Prehľad

Základná sada funkcií & Vlastné inovácie

DotEasy poskytuje pomerne cenovo dostupný spôsob, ako zaistiť hostenie svojich stránok. Poskytuje základnú sadu funkcií spolu so schopnosťou upgradovať na jednotlivé funkcie za ďalšie mesačné poplatky. Napriek zvýšeným nákladom navyše k bežným nákladom na aktualizáciu sa služba vyrovnáva s dobrou podporou zákazníckych služieb a ľahko použiteľným nástrojom na tvorbu webových stránok pre začiatočníkov, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob vytvorenia stránky..


Prečo zvoliť DotEasy Hosting?

 • Pokročilé ovládacie prvky DNS
 • BEZPLATNÁ migrácia údajov z webových stránok
 • Dostupný hosting
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chcete vedieť, či je DotEasyHosting pre vás to pravé?

Spoľahlivosť

Silný systém zálohovaný zárukou vrátenia peňazí

Na webe nie je veľa informácií, ktoré poskytujú spoľahlivosť, o dátových centrách sa nehovorí o tom, čo majú zavedené v prípade zlyhania servera. Neexistujú ani informácie o dostupnosti. Nie je to nevyhnutne zlá vec, samozrejme by to prinieslo zvýšenie dôvery, aby bolo možné čítať o spoľahlivosti, ale z online recenzií vidím, že nie je veľa problémov, pokiaľ ide o dostupnosť alebo spoľahlivosť. DotEasy tiež poskytujú svojim zákazníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo pomáha trochu vyvážiť veci.

Vlastnosti

Neobmedzený plán ponúka skvelé funkcie

K dispozícii je základný plán za 1,95 dolárov mesačne, ktorý je ideálny pre osobné nastavenie, ale to, čo skutočne chcete preniesť do očí, je 4,95 dolárov mesačne neobmedzený plán, ktorý prichádza ponorený do funkcií a nástrojov, ktoré určite nájdete..

Dostanete 100 GB úložného priestoru SSD, bezplatnú doménu a neobmedzené úložisko, šírku pásma, databázy a e-mailové účty v rámci tejto nízkej ceny 4,95 dolárov, ale budete tiež môcť využiť ďalšie bezplatné nástroje, ako napríklad webový tvorca, CPanel a ľahko vytvoriť fórum.

K dispozícii sú spravované hostingové riešenia a cloudové hostingové riešenia, ktoré prichádzajú za vyššiu cenu, ale ponúkajú certifikáty SSL a úplné zálohy webových stránok.

podpora

Dobré podporné kanály s videonávodmi

DotEasy má na webe skvelý portál podpory, ktorý ponúka výber spôsobov, ako ich môžete kontaktovať, alebo nájsť odpovede na otázky. Live chat, systémy lístkov, telefón a služby spätného volania sú k dispozícii na využitie.

Ponúkajú dokonca aj kontaktnú adresu a funkciu sledovania prípadov, kde môžete sledovať akékoľvek servisné lístky, ktoré ste mohli odoslať. Sú vám k dispozícii aj vedomostná základňa a časť s inštruktážami o videu.

 • Videonávody
 • Sledovanie prípadov
 • Live chat
 • Vedomostná základňa
 • Systém vstupeniek
 • Živý chat nie je 24/7
 • Žiadna priama e-mailová adresa

stanovenie ceny

Veľmi cenovo dostupné hostingové balíčky so skvelými nástrojmi

Ceny, ktoré ponúka DotEasy, sa zvyčajne pohybujú od lacných po drahšie v závislosti od toho, aký typ hostingu ste. Celý hosting prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, ak nebudete spokojní s poskytovanou službou.

Ak hľadáte základné základné, potom si môžete vyzdvihnúť štartovací plán za 1,95 dolárov, ale to prichádza s obmedzenými funkciami a funkčnosťou. Populárny plán je 4,95 dolárov, čo je neobmedzená možnosť zdieľaného hostenia a mal by vyhovovať väčšine malých a stredných podnikov.

Pri väčších plánoch sa pozeráte na plány, ktoré sa pohybujú od 29 do 39 dolárov, pričom plánom 39 dolárov je hosting v cloude, čo je rozumná cena za tento typ riešenia..

Užívatelsky prívetivý

CPanel prichádza s každým hostingovým plánom

Každý, kto chce ovládací panel, ktorý pozná alebo ho môže ľahko vyzdvihnúť, ak ho predtým nikdy nepoužil. S CPanel ste v skvelých rukách, pretože sa ponúka na 90% spoločností poskytujúcich webhostingové služby a ponúka množstvo užitočných nástrojov a funkcií, aby ste čo najlepšie využili svoje stránky a hostingové riešenia..

Ak ste CPanel nikdy nepoužili, nemusíte sa obávať, pretože je veľmi užívateľsky prívetivý a dá sa v ňom prejsť v priebehu niekoľkých minút, takže sa rýchlo dozviete, kde sa nachádza každý nástroj..

Samotný webový server DotEasy nie je príliš zlý a ponúka dobrú navigáciu a funkčnosť, ale v niektorých oblastiach môže byť trochu mätúci a pri hľadaní konkrétnej možnosti hostenia sa môžete stratiť..

zhrnutie

Spoľahlivá hostingová služba s množstvom možností na výber

Všeobecne povedané, služba, ktorú ponúka DotEasy, je dobrá a ceny sú veľmi v súlade s tým, čo by ste očakávali od hostiteľskej spoločnosti. Niektoré informácie sú nejasné a niektoré chýbajú, takže nemôžeme skutočne poskytnúť presnosť spoľahlivosti hostiteľa, môžeme len získať podrobnosti z recenzií, ktoré zanechali zákazníci, čo je väčšinou pozitívne.

Možnosti podpory sú skvelé, chýba im iba sociálna pomoc a sú veľmi užívateľsky prívetivé.

Pros

 • Dobré ceny
 • Pevná oblasť podpory
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • CPanel

Zápory

 • Nejasná spoľahlivosť a dostupnosť
 • Nedostatok funkcií v základnom pláne
 • Žiadna sociálna podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me