Prehľad

Dedikovaný a riadený hosting, ktorý slúži ako Excel

Codero sa zameriava na stredné až veľké organizácie, ktoré hľadajú špecializované hostingové, cloudové a spravované hostingové riešenia. Preto, ak ste na trhu zdieľaného hostingu pre malé alebo individuálne stránky, možno budete chcieť zastaviť tu a vrátiť sa späť. Ak hľadáte dokonalý hosting pre veľké organizácie, potom vám poviem, že ste práve zasiahli jackpot s Codero.


Prečo zvoliť Codero Hosting?

 • Bezpečné a spoľahlivé
 • Ultimate Support
 • Tony funkcií a nástrojov
 • Šírka pásma 20 TB

Chcete vedieť, či je pre vás Codero Hosting to pravé?

Pozrime sa na to.

Spoľahlivosť

100% dostupnosť, zaručená.

Ako sa očakávalo od špecializovaného a spravovaného poskytovateľa hostingu, spoľahlivosť je v popredí poskytovania kvalitných služieb a štát Codero tvrdí, že majú 100% záruku dostupnosti, ktorú možno očakávať na tejto úrovni..

Súčasťou služby sú aj funkcie na vyrovnávanie záťaže, ktoré pomáhajú zvyšovať rýchlosť vašej stránky, a zálohy. Sú tiež prísne v oblasti bezpečnosti a používajú podnikový hardvér, ktorý potvrdzuje priemyselné normy. Redundancia energie je tiež dôležitou a integrovanou súčasťou ich služieb.

Vlastnosti

Veľa skvelých funkcií pre veľké podniky

Codero ponúka množstvo skvelých funkcií so všetkými hostiteľskými balíkmi, ktoré nájdete na webe, ale jedným z prerušovačov je asi 20TB limit šírky pásma, ktorý je obrovský pre všetkých poskytovateľov hostingu, ako je tento.

Všetky servery sú vybavené prémiovým nastavením, rýchlym nasadením, ovládacími panelmi a možnosťami operačného systému. Flexibilita Codero je tiež ďalším hovoriacim bodom, pretože schopnosť ľahko škálovať hore a dole, keď je to potrebné, je tu pre vás. Jediným stlačením tlačidla môžete pridať ďalšie jednotky, ďalšie adresy IP a zvýšiť rýchlosť portu Uplink.

podpora

Najlepšia podporná infraštruktúra

Codero vyniká vo väčšine oblastí a podpora ich nevidí ani pod par. Naozaj idú tam, aby pomohli používateľom, a nezáleží na tom, či ste zákazníkom alebo potenciálnym zákazníkom, pretože s tým budete rovnako zaobchádzať. Živý chat je vždy k dispozícii na pravej strane stránky a bezplatné číslo je dostupné pre ľudí žijúcich v USA.

Databáza znalostí je k dispozícii s mnohými článkami, aktualizáciami a nápovedou je k dispozícii na Twitteri, stavová stránka je k dispozícii pre všetky aktualizácie serverov, lístkových systémov, medzinárodnej telefonickej podpory a dokonca aj Skype..

Chýba iba priamy e-mail.

 • Podpora 24/7/365
 • Live chat
 • Vedomostná základňa
 • Systém vstupeniek
 • Medzinárodný a miestny telefón
 • Stavová stránka
 • skype
 • cvrlikání
 • Žiadny priamy e-mail

stanovenie ceny

Zľavy na dlhšie podmienky

Codero ponúka atraktívny úvodný kurz so 70% zľavou z prvého mesiaca pre vyhradený hosting a 3 mesiace zadarmo pre cloud hosting. Je to skvelé, ale môže to byť zavádzajúce, pretože akonáhle sa dostanete na stránku hostiteľského balíka, uvidíte ceny veľkými písmenami, ale jedná sa o 70% zľavu. Skutočnú cenu uvidíte po jednom mesiaci až po tom, ako vás kliknú.

S tým sa hovorí, že sú konkurencieschopní pri stanovovaní cien s inými špecializovanými poskytovateľmi hostingu a ponúkajú tak dobrú škálu funkcií, nástrojov a podpory pre to, čo platíte. Vďaka tejto zvýšenej flexibilite môžete škálovať nahor a nadol, keď to potrebujete.

Úspory sa dajú dosiahnuť podľa toho, ako dlho si vyberiete plán hostenia.

Užívatelsky prívetivý

Sen pre navigáciu a použitie

Jedným z hlavných problémov s webmi, ktoré poskytujú služby vyššej triedy pre väčšie organizácie, je použiteľnosť. Stránky majú tendenciu strácať sa v žargóne a neprehľadnom dizajne a rozložení, ale Codero skutočne pracuje v oblasti použiteľnosti tým, že poskytuje jednoduché a základné rozloženie, ktoré vyzerá profesionálne, ale tiež pomáha užívateľovi ľahšie sa pohybovať po stránke. Môžete jasne vidieť, čo je v ponuke a ako si ju objednať.

Možno ceny mierne zavádzajú, pretože hlavné ceny sú so 70% zľavou a niektorí zákazníci si možno neuvedomujú, že v druhom mesiaci budú platiť plnú cenu..

zhrnutie

Jedno z najlepších hostingových riešení, ktoré nájdete. skutočnosť.

Ak ste malý podnik alebo jednotlivec, potom Codero nie je pre vás, pretože sa zameriava hlavne na väčšie organizácie, ktoré hľadajú dostatočne pevný základ na to, aby sa dokázali vyrovnať s vysokou prevádzkou a vysokými požiadavkami..

S každou oblasťou nad úrovňou par je ťažké povedať proti nim zlé slovo, pretože sa zdá, že vynikajú v každej oblasti služieb. Či už potrebujete silnú podpornú infraštruktúru, spoľahlivosť a bezpečnosť na svojich serveroch alebo dostatok funkcií, ktoré vám zaistia radosť zo života, skutočne ich majú všetko.

Možno je jedinou nevýhodou žiadna e-mailová podpora (priamy e-mail) a nedostatok transparentnosti v pôvodnej cene, ktorú vidíte.

Pros

 • Konkurenčné ceny
 • Vynikajúce vlastnosti a nástroje
 • Najlepšia podpora
 • Dobré zľavy na ročné nákupy

Zápory

 • Žiadny priamy e-mail
 • Netransparentné ceny
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me