Užívateľské recenzie na Vodien


0
6

Na základe 6 užívateľských hodnotení
v 1 jazyku


2.0

DRŽ SA ĎALEJ

Na základe 6 užívateľských hodnotení
v 1 jazyku

Skóre zákazníka pre Vodien

 • Spoľahlivosť

  2.0 / 10

 • stanovenie ceny

  2.0 / 10

 • Užívatelsky prívetivý

  2.0 / 10

 • podpora

  2.0 / 10

 • Vlastnosti

  2.0 / 10

50SUPERB!40Good30DECENT20POOROTVORENÁ 16

Podrobné skóre
/
zhrnutie

Odpovedať na {{name}}

*
Tvoje meno

*
Tvoj email

Je to iba z bezpečnostných dôvodov, váš e-mail nebude použitý ani zverejnený.

* Zhrnutie

Pridať odpoveď

Zdieľajte túto recenziuAk chcete pokračovať, zadajte svoj e-mail

Zmeniť recenziu

Napísať recenziu

Napísať recenziu na hotel Vodien

nadpis
(Minimálne 2 slová)
0 zo 120 znakov
*

zhrnutie
*

Vaše skóre
(kliknite na hviezdy)
*

 • Spoľahlivosť

 • stanovenie ceny

 • Užívatelsky prívetivý

 • podpora

 • Vlastnosti

Vaše celkové skóre
0
/10

Ktorú službu ste použili v spoločnosti Vodien?
*

– Vyberte typ služby – zdieľaný webValue webPlus webExpert webElite webUltimate bizValue bizPlus bizExpert bizElite bizUltimateVPS vpsValue vpsPlus vpsExpert vpsElite vpsUltimateCloudResellersDedicated Server unmanagedValue serverVLight ServerLSSSITE WebSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlServerSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlSlServerSlSlServerSlSlSlSlServerSlSlServerSlSlSSlSSlSlSlSlSl.

Celé meno *

Odkaz na jeden z vašich sociálnych profilov
(Voliteľne)

OR


Odhlásiť sa

Stránky, ktoré hostím s Vodien
(Voliteľne)

Predchádzajúci hosting
(Voliteľne)

Odovzdajte snímky obrazovky

Kliknutím sem nahrajte súbor

Odstráňte snímku obrazovky

+ Pridajte snímku obrazovky

Súhlasím s tým, aby spoločnosť HostAdvice zhromažďovala informácie o mne.
Aké informácie zhromažďujeme?

Odoslať recenziu
Každý tím kontroluje náš tím.
Ak je to správne & skutočný bude zverejnený do 48 hodín.

Zadajte svoju e-mailovú adresu a odošlite svoju recenziu

Získajte exkluzívne tipy na optimalizáciu webových stránok & Hosting kupónov

Odoslať recenziu

Aby sme vylepšili prostredie používateľov HostAdvice, zhromažďujeme ďalšie informácie o recenzentovi:

Celé meno – ukážeme to v recenzii na rôznych miestach našej webovej stránky a v našich miniaplikáciách na webových stránkach tretích strán, ak ich používajú.

Emailová adresa – nikdy neukážeme e-mail autora ostatným používateľom a používame ho iba na tieto účely:

 • upozornenia na všetky aktualizácie súvisiace s touto kontrolou
 • dávajte používateľovi úplnú kontrolu nad obsahom recenzií (recenzie uverejnené pomocou e-mailu môžu autor kedykoľvek ľahko zmeniť)
 • ak má užívateľ profil Gravatar, e-mail sa môže použiť na zobrazenie jeho avatara

Tieto informácie sú voliteľné a môžete ich vynechať, ak ich nechcete zdieľať.

Odkaz na sociálnu stránku – Použijeme odkaz na sociálny profil, aby sme z neho dostali avatar používateľa a urobili z mena autora odkaz, aby si používatelia mohli byť istí, že túto recenziu zverejnila skutočná osoba. Bude sa zobrazovať v recenzii na rôznych miestach našej webovej stránky a v našich miniaplikáciách na webových stránkach tretích strán, ak ich používajú. Tieto informácie sú voliteľné a môžete ich vynechať, ak ich nechcete zdieľať.

IP adresa – Tieto informácie používame na zobrazenie vlajky krajiny recenzenta v rámci preskúmania aj na odhalenie podvodných recenzií. Tieto informácie zhromažďujeme automaticky, keď autor uverejní recenziu. IP adresu neukazujeme ostatným používateľom.

dôležitý! Všetci recenzenti môžu požiadať o vymazanie akýchkoľvek osobných údajov a budú vymazaní do 48 hodín od podania žiadosti.


