Prehľad odborníkov

Špičkový hosting v Severnej Amerike

Spoločnosť Ultra Hosting pôsobí v oblasti podnikania od roku 1983 a ponúka rôzne služby súvisiace s IT. Sú umiestnené v Severnej Amerike a majú k dispozícii viac ako 70 000 priestorov dátového centra na prevádzkovanie rôznych produktov a služieb. Každé z týchto dátových centier má viacero telekomunikačných operátorov, dieselové generátory a vynikajúcu fyzickú bezpečnosť. Prevádzkuje ich tiež tím Ultra Hosting, ktorý pomáha zaistiť, aby bolo všetko optimalizované na výkon.


Spoločnosť má viac ako 150 zamestnancov, ktorí pomáhajú prevádzkovať hosting a ďalšie služby. Títo zamestnanci sú držiteľmi kombinovaných 200+ technických certifikácií od popredných spoločností ako VMware, Citrix, Cisco a mnohých ďalších. Každý, kto hľadá poskytovateľa hostingu poskytujúceho komplexné služby v Severnej Amerike, sa bude chcieť dozvedieť viac o spoločnosti Ultra Hosting a o všetkom, čo môže urobiť.

uptime & Spoľahlivosť

Výnimočne stabilná

Všetky hostingové balíčky majú 100% záruku dostupnosti. Vysoko kvalitný hardvér, ktorý ponúkajú, spolu s veľkými dátovými centrami, z ktorých fungujú, naznačuje, že väčšina ľudí nikdy nebude mať problém s výpadkami. Ich tím technikov a technikov pomôže udržiavať všetko v chode a monitorovať problémy skôr, ako k nim dôjde.

Vlastnosti

Zamerané na riešenia VPS

Ultra Hosting ponúka vysoko kvalitné virtuálne súkromné ​​servery pre všetkých svojich zákazníkov. Na základe vašich preferencií si môžete vybrať z hostenia Windows alebo Linux. Majú dokonca možnosť hosťovania Windows, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre obchodovanie na Forexe, čo si vyžaduje veľmi rýchlu reakčnú dobu, aby sa zabezpečilo, že obchody prechádzajú správne.

Bez ohľadu na to, ktorý operačný systém si vyberiete, budete mať k dispozícii viacero možností so širokou škálou funkcií. Všetky úrovne hostingu majú prístup k SSH, 5 až 50 koncertov na disku, 256 MB – 2 GB RAM a výnimočnú technickú podporu. Majú tiež veľa doplnkových funkcií, z ktorých si môžete vybrať na základe vašich konkrétnych potrieb.

podpora

Bezkonkurenčná podpora hostingu

Podporný tím v tejto spoločnosti je jedným z najlepších v odbore. Majú veľký tím, ktorý neustále hľadá spôsoby, ako udržiavať služby neustále v prevádzke. Sú dobre vyškolení a majú mnoho rôznych odvetvových osvedčení, ktoré im pomôžu zabezpečiť, aby skutočne vedeli, čo robia. Okrem toho sú priateľskí a radi vám pomôžu s akýmkoľvek typom technických problémov, s ktorými sa môžete pri práci s nimi stretnúť..

stanovenie ceny

Malá cena

Ceny sú o niečo vyššie, ako by ste očakávali od iných poskytovateľov hostingu. Balík Linux VPS základnej úrovne začína na úrovni približne 18 dolárov mesačne a dosahuje približne 65 dolárov. Ak porovnáte cenu hostingu s funkciami, ktoré získate, určite by ste našli lepšiu ponuku s inými spoločnosťami. Musíte zohľadniť stabilitu tejto spoločnosti, skutočnosť, že majú mimoriadnu dostupnosť a kvalifikovaný tím technikov, ktorí sa snažia neustále udržiavať váš hosting. Pre tých, ktorí skutočne potrebujú rýchly a spoľahlivý hosting, môžu byť dodatočné náklady za to dobre.

rýchlosť

rýchly & spoľahlivý

Ultra Hosting poskytuje rýchly zážitok pre každého, kto navštívi stránku na jednom zo svojich serverov. Robia skvelú prácu pri optimalizácii spravovaných serverov tak, aby fungovali dobre, a ich úplne redundantné dátové obvody pomôžu zabrániť akémukoľvek spomaleniu v dôsledku preťaženia alebo výpadku v telefónoch. Okrem toho používajú kvalitný hardvér na napájanie všetkých svojich zákazníkov v oblasti hostingu, čo robí skvelú prácu pri udržiavaní webových stránok v stabilnom a veľmi pohotovom prostredí. Ultra Hosting poskytuje svojim zákazníkom služby ochrany pred prienikmi, čo môže pomôcť vyhnúť sa preťaženiu servera alebo spôsobiť ďalšie problémy, ktoré by mohli spomaliť ich služby..

zhrnutie

Kvalitný hosting v Severnej Amerike

Hostingové služby od spoločnosti Ultra Hosting sú veľmi dobré a budú schopné vyhovieť potrebám prakticky akéhokoľvek typu webových stránok. Je úplne jasné, že ľudia v spoločnosti Ultra Hosting sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a pri dosahovaní tohto cieľa skutočne robia dobrú prácu. Ich spoločnosť je v podnikaní veľmi dlho a naďalej sa darí veľmi dobre. Ak peniaze nie sú veľké obavy, táto spoločnosť je dobrá na zváženie.

Pros:

  • 100% záruka dostupnosti
  • Žiadne poplatky za nastavenie
  • V podnikaní po celé desaťročia

Zápory:

  • Plány sú mierne predražené
  • Žiadne zdieľané alebo špecializované možnosti hostenia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me