JustHost Expert Review

JustHost je vo vlastníctve Endurance International Group, materskej spoločnosti vedúcich medzinárodných hostingových platforiem ako BlueHost, iPage a HostGator. Náš expertný posudok JustHost testoval platformu, aby zistil, ako sa meria jej slávnejším súrodencom. Celkovo sme zistili, že JustHost má predpoklady pre veľkosť: množstvo funkcií, informovaná podpora a ľahko navigovateľné rozhranie umožňujú príjemnú skúsenosť používateľa, a to aj s niekoľkými oblasťami na zlepšenie, ako sú napríklad časy načítania..


Klady a zápory

Pros:

 • Riešite problémy rýchlo s informovaným personálom JustHost, 24/7/365, telefonicky, prostredníctvom live rozhovoru a lístkov.
 • Prispôsobte si svoje webové stránky ľahko pomocou drag-and-drop tvorca webových stránok, inštalátor aplikácie jedným kliknutím a tisíce šablón.
 • Neustále komunikujte medzi vami a vašimi zákazníkmi pomocou pôsobivého e-mailového balíka JustHost.
 • Posúvajte svoje webové stránky na vyššiu úroveň pomocou streamovania videa a zvuku.
 • Prispôsobte si svoj backend tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám, s rozsiahlou sadou nástrojov pre vývojárov.
 • Chráňte svoj web pomocou 24/7 sietí, ochrany pomocou horúcich odkazov a adresárov chránených heslom.
 • Zvýšte dôveru zákazníkov bezplatnými certifikátmi SSL.
 • Prihláste sa na jednoročný kontrakt so značnou zľavou.

Zápory:

 • Hoci sú plány JustHost prijateľné, neposkytujú najlepšiu hodnotu za peniaze v porovnaní s inými nízkonákladovými konkurentmi.
 • Aj keď spoločnosť ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, získanie spätných peňazí si môže vyžadovať čas a úsilie.
 • Znalostná základňa spoločnosti JustHost a jej časť s inštruktážou o videu by mohli mať nejaký dopad na rast.
 • Aj keď je ich prevádzková doba spoľahlivá 99,8%, je menej spoľahlivá ako 99,9% prevádzková doba, ktorú očakávame od popredných poskytovateľov hostingu.

Ceny a spôsoby platby

JustHost ponúka tri rôzne typy hostingu: zdieľané, VPS a dedikované. Zdieľané plány začínajú na 3,95 dolárov mesačne a poskytujú 1 web, nemeranú šírku pásma a bezplatné certifikáty SSL. Naopak, najdrahší zdieľaný plán, GoPro, začína na 14,95 dolárov mesačne a poskytuje vám vyhradenú IP, ochranu súkromia domény a zálohovanie stránok.

Najzákladnejší plán VPS, Standard, sa začína na 19,99 dolárov mesačne a ponúka 30 GB úložného priestoru, prístup root a 1 TB šírku pásma za mesiac. Ich začiatočné špecializované riešenie, ktoré sa tiež nazýva Standard, sa začína na 79,99 dolárov mesačne a poskytuje 4 GB RAM, šírku pásma 5 TB mesačne, prístup root a zrkadlové úložisko.

JustHost počiatočné ceny sú porovnateľné s inými nízkonákladovými plánmi, ktoré sú dnes k dispozícii, a počet funkcií, ktoré ponúkajú, je skutočnou dohodou. Existuje však úlovok, ktorý jasne pripisujú úveru JustHost. Hoci sú registračné ceny priaznivé z hľadiska rozpočtu, obnovovacie ceny sú bližšie k stredným hodnotám. Ak sa tiež rozhodnete, že služba nie je pre vás v rámci 30-dňovej odkladnej lehoty, ktorú služba JustHost poskytuje, návratnosť vašich peňazí môže trvať dlhšie, ako by ste očakávali..

Jednoduchosť použitia

Jednou z najlepších vecí na serveri JustHost je ľahký prístup a používanie funkcií, ktoré ponúka. Všetko je jednoduché, od tvorcu webových stránok až po nástroj na inštaláciu aplikácií jedným kliknutím a bezplatné certifikáty SSL. Podobne ľahko sa používajú aj pokročilé funkcie.

Obzvlášť nás nadchla inštalácia skriptu jedným kliknutím na platforme, rôzne typy databáz SQL a množstvo podpory, ktorú JustHost ponúka pre komplexné funkcie vrátane blesku a streamingu. Vysoká kvalita zákazníckej podpory spoločnosti navyše zvyšuje jednoduchosť používania služby.