Použitá služba


akýkoľvek

 • akýkoľvek

 • Dedikovaný server

 • serverPlus

 • zdieľané

 • webValue

 • WebPlus

 • BIZPLUS


Jazyk

Angličtina
(6)


Zoradiť recenzie podľa

Najnovšie

 • Najnovšie

 • najstaršie

 • užitočný

 • najlepší

 • najhorší


Dôvera našich používateľov je našou prioritou číslo 1! Hostiteľské spoločnosti teda nemôžu platiť za zmenu alebo odstránenie recenzií.

Madonna V

Madonna V

Austrália

 • Spoľahlivosť2
 • stanovenie ceny2
 • Užívatelsky prívetivý2
 • podpora2
 • Vlastnosti2

2.0

užitočný

(0)

zdieľam

NOVÝ

Absolútna JUNK


Použitá služba: zdieľaná
– BIZPLUS

V roku 2016 som sa prihlásil na registráciu domén, všetko bolo v poriadku, kým ich Vodien nezakúpil.

Okamžite som začal mať problémy s chybami certifikátov v programe Outlook. Po týždňoch e-mailovej podpory tam a späť, niekto f … Prečítajte si viac vzdialene prihlásený a dočasne opravený. Problém sa vrátil s pomstou, to spôsobilo všetko "zaslaná" e-mailu, aby som skončil v priečinku Pošta na odoslanie, trvalo mi 3 dni, kým som si uvedomil, že sa to stalo. Ako hypotekárny maklér nemôžete mať nespoľahlivý e-mail. Niekto vzdialený sa znova prihlásil a problém vyriešil.

Všetko bolo v poriadku 3 mesiace a potom môj pevný disk zomrel. Nechal som vymeniť pevný disk a znova načítať kanceláriu, vtedy začala absolútna nočná mora. Šesť týždňov som sa snažil prepojiť program Outlook s Vodien Wembail. Dokážem sa prepojiť prostredníctvom protokolu POP, ale nie prostredníctvom protokolu IMAP. V POP sa nevyskytujú žiadne z mojich priečinkov a najvzdialenejšie, ktoré sa môžem vrátiť v e-maile, sú 2 mesiace. Mám e-mail v hodnote takmer 4 rokov, na ktorý potrebujem prístup, aby som dosiahol súlad. Všetky dôležité e-maily o zhode boli uložené v klientskych priečinkoch v programe Outlook. Bol som na telefóne s Vodienom, posielal som im stovky e-mailov (z môjho osobného účtu Gmail) a oni sa raz vzdialene prihlásili do môjho počítača.

Zakaždým, keď pošlem e-mail, dostanem nový "techinician" Odpoveď, ktorá mi hovorí, aby som urobil všetky rovnaké veci, ktoré mi povedalo posledných 50 technikov. Povedali mi, aby som prešiel na nový plán, pretože problém pravdepodobne súvisel s tým, že v mojom starom pláne registrácie domén nie je dostatok voľného miesta. Samozrejme, že to stálo peniaze a neopravilo to prekliatu vec. Keď sa zmenili na aktualizovaný plán, stratil som všetok prístupový e-mail na 3 dni a moja webová stránka bola na rovnaké obdobie mimo prevádzky.

Takže tu sedím, je to 27. apríla 2020, je to už 6 týždňov, čo som mohol mať prístup k uloženým zložkám vo svojom e-maile, mám klientov vystrašených z COVID a nemôžem ani získať prístup k dôležitým informáciám týkajúcim sa ich pôvodnej sady pôžičiek -ups, pretože nemôžem prepojiť program Outlook s Webmail pomocou protokolu IMAP. Mimochodom, v túto chvíľu sa nemôžem prihlásiť ani na webmail, hovorí mi, že moje údaje sú zlé, a keď som sa naposledy prihlásil (včera), e-maily sa vrátili len do 2 mesiacov..

Vyhnite sa tomuto nekompetentnému poskytovateľovi za každú cenu


Odpovedať na túto recenziu


Zmeniť recenziu

Uverejnené 27. apríla 2020

užitočný

(0)

zdieľam

Fei-wei CHEN

Fei-wei CHEN

Singapore

 • Spoľahlivosť2
 • stanovenie ceny2
 • Užívatelsky prívetivý2
 • podpora2
 • Vlastnosti2

2.0

užitočný

(0)

zdieľam

NOVÝ

Do riti služby bezradného personálu na všetkých úrovniach


Použitá služba: zdieľaná
– webValue

Nedokázal som vyriešiť problém, ktorý sa začal v januári 2020.

