Odborné hodnotenie

Špičkový hosting v Indii

Web Werks je jednou z najznámejších spoločností poskytujúcich webové služby v Indii. Ponúkajú celý rad rôznych služieb a funkcií, vrátane webhostingu, kolokácie, katastrof a bezpečnostných služieb a mnoho ďalšieho. Spoločnosť bola uznaná ako líder v regióne v oblasti kvality svojich dátových centier, dokonca získala výlučné osvedčenia, ktoré až do tejto spoločnosti neboli nikomu v Ázii udelené. Podnikajú od roku 1996 a prevádzkujú päť dátových centier v lokalitách v Indii, USA a ďalších krajinách.


Pri pohľade na hostiteľskú spoločnosť sa chcete uistiť, že nájdete spoločnosť, ktorej môžete dôverovať. Web Werks používajú veľké spoločnosti, vrátane spoločností Bacardi, Canon, DHL, Microsoft, HP, Sony, Pepsi a ďalších, vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb. Nenájdete spoľahlivejšiu hostingovú spoločnosť slúžiacu Indii alebo takmer kdekoľvek inde na svete.

uptime & Spoľahlivosť

Výnimočne spoľahlivý hosting

Táto spoločnosť venovala veľa času a ďalších zdrojov na zabezpečenie toho, aby ich hosting bol mimoriadne spoľahlivý. Je to dôležité nielen preto, že spoľahlivý hosting je vo všeobecnosti nevyhnutný, ale aj preto, že poskytuje možnosti vyrovnávania záťaže a obnovy po katastrofe, ktoré vyžadujú najspoľahlivejšie služby v okolí. Okrem toho, že máme veľmi spoľahlivú sieť, je skutočné hostingové vybavenie tiež veľmi stabilné. Poskytujú pevné disky na všetkých svojich serveroch a kupujú iba vybavenie značky.

Vlastnosti

Veľa funkcií – zameraná na stabilitu

Táto spoločnosť je zameraná predovšetkým na vysoko kvalitné hostingové riešenia, ktoré sú vždy spoľahlivé a spoľahlivé. Nemajú žiadne riešenia zdieľaného hostenia, ale okrem toho majú takmer všetko, čo by niekto mohol potrebovať. Zahŕňa to cloudový hosting, dedikované servery, služby kolokácie, podnikové úložisko, vyvažovanie záťaže s vysokou dostupnosťou, detekciu globálneho prenosu, sieť na doručovanie obsahu, služby brány firewall a mnoho ďalších..

Všetky tieto funkcie sú zostavené a spravované tímom skúsených odborníkov v oblasti IT, čo im umožnilo vytvoriť tak dobre rešpektovanú spoločnosť. Ich dátové centrá sa nachádzajú v Pune, Bombaji, Dubaji, Washingtone DC, Philadelphii a Conshohockene. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete pre hosťovanie svojich stránok, získate rovnaké skvelé funkcie a pozornosť na kvalitu.

podpora

Výnimočná podpora

Tímy technickej podpory sú mimoriadne kvalifikované a spoľahlivé. Sú zamestnaní 24 hodín denne, 7 dní v týždni a zdá sa, že svoje odvetvie veľmi dobre poznajú. Ak im nahlásite akýkoľvek typ problému, okamžite sa na to pozrú a vaše problémy môžu byť často vyriešené v priebehu niekoľkých minút. Poskytujú tiež užitočné informácie na svojich webových stránkach o hosťovaní a súvisiacich veciach, takže sa môžete dozvedieť všetko o tom, ako správne prevádzkovať webové stránky.

stanovenie ceny

Kvalita za cenu

Stačí sa len pozrieť na cenu, aby ste zistili, či máte s touto spoločnosťou dobrý obchod. Musíte sa skutočne pozrieť na cenu a porovnať ju s úrovňou služieb, ktoré získate. Aj keď neexistuje žiadny spôsob, ako to je dobrá voľba pre tých, ktorí jednoducho potrebujú veľmi jednoduchý hosting, tí, ktorí chcú najvyššiu kvalitu a sú ochotní za to zaplatiť, zistia, že ceny sú konkurencieschopné. Pokiaľ pochopíte, že ide o špičkovú IT spoločnosť, budete vedieť, že získavate skvelý produkt za primeranú cenu..

rýchlosť

Veľmi citlivý hosting

Nebudete mať žiadne problémy s rýchlosťou, ktorú získate pri hostovaní v tejto spoločnosti. Majú špičkové sieťové pripojenie k viacerým telefónom, využívajú neuveriteľnú internú infraštruktúru a ich webové servery sú jedny z najlepších v okolí. Bez ohľadu na to, aký typ stránok hostujete, budete mať veľmi rýchly a spoľahlivý hosting, ak budete pracovať s webovými werks.

zhrnutie

Najlepšie hosting v Indii

Ak hľadáte pre vysoko kvalitný hosting v Indii (alebo na mnohých iných miestach po celom svete), je to skvelá spoločnosť, aby zvážila. Podnikajú už viac ako 20 rokov a naďalej stanovujú štandard pre excelentnosť v regióne. Tento ocenený poskytovateľ hostingu by mal byť absolútne na malom zozname tých, ktorí hľadajú hosting v regióne.

Pros:

  • Víťazné dátové centrum
  • V podnikaní od roku 1996
  • Mimoriadne spoľahlivý hosting

Zápory:

  • Žiadne dolné konce (lacné) hostingové balíčky
  • Veľa rôznych služieb môže byť mätúce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me