Prehľad odborníkov

Austrálsky hosting od roku 2009

Webcentral.com.au je medzinárodná webová mediálna spoločnosť so sídlom v Austrálii. Poskytujú služby všetkým hlavným mestám, ako sú Sydney, Melbourne a Brisbane. Od roku 2009 ponúka Webcentral.com.au klientom v Austrálii vysoko kvalitné hostingové a sociálne mediálne služby. Poskytujú tiež celý rad ďalších služieb súvisiacich s hostingom, napríklad registráciu názvu domény. Celkovo sa dajú ľahko pracovať so spoločnosťou, ktorá môže poskytovať kvalitné služby pre väčšinu typov webov.


uptime & Spoľahlivosť

Dobrý stabilný hosting

Webcentral.com.au je veľmi spoľahlivá mediálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na to, aby sa zákazníci dostali na prvé miesto. Majú spoľahlivú infraštruktúru a spoľahlivý podporný systém, ktorý svojim klientom pomôže ľahko spravovať svoje účty na pozadí a technické otázky prenechať jednému z domácich geekov spoločnosti Webcentral. Poskytujú záruky na všetky svoje plány a služby, ale odporúčajú zvolať a získať konzultáciu. Potreby každého klienta sú rôzne, takže všetci klienti sú označovaní odlišne.

Vlastnosti

hosting & Správa stránok

Webcentral.com.au má na výber tri rôzne plány. Sú dobre známe svojimi službami správy sociálnych médií, vývojom webových a hostingových riešení. Majú viac ako päť plánov na výber zo všetkých oblastí vesmíru a šírky pásma. Môžete si vybrať z ich bronzových, strieborných, ekonomických, zlatých a obchodných plánov. Priestor je v rozsahu od 100 GB do 500 GB. Šírka pásma je neobmedzená a prichádza s ďalšími funkciami a doplnkami. Ich celý rad hostingových produktov už nie je inzerovaný na ich webových stránkach, ale stále ich ponúkajú novým a existujúcim klientom. Dôvodom je to, že viac zameriavajú svoje úsilie na to, aby boli plne funkčnou mediálnou spoločnosťou, ktorá plánuje, vyvíja a spravuje webové stránky firiem..

Ak máte záujem o vývoj webových a dizajnérskych služieb, potom ste na správnom mieste. Webcentral ponúka množstvo komplexných plánov, ktoré vám pomôžu inzerovať a urýchliť vaše podnikanie na webe. Majú na výber tri vrátane zahrnutia vývoja základných webových stránok, profesionálov a online obchodu. Všetky plány prichádzajú s responzívnym dizajnom, mesačnými správami, správcom účtov, tvorbou obsahu a oveľa viac. Svoj plán môžete nakonfigurovať a prispôsobiť ho vašim potrebám vyžiadaním konzultácie.

Webcentral.com.au ponúka plány VPS aj svojim klientom. Tieto informácie nie sú uvedené na ich stránkach, ale sú k dispozícii pre klientov s vysokou návštevnosťou. Majú na výber tri rôzne plány. Môžete sa tiež rozhodnúť pracovať pre systémy Linux alebo Windows. Ich plány hostenia sú rozdelené na cloud VPS 1, 2 a 3. Priestor sa pohybuje od 200 GB. Jadrá CPU sa pohybujú od 2 do 4 jadier a RAM od 1 GB do 4 GB. Viac informácií nájdete na požiadanie o konzultáciu.

podpora

Priateľská technická podpora

Webcentral.com.au ponúka niekoľko spôsobov, ako ich dosiahnuť. Môžete jednoducho odoslať lístok a kontaktný formulár a zástupca sa k vám dostane e-mailom. Živého zástupcu mýta môžete tiež získať bezplatne z jeho čísla uvedeného na jeho webovej stránke. Webcentral.com.au je k dispozícii 24 hodín, 7 dní v týždni, aby vám pomohol s technickými problémami, predajnými otázkami a fakturačnými otázkami. Majú vedomostnú základňu plnú užitočných zdrojov a nástrojov, ktoré vám pomôžu nájsť odpovede na často kladené otázky.

stanovenie ceny

Dobrá celková cena

Webcentral.com.au ponúka cenovo dostupné plány webdizajnu pre tých, ktorí potrebujú úplnú responzívnu webovú stránku. Plány začínajú na $ 99. S ich základným plánom 99 dolárov sa neplatia žiadne poplatky. Ich profesionálny a online obchod sa pohybujú v rozmedzí od 299 do 499 USD. Ich plány sa pohybujú od 149 do 199 dolárov. Tieto plány prichádzajú s úplným prepracovaním alebo zostavením obsahu, tvorbou obsahu a oveľa viac. Úplný zoznam podrobností odporúčajú požiadať o konzultáciu.

Ich plány VPS sú v porovnaní s inými významnými poskytovateľmi hostenia za konkurencieschopné ceny a preto, že na svojich stránkach neaplikujú ceny, spoločnosť Webcentral vám môže dať veľa ohľadne plánovania hostingu a VPS stretnutím alebo porazením ich konkurencie. Ceny VPS sa pohybujú od 124 do 223 USD. Ceny za hosting sa pohybujú od 9 do 80 USD.

Užívatelsky prívetivý

Ľahká práca s

S touto spoločnosťou sa veľmi ľahko pracuje. Zameriavajú sa na prvom mieste, aby svojim zákazníkom poskytovali kvalitný hosting, ale aby im pomohli nájsť úspech online. Bez ohľadu na to, aké sú vaše ciele s vašimi webovými stránkami, budú vám k dispozícii na každom kroku. Väčšina ľudí bude veľmi spokojná s tým, aké ľahké je pracovať pri práci s Webcentralom.

zhrnutie

Skvelá možnosť hostenia

Ako klient Webcentral.com.au sa môžete spoľahnúť na ich spoľahlivý tím, ktorý vyvinie a nasadí responzívnu a plne funkčnú webovú stránku. Majú vysoko skúsenú posádku vývojárov a marketingových špecialistov, ktorí vám pomôžu získať online prehľad a vybudovať prítomnosť pri vyhľadávaní. Ich plány sú v porovnaní s ostatnými konkurentmi v tejto oblasti veľmi prijateľné. Webcentral.com.au sa pýši tým, že je mediálnou spoločnosťou, ktorá stavia svojich klientov na prvé miesto tým, že im ponúka skvelý zákaznícky servis založený na kvalitných mediálnych službách..

Od roku 2009 spoločnosť Webcentral rozrástla svoje podnikanie na plne funkčnú mediálnu spoločnosť, ktorá má v súčasnosti viac ako sto zamestnancov, ktorí sa zaviazali spravovať každý účet, aby vám pomohli rozšíriť svoje podnikanie. Nie je veľa nevýhod pri výbere Webcentral, ale ak hľadáte striktne hostingovú spoločnosť, potom je najlepšie vyhľadať spoločnosť, ktorá sa venuje správe domén a hostingovým riešeniam. Budete mať lepšie záruky a zmluvy, pokiaľ ide o hosťovanie a SLA, a lepšie výbery spoločnosti, ktorá má vyhradenú infraštruktúru a dátové centrum. Webcentral je skvelý pre tých, ktorí potrebujú webovú stránku so všetkými zvonmi a píšťalkami marketingu.

Pros:

  • Technická podpora 24/7
  • Informatívne články o technickej podpore
  • Ľahký zákaznícky portál

Zápory:

  • Žiadne účelové servery
  • Inštalačné poplatky požadované pre vývoj webových aplikácií
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me