Prehľad odborníkov

Súkromne vlastnené UK Hosting od roku 1998

NativeSpace bola založená v roku 1998 vo Veľkej Británii a je súčasťou skupiny Netscan Group. Spoločnosť je v súkromnom vlastníctve a je prevádzkovaná s cieľom umiestniť zákazníkov a ich hosting na prvé miesto. Majú možnosti hostenia prakticky na všetkých úrovniach, takže či už ste jednotlivec, ktorý hľadá hosting pre vaše osobné stránky, alebo spoločnosť hľadajúca spoľahlivé služby, budú tu pre vás. Skutočnosť, že podnikajú od roku 1998, ukazuje, že skutočne robia skvelú prácu pri udržaní spokojnosti svojich zákazníkov a uspokojení všetkých svojich potrieb..


uptime & Spoľahlivosť

Veľmi spoľahlivý hosting

Cloud hosting je veľmi spoľahlivý spôsob prevádzkovania webových stránok. S touto spoločnosťou nebudete mať žiadne problémy s prestojmi. Používajú kvalitný hardvér, správne nakonfigurujú svoju sieť a majú nepretržitú technickú podporu na monitorovanie systémov, aby mohli okamžite reagovať na akékoľvek problémy. Pri pohľade na to, čo ich zákazníci v minulosti museli povedať, je ľahké vidieť, že stabilita tejto hostingovej spoločnosti je prvotriedna.

Vlastnosti

Poskytovateľ hostingu v cloude

Hosting s touto spoločnosťou je založený na cloudovej technológii, vďaka ktorej je veľmi spoľahlivý a ľahko konfigurovateľný. Podľa svojich potrieb si môžete vybrať možnosti základnej úrovne alebo rozsiahly hosting. Ak budete v akomkoľvek momente potrebovať upraviť služby, ktoré máte k dispozícii, bude to rýchle a jednoduché, či už vykonávate upgrade alebo znižujete rating.

Všetky ich hostingové balíčky sa dodávajú so správcom súborov, úlohami cron, cPanel, automatickými inštalátormi pre stovky softvérových balíkov a oveľa viac. Poskytujú tiež webové analyzátory na sledovanie toho, odkiaľ prichádzajú vaše prenosy, takže môžete vylepšiť svoje marketingové úsilie.

Okrem funkcií hostenia vám môžu tiež predať názov vašej domény, zvýšiť bezpečnosť vašich stránok, blokovať spam a poskytnúť vám pohodlné nástroje na tvorbu stránok, ktoré vás rýchlo a rýchlo začnú používať. Bez ohľadu na to, aký typ stránok chcete prevádzkovať, budú mať pre vás niečo.

podpora

Podpora 24/7/365

Technická podpora nie je k dispozícii len preto, aby vám pomohla 24/7/365, ale budú tam aktívne sledovať problémy svojej sieťovej infraštruktúry. To znamená, že môžu okamžite identifikovať problémy, ktoré by mohli spôsobiť problémy, a nechať ich vyriešiť skôr, ako vaši návštevníci niečo vedia. Ak potrebujete pomoc, môžete ich okamžite kontaktovať prostredníctvom svojho klientskeho panela a okamžite získať potrebnú pomoc. Zdá sa, že tím technickej podpory je veľmi informovaný a je pripravený s vami spolupracovať na akomkoľvek type problému.

cena

Veľmi flexibilné ceny

Ceny u tejto spoločnosti vychádzajú z konkrétnej úrovne služieb, ktorú potrebujete. Keď pridáte ďalšie špecifikácie servera, cena sa zvýši. Ceny sa budú líšiť v závislosti od operačného systému a ďalších podrobností. Všeobecne platí, že hosting začína na okolo 20 dolárov a môže ísť až do stoviek dolárov za mesiac na základe vašich konfigurácií. Ceny určite najlacnejšie, ktoré nájdete, ale ani pre kvalitný cloud hosting nie sú nespravodlivé. Pri hostovaní v NativeSpace získate službu a podporu, za ktorú platíte.

rýchlosť

Responzívny zážitok z hostenia

Vaše webové stránky sa pre vašich návštevníkov načítajú rýchlo vďaka vynikajúcej konfigurácii a nastavenia tejto hostiteľskej spoločnosti. Majú redundantné sieťové pripojenia do chrbticovej siete internetu a podnikajú prísne kroky, aby zabezpečili, že na vašom webe nebudú žiadne problémy. Pomôžu vám tiež nakonfigurovať nastavenie cloudového hostingu takým spôsobom, aby ste zaistili, že máte všetok potrebný hardvér potrebný na rýchle fungovanie vašich stránok..

zhrnutie

Kvalitný cloudový hosting vo Veľkej Británii

Ak hľadáte cloudový hosting vo Veľkej Británii, je to skvelá možnosť zvážiť. Váš hostingový balík sa dá ľahko nakonfigurovať a kvalita celkového zážitku z hostenia je celkom dobrá. Boli tu tiež už veľmi dlho, čo naznačuje, že podnikajú tak, aby svojim zákazníkom zostali šťastní až do budúcnosti..

Pros:

  • V podnikaní od roku 1998
  • Veľa možností cloudového hostenia
  • Dobrý softvér na blokovanie spamu

Zápory:

  • Žiadne zdieľané možnosti hostenia
  • Žiadne VPS alebo vyhradený hosting
  • Ceny môžu byť mierne vysoké
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me