Prehľad odborníkov

Globálny hosting zameraný na zákazníka

WebHostFace prevádzkuje štyri dátové centrá, dve v USA, jedno v Európe a jedno v Ázii. To im umožňuje umiestniť váš server najbližšie k zákazníkom, na ktorých sa pokúšate zacieliť. To vám môže pomôcť poskytnúť lepšiu, rýchlejšiu a stabilnejšiu službu pre vás a vašich návštevníkov. Spoločnosť už nie je tak dlho ako mnoho iných, ale odvádzajú dobrú prácu a poskytujú svojim používateľom najmodernejšie hostingové riešenia..


Ponúkajú zdieľaný, VPS a špecializovaný hosting, takže bez ohľadu na to, aký typ stránok chcete prevádzkovať, je veľká šanca, že vám dokážu poskytnúť služby, ktoré potrebujete. Okrem toho urobili moderne vyzerajúci, ale stále veľmi ľahko ovládateľný web, ktorý vám pomôže získať to, čo potrebujete, bez ohľadu na to, čo hľadáte. Pokiaľ ide o hosťovanie, je to skvelá spoločnosť, ktorú treba zvážiť a pravdepodobne budete spokojní so službami, ktoré poskytujú.

uptime & Spoľahlivosť

Veľmi stabilné riešenie hostenia

Hosting s touto spoločnosťou je veľmi stabilný. Fungujú iba mimo špičkových dátových centier, ktoré majú redundantné zdroje napájania a sieťové pripojenia na internet. Okrem toho používajú servery so značkami a iný hardvér, aby zabezpečili, že nebudete mať žiadne neočakávané výpadky. Aj keď som si na ich stránkach nevšimol záruku dostupnosti, zdá sa, že majú zavedený vynikajúci systém a nemôžem nájsť nikoho, kto by sa sťažoval na prestoje alebo výpadky..

Vlastnosti

Veľkorysé funkcie

Pri pohľade na ich zoznam funkcií hostingu je ľahké vidieť, že za svoje peniaze dostanete veľa tresku. Najnižšia úroveň je k dispozícii s 15 koncertmi na disku, neobmedzenou šírkou pásma, voľným názvom domény, šifrovanými SSL, dennými zálohami, jednotkami SSD a CDN. Keď sa odtiaľto presuniete, získate všetky tieto skvelé funkcie a možnosti, ako sú účet obchodníka, zabezpečenie zámku stránok, súkromný protokol SSL a ďalšie.

Ak potrebujete niečo s väčšou kontrolou, môžete prejsť k riešeniam VPS, ktoré ponúkajú. Tieto možnosti sú dodávané s vyhradeným diskovým priestorom, pamäťami RAM a CPU, ktoré pomáhajú zaistiť, aby vaše stránky mali dostatok energie, keď vaši návštevníci tečú. Toto je vynikajúca možnosť a môže sa použiť pre webové stránky strednej veľkosti. Keď používate riešenie VPS alebo vyššie, dostanete vyhradenú adresu IP zdarma.

Ich dedikované servery sú vynikajúcou voľbou, ak chcete mať úplnú kontrolu nad hosťovaním, ktoré dostávate. Majú štyri možnosti, ktoré zahŕňajú vysoko kvalitné procesory Intel, 16-64 koncertov RAM, 2-6 procesorov a ďalšie. Jedná sa o pomerne moderné servery, ktoré udržia váš web v prevádzke bez problémov.

podpora

Vynikajúca podpora hostingu

Ich tímy technickej podpory sú na mieste 24/7, aby vám pomohli s akýmikoľvek problémami, na ktoré narazíte. Reagujú na lístky a ďalšie problémy, takže by ste mali mať akýkoľvek typ problému; sú tu, aby to napravili okamžite. Tiež vás poteší skutočnosť, že majú kvalitnú vedomostnú základňu a ďalšiu dokumentáciu, ktorú môžete použiť kedykoľvek a bez akýchkoľvek nákladov.

stanovenie ceny

Dobré ceny

Aj keď to nie je najlacnejšie riešenie hostingu na internete, nie je ani zďaleka považované za predražené. Zdieľaný hosting sa pohybuje medzi 3,45 dolárov za mesiac a 9,95 dolárov. Vzhľadom na to, že so svojím hostingom získavate vynikajúce funkcie, je to skutočne dobrá vec v každom z troch cenových bodov. Keď sa presuniete na VPS, majú štyri možnosti, ktoré sa pohybujú v cene od 9,95 dolárov mesačne až po 79,95 dolárov. Najvyššia možnosť sa zdá byť trochu drahšia, ako by mala byť založená na tom, čo získate. A nakoniec, dedikované servery vás budú stáť medzi 116,10 a 323,10 dolárov za mesiac v závislosti od vybranej možnosti.

Užívatelsky prívetivý

Všetko je užívateľsky prívetivé

Pri prehliadaní ich stránok uvidíte, že skutočne tvrdo pracovali, aby sa ubezpečili, že všetko je umiestnené pekne a ľahko pochopiteľné. Majú svoje špecifikácie serverov tak, aby aj netechnickí ľudia mohli pochopiť a objednávanie produktov je hračka. Akonáhle ste zákazníkom, budete mať prístup ku všetkému, čo potrebujete, aby ste zaistili, že celá vaša skúsenosť je ako používateľ mimoriadne jednoduchý a bezproblémový.

zhrnutie

Celkovo vynikajúci hosting

Toto je skutočne skvelý poskytovateľ hostingu. Môžu poskytnúť takmer každý typ hostenia, ktorý potrebujú, aby mohli začať alebo prevádzkovať už dobre zavedenú webovú stránku. Majú servery po celom svete a môžete si vybrať zo širokej škály rôznych hostiteľských balíkov, aby ste sa uistili, že dostávate presne to, čo potrebujete.

Pros:

  • Veľa možností hostenia
  • Vhodné pre všetky veľkosti stránok

Zápory:

  • Niektoré ceny sú príliš vysoké
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me