Prešiel som obvyklými úrovňami – horúca linka podpory, supervízor podpory, špecialista na skúsenosti so zákazníkmi.

Požiadal som o eskaláciu na úroveň generálneho riaditeľa, ale … Čítajte viac boli aktívne a opakovane blokované a zamietnuté.
Na mojom poslednom stretnutí mi vaši zamestnanci odmietli dodať e-mail vášho generálneho riaditeľa, takže svoje skúsenosti zverejním na vašej stene FB.

Každý by si mal uvedomiť, ako váš proces podpory umožňuje eskaláciu iba na vyššiu úroveň, a NIE je to okamžité (čo znamená, že nešťastní zákazníci NEMÔŽU hovoriť s nadriadeným okamžite, ak sa stretnú s zbytočným podporným úradníkom). Ak požiadate o okamžité pripojenie, bude to odmietnuté s chabými výhovorkami. Neexistuje ani žiadna priama linka, na ktorú by bolo možné volať – na rozzúrených zákazníkov sa bude stále vzťahovať nepríjemné hlasové menu, ktoré ich napriek tomu nepresmeruje na správneho úradníka (napr. Stlačenie 3 pre otázky týkajúce sa fakturácie končí tým, že odpovie na technickú osobu).

Moje ťažkosti siahajú od:

1. Podpora balíka Gerald F nie je nápomocná pri vyhýbavých a nečestných odpovediach na jednoduché a priame otázky, ako napríklad "Potvrďte, že platnosť môjho existujúceho balíka vyprší x dátum a nový balík bude okamžite pokračovať". Všetci potenciálni zákazníci by si mali vziať na vedomie svoje predátorské pravidlá – ak máte existujúci balík, ktorý chcete zmeniť na lacnejší, začne sa okamžite a NIŽ, KDYŽ SA NEVYKONÚ VAŠE AKTUÁLNE BALENIE – nemôžete získať kredit na zostávajúcu hodnotu, a to len PO DÁTUME požadujete eskaláciu tohto problému, supervízor zaistí, aby sa nový balík začal po uplynutí existujúceho balíka, ALE POUZE V PRÍPADE, ŽE VÁM POMOCI.

2. Následná podpora supervízora Christophera U je proste nedbanlivá a dátum nového vypršania platnosti náhradného balíka je nesprávny o 1 rok..

3. Ďalšia následná podpora zo strany špecialistu na skúsenosti so zákazníkmi Marinel G je nekompetentná a lenivá tým, že sa nezaoberá problémom a nekontroluje, aký správny dátum exspirácie by mal byť, ale položením urážlivých otázok v podstate znie ako "vypršala platnosť nového balíka 30. apríla 2020, presne to, čo ste chceli, takže v čom je problém?"

Všetci potenciálni zákazníci Vodien by si mali vziať na vedomie, čo leží pred nimi, ak sa niekedy zaregistrujú


Odpovedať na túto recenziu


Zmeniť recenziu

Uverejnené 24. apríla 2020

užitočný

(0)

zdieľam

Warren J

Warren J

Austrália

 • Spoľahlivosť2
 • stanovenie ceny2
 • Užívatelsky prívetivý2
 • podpora2
 • Vlastnosti2

2.0

užitočný

(0)

zdieľam

Rozmnožiteľné klamárov


Použitá služba: zdieľaná

Zakúpili ste si doménové mená cez www.domainregistration.com.au, pretože si mysleli, že by to bola renomovaná firma. Na základe pôvodnej žiadosti o predloženie som nepochopil celkové náklady a myslel som si, že by sa to všetko potvrdilo vo výzve na overenie …. Čítať viac O deň neskôr som dostal hovor od niekoho, kto by chcel potvrdiť údaje o kreditnej karte a či pokračovať alebo nie. Vysvetlil som zástupcovi, že som jasne nerozumel celkovým nákladom, pretože mi nebolo doručené žiadne písomné potvrdenie. Aj keď som sa zmienil o tom, čo je celková cena, overovací úradník ma neopravil alebo nepovedal inak, takže som samozrejme pokračoval. Nasledujúci deň som skontroloval