Načítať časy a spoľahlivosť

Celkovo je doba prevádzky služby JustHost primeraná, aj keď je pre službu spravodlivá, neposkytuje však záruky týkajúce sa jej spoľahlivosti. Testovali sme JustHost v priebehu niekoľkých mesiacov, aby sme určili ich presný priemerný čas prevádzky a to, či sme boli v častých výpadkoch služieb. Na naše prekvapenie boli priemerné doby prevádzky JustHost solídne 99,8%, čo je výrazne nad priemerom v priemysle 99,4%..

Na druhej strane naše testy ukázali rýchlosť načítania stránky v priemere 1,9 s, čo je v rámci odporúčaných časov načítania stránky od spoločnosti Google. Google kladie dôraz na čas načítania stránky, pokiaľ ide o poradie SEO, a rýchlosť JustHost udrží vaše webové stránky zastrašujúce zákazníkov a zvýši hodnotenie vyhľadávacích nástrojov. Je potrebné poznamenať, že server JustHost má v Utahu iba jedno dátové centrum, takže zákazníci zo zahraničia môžu mať dlhšiu dobu načítania.

Vlastnosti

JustHost ponúka veľké množstvo funkcií pre používateľov zo všetkých prostredí webu, aby ich mohli využívať a experimentovať s nimi. Boli sme radi, že spoločnosť venuje veľa pozornosti novším používateľom poskytovaním niekoľkých jednoduchých, ale pôsobivých nástrojov. Inštalácia jedným kliknutím pre WordPress a rôzne nákupné vozíky spolu s intuitívnym tvorcom webových stránok zjednodušujú prvé kroky spustenia webovej stránky..

Podobne nás ohromila šírka funkcií zameraných na pokročilých používateľov. Inštalácia skriptu jedným kliknutím nám uľahčila pridávanie nových funkcií prostredníctvom moderného programu JustHost cPanel. Štandardné funkcie, ako sú rôzne verzie PHP a kódovacie jazyky, sa spájajú so špecializovanými nástrojmi, ako je napríklad podpora streamovania videa a zvuku, aby sa umožnilo spustenie jedinečných webových stránok..

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora je v skutočnosti jednou z hviezdnych vlastností JustHost. K ich tímu priateľských odborníkov sa môžete dostať pomocou zvyčajného telefónu, živého chatu a systému predaja lístkov a po rýchlej reakcii zvyčajne nasleduje rýchle riešenie. Zdá sa, že spoločnosť je hrdá na to, že jej agenti majú sídlo v USA; len sme boli radi, že to boli vedomosti a rýchlo veci opravili.

Pokiaľ však ide o ich vedomostnú základňu, existuje priestor na zlepšenie. Aj keď samotné články sú pomerne jednoduché, zdá sa, že nie sú rozdelené podľa konkrétnych kategórií. Ak chcete vyriešiť konkrétne problémy sami, musíte použiť funkciu vyhľadávania. V znalostnej báze sa navyše v súčasnosti nachádza iba 16 inštruktážnych videí. To samo o sebe by nemalo byť prerušovačom obchodov, ale dobre zásobené knižnice videonávodov sú niečo, čo začíname očakávať od popredných hostiteľských spoločností..

Recenzie používateľov

Naše odborné recenzie sú ako vždy založené na mesiacoch testovania a preskúmania príslušnej hostiteľskej služby. Ak chcete túto recenziu ukončiť, prečítajte si recenzie našich používateľov v službe JustHost.

záver

Celkovo poskytuje server JustHost základy, vďaka ktorým môžu byť začiatočníci aj experti spokojní s procesom hostenia. Začiatočníci majú prístup k nástrojom, ako je inštalácia aplikácie jedným kliknutím a inštinktívny tvorca drag-and-drop, ktorý im pomáha pri nastavovaní jedinečnej webovej stránky blogov alebo elektronického obchodu. Ďalšie funkcie, napríklad bezplatná podpora domény a blogu na 1 rok, môžu novým klientom webhostingu skutočne pomôcť pri správe webových stránok. Boli sme tiež veľmi spokojní s nástrojmi, ktoré JustHost ponúka pokročilým používateľom, ako sme my. Webmasteri si môžu vybrať medzi dvoma rôznymi verziami PHP, používať početné kódovacie jazyky a veľké množstvo bezplatných skriptov na vytvorenie jedinečných rámcov v pozadí.

Aj keď JustHost je menšou ligou all-star, ak chce dosiahnuť veľké spoločnosti, je potrebné vykonať malé zmeny. Napríklad by mohli označiť všetky platené doplnky, ktoré ponúkajú v rámci programu cPanel, aby si používatelia mohli zvoliť, či majú záujem o sledovanie týchto funkcií. Spoločnosť by sa tiež mohla postaviť, aby rozšírila svoju vynikajúcu, ale malú videotéku, a posunula ich prestoje nahor. Pre podniky s malou až strednou prevádzkou však JustHost už ponúka atraktívne balíky za primerane nízke ceny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me