Prehľad

WebHostingPad: Vzrušujúce funkcie pre malé a stredné webové stránky

WebHostingPad hostuje viac ako 300 000 domén na celom svete. Svojim klientom ponúkajú 99,9% dostupnosti, solídny hardvér, množstvo zaujímavých nástrojov a slušnú sadu neobmedzených možností: webové úložisko, šírku pásma, domény, množstvo databázy MySQL a e-mailové účty. Cenová politika môže byť len 1,99 dolárov mesačne.


Prečo zvoliť WebHostingPad?

 • Dôležité neobmedzené funkcie
 • Zintenzívnená bezpečnosť
 • Nízke ceny
 • Stabilná podpora 24/7

Chcete vedieť, či je WebHostingPad pre vás to pravé?

Pozrime sa na to.

uptime & Spoľahlivosť

Sporná dostupnosť, dobrá bezpečnosť

Rovnako ako mnoho iných spoločností, WebHostingPad sľubuje, že váš projekt bude fungovať dobre 99,9% času fungovania servera. Analýza ich vlastných webových stránok ukazuje, že sú online 99,98%. To je celkom dobrý výsledok. Rýchly pohľad na fórum všetkých používateľov však odhalí, že 40% recenzií používateľov sa sťažuje na pravidelné prestoje a rovnako ako mnoho používateľov sa sťažuje na neočakávané pozastavenia. Aj keď sľubujú kompenzáciu v prípade dlhých offline období, neexistuje spôsob, ako overiť nárok.

Zabezpečenie stránok spočíva v použití mimoriadne bezpečných dátových centier umiestnených v Chicagu, bezpečného hardvéru, monitorovania servera 24/7 a pravidelných záloh. WebHostingPad sa vo všeobecnosti javí ako dôveryhodný.

Vlastnosti

Plány plnené skvelými funkciami

Ako už bolo spomenuté, WebHostingPad má peknú sadu neobmedzených funkcií, vrátane šírky pásma, miesta na disku, databázach MySQL, e-mailových účtov, hostovaných domén. Všetky tieto sú dostupné bez akýchkoľvek obmedzení; drobné písmo však naznačuje, že budete musieť telefonicky požiadať spoločnosť, aby v prípade potreby požiadala o väčšiu šírku pásma. Pri kúpe akéhokoľvek hostingového plánu je vždy dobrým pravidlom, aby ste drobnú tlač opatrne prešli.

Získate tiež bezplatný názov domény, tvorcu webových stránok a približne 200 USD na marketing. Balíček vyzerá skutočne príťažlivo, najmä ak sa musíte držať rozpočtu.

Je tiež potrebné zdôrazniť, že WebHostingPad má silnú podporu skriptov, skvelé bezpečnostné skenery a bezplatné prispôsobené chybové stránky. Mali by ste však pamätať na to, že mnoho dôležitých nástrojov, ako sú widgety elektronického obchodu, certifikát SSL, pokročilé filtre spamu alebo pokročilé webové štatistiky, je k dispozícii iba v drahších ponukách programu Power Plan Plus, ktoré stoja takmer dvakrát toľko.

vlastnosť
popis
Miesto na diskuS každým plánom WebHostingPad získate neobmedzený úložný priestor na pevnom disku.
BandwidthAk je to potrebné, musíte zavolať a požiadať o väčšiu šírku pásma.
Tvorca webových stránokIch vlastný bezplatný tvorca webových stránok je súčasťou každého plánu.
E-mailové účtyŽiadne limity pre e-maily a mnoho súvisiacich služieb. Zahrnutý je aj klient Webmail.
Nákupné vozíkyIba drahší balík je k dispozícii iba v nákupnom košíku OS Commerce.
štatistikyProtokolové súbory a štatistiky webových stránok pre všetkých. Pre klientov programu Power Plan Plus sú k dispozícii rozšírené štatistiky.
MySQL databázyŽiadne obmedzenia pre databázy MySQL – hostujte toľko, koľko potrebujete.
FTP účetMôže byť spravovaný cez cPanel. Nenašli som žiadne informácie týkajúce sa limitov.
Viac doménÁno, už žiadne limity! To je obzvlášť skvelé, ak chcete hostiť niekoľko webových stránok naraz.

podpora

Rýchle odpovede

Zdá sa, že centrum podpory WebHostingPad ponúka všetko, čo potrebujete: živý chat 24/7, e-mailovú podporu a telefónne linky. Na samoštúdium je k dispozícii veľa materiálov. Neexistujú však žiadne vzdelávacie videá, ktoré by pre niektorých mohli byť pohodlnejšie.

Mnoho používateľov sa navyše sťažuje, že zatiaľ čo podpora zákazníkov má pomerne rýchly čas odozvy, kvalita skutočnej podpory sa však líši od slabých po slabé..

 • 24/7 live chat
 • Bezplatné telefónne číslo
 • E-mailová podpora 24/7
 • Slušná znalostná základňa
 • Slabá stránka správ
 • Žiadny blog alebo fórum
 • Žiadne videonávody
 • Nízka kvalita podpory

stanovenie ceny

Príjemné zľavy na dvojročné nákupy

Cenová politika WebHostingPad je slušná. Môžete získať dobrú sadu funkcií za primeranú cenu 3,99 dolárov. Existuje však naozaj dobrý spôsob, ako ušetriť peniaze: ak uskutočňujete nákup 2, 3, 4 alebo 5 rokov, vaše zľavy môžu dosiahnuť 50%.

Počas procesu registrácie sa zobrazia niektoré ďalšie ponuky, preto sa pozorne pozrite a vyhnite sa dodatočným nákladom. Doplnky, ktoré ponúkajú, sú však celkom pekné, ak ich potrebujete. Môžete získať súkromie domény a rýchlejšie pevné disky iba za 2 $ / mesiac, takže ak chcete tieto služby povoliť, neváhajte. Nezabudnite na 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorú ponúka WebHostingPad.

Užívatelsky prívetivý

Schopné dátové centrum

Balíky tohto webhostingu zahŕňajú cPanel, ktorý je jedným z najpopulárnejších ovládacích panelov pre efektívnu správu webhostingu. Obsahuje dôležité nástroje, ktoré vám pomôžu vytvoriť a udržiavať dobrý web pre vaše potreby.

Skutočná webová stránka WebHostingPad je tiež veľmi výhodná: proces registrácie je jednoduchý a všetky funkcie, ktoré potrebujete, sú vždy po ruke. Mnoho dôležitých funkcií, ktoré zlepšia užívateľskú prístupnosť vašich webových stránok, je však k dispozícii iba s drahšími balíčkami.

zhrnutie

WebHostingPad je riešenie pre malé až stredné webové projekty. Ponúkajú vám skvelú sadu funkcií a fantastické zľavy na viacročné nákupy. Nezabudnite však, že majú iba plány zdieľané a VPS, takže ak urobíte dlhodobé objednávky, tieto balíčky sa môžu ukázať ako nedostatočné pre váš projekt za pár rokov..

Pros

  • Nekonečná šírka pásma, úložisko atď.
  • Pôsobivá podpora a bezpečnosť
  • Atraktívne ceny
  • 200 $ Marketingové bonusy
  • Zahrnuté bezplatné doménové meno

Zápory

   • Materiály na samoštúdium by mohli byť lepšie
   • Možné dodatočné poplatky počas procesu registrácie
   • Iba zdieľané a VPS balíčky
   • Údržba stránok skracuje uptime nadol
   • Neočakávané pozastavenia
   • Nízka kvalita podpory
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me