na poskytovanie zdieľaného hostingu a vyhradených serverov. Pri pohľade na zdieľaný hosting si budete môcť vybrať z dvoch kategórií podľa svojich predstáv. Každá z nich vám umožňuje vybrať si zo systému Windows alebo Linux. Na úrovni vstupnej úrovne ste obmedzení len na 500 megabajtov na disku a na 100 koncertov so šírkou pásma. Aj keď je to v mnohých prípadoch dosť, stále je to oveľa nižšie, ako väčšina ostatných poskytovateľov, ktoré dnes ponúkajú.

Keď kliknete na sekciu vyhradených serverov, uvidíte, že v tejto sekcii skutočne zahŕňajú virtuálne súkromné ​​servery. Aj keď technicky VPS nie sú dedikovanými servermi, bude ľahšie pochopiť, ak ich zoskupím pre túto kontrolu. Tieto servery používajú VMWare na virtualizáciu služieb. VMWare je najznámejšou možnosťou tam a skutočne nastavila štandard tak, aby bol dobrý. Umožňujú vám tiež vybrať si z vašich systémov Windows alebo Linux.

Celkovo sa zdá, že majú peknú skupinu funkcií na výber, aj keď určite nie sú najrozsiahlejšie na súčasnom trhu. Možnosti zdieľaného hostenia sú usporiadané dostatočne dobre, ale keď vstúpite do vyhradených možností alebo možností VPS, môže to byť mätúce, ak nie ste zvyknutí pracovať s týmto typom veci..

podpora

Technická podpora s ľahkým dosahom

V prípade, že narazíte na nejaké problémy s touto spoločnosťou, zistíte, že sú schopní problémy vyriešiť pomerne rýchlo. Sú veľmi pohotoví a s ktorými sa ľahko pracuje. Stránka nemá príliš veľa na to, aby si poskytla svojpomocnú dokumentáciu alebo niečo podobné, takže možno budete chcieť robiť prieskum na iných miestach..

stanovenie ceny

O niečo drahšie

Všetky ceny sú uvedené v izraelskom šekeli. Keď ich preložíte na dolár, uvidíte, že rôzne balíčky sú o niečo lacnejšie v porovnaní s tým, čo získate s inými hostingovými spoločnosťami. Napríklad jedna možnosť zdieľaného hostenia je 7,69 dolárov mesačne, zatiaľ čo získate iba veľmi jednoduchý balík. Ak nie ste odhodlaní nájsť hostingovú spoločnosť v Izraeli, pravdepodobne nájdete lepšiu cenu pre funkcie, ktoré dostávate.

Užívatelsky prívetivý

Trochu mätúce rozloženie

Pri prehľadávaní ich stránok zistíte, že to môže byť trochu mätúce. Rozloženie nemá vždy zmysel, najmä keď sa pozriete na časť venovanú vyhradeným serverom. Ak sa zaregistrujete na hosťovanie v tejto spoločnosti, zistíte, že všetko je ľahko použiteľné. Používajú ovládací panel Plesk, čo je dobrá voľba, aj keď nie najobľúbenejšia. Majú tiež dobrú technickú podporu, aby vám pomohli so všetkým, čo potrebujete.

zhrnutie

Dobrý hosting s niektorými obavami

Táto hostingová spoločnosť má kvalitný hardvér a veľa pekných funkcií, z ktorých si môžete vybrať. Veci môžu byť príliš mätúce, ak nie ste zvyknutí spolupracovať s hostiteľskými spoločnosťami, ale celkovo nie sú zlé. Ak by ste chceli poskytovateľa hostingu v Izraeli, nie je to zlá možnosť zvážiť:

Pros:

  • Kvalitný hardvér
  • Dobrá podpora
  • Stabilné prostredie

Zápory:

  • Mätúce rozloženie stránok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me