Prehľad odborníkov

Kvalitný webhosting od roku 1995

ReliableHosting je jednou zo starších hostingových spoločností, ktorá sa dnes stále zaoberá. Od roku 1995 ponúkajú rôzne možnosti hostenia a naďalej to robia aj dnes. Sú všeobecným poskytovateľom hostingu, čo znamená, že majú možnosti takmer na všetkých úrovniach vrátane zdieľaných, VPS a vyhradených možností. Poskytujú tiež kolokačné služby tým, ktorí ich potrebujú.


Majú tendenciu byť o niečo nad ostatnými spoločnosťami, ale tvrdo pracujú na tom, aby ich služby boli nadpriemerne vysoké. Aj keď napríklad ponúkajú niektoré základné služby zdieľaného hostenia, nie sú skutočne zacielené na spodnú časť trhu. Dokonca aj tie najmenšie stránky by samozrejme získali skvelé služby, ale museli by platiť o niečo viac.

Bez ohľadu na to, aký typ hostingu potrebujete, je pravdepodobné, že táto spoločnosť bude schopná poskytnúť presne to, čo hľadáte. Skutočnosť, že sú tu už takmer 20 rokov, je iba dôkazom ich kvality.

uptime & Spoľahlivosť

Veľmi spoľahlivý hosting na všetkých úrovniach

Všetky hostingové balíčky majú 99,9% záruku dostupnosti a zdá sa, že robia dobrú prácu alebo prekračujú túto úroveň. Udržiavajú svoje servery vo vysoko kvalitných dátových centrách, ktoré ponúkajú redundantné napájanie a sieťové pripojenie, takže je nepravdepodobné, že dôjde k veľkým výpadkom, ktoré ovplyvnia vaše stránky..

Rovnako ako u väčšiny plánov hostenia sa najväčšie riziko týka zlyhania hardvéru na vašom individuálnom serveri. V prípade, že sa tak stane, dokážu rýchlo vymeniť chybnú časť a rýchlo vás uvedú do prevádzky. Z toho, čo ľudia povedali, sa zdá, že majú na mieste všetky potrebné náhradné diely, takže výpadky sú zvyčajne krátke, keď k nim vôbec dôjde.

Vlastnosti

Mnoho rôznych možností na výber

Väčšina služieb, ktoré potrebujete, bude súčasťou vášho základného balíka. Napríklad pri zdieľaných možnostiach hostenia získate napríklad službu nákupného košíka, cPanel a množstvo ďalších možností. Neponúkajú neobmedzené dátové plány, ale ich limity sú dosť vysoké, takže by to nemalo spôsobiť problémy veľkej väčšine zákazníkov..

Môžete si tiež vybrať plány VPS alebo dedikované servery pre servery vyššej úrovne a všetky ich možnosti sú zamerané na kvalitu. Okrem bežných možností hostiteľského plánu si budete môcť vybrať operačný systém Windows alebo Linux. Všetky ich servery majú denné zálohy, ktoré vám pomôžu zaistiť, že nikdy nestratíte údaje, a zároveň získate podporu pre rôzne technické problémy..

podpora

Špičková podpora pre všetkých zákazníkov

Podpora, ktorú poskytuje ReliableHosting, je skutočne jedným z ich hlavných zameraní. Majú k dispozícii 24/7 live chat a telefonickú podporu a tiež prístup k ich systému predaja lístkov, ktorý má rýchly čas na obrat. Spoločnosť skutočne uvádza na trh svoje podporné služby na svojich webových stránkach a zdá sa, že z toho, čo povedali súčasní a bývalí zákazníci, plnia sľuby, ktoré vydávajú.

stanovenie ceny

Ceny mierne vyššie ako konkurencia

ReliableHosting sa nesnaží konkurovať hostingovým spoločnostiam s najnižšou cenou. Zameriavajú sa na poskytovanie kvality, ktorá je krokom nad ostatnými spoločnosťami, a preto ich zákazníci budú musieť platiť o niečo viac. Ceny však celkovo nie sú poburujúce. Napríklad, keď nájdete zdieľaný hosting na základnej úrovni za menej ako 4 doláre mesačne, táto spoločnosť začína na približne 6 dolárov.

Pre spoločnosti, ktoré chcú vyššiu rýchlosť a spoľahlivosť, pár dolárov navyše bude investíciou, ktorá sa oplatí. Aj keď prechádzate na vyššie hostingové balíčky, cena zostane stále vyššia, ako pravdepodobne uvidíte od iných spoločností. Ak zvážite konkrétne vlastnosti, ktoré kupujete, cenou, pomôžeme vám ubezpečiť sa, že za svoje peniaze získate najlepší hosting..

zhrnutie

Kvalitný hosting, ktorý je o krok nad zvyškom

Celkovo táto spoločnosť poskytuje vysoko kvalitný hosting, ktorý uspokojí alebo prekročí všetky vaše potreby. Nie sú tam najlacnejšie možnosti, ale nie sú ani najdrahšie. Keďže majú k dispozícii množstvo hostiteľských balíkov, vaše stránky majú schopnosť rásť a expandovať bez toho, aby museli prepínať spoločnosti.

Pros:

  • Priestor pre rast lokalít
  • Spoľahlivý hosting
  • V podnikateľskej sine 1995
  • Zamerané na kvalitu

Zápory:

  • Ceny mierne nadpriemerné
  • Žiadne neobmedzené možnosti hostenia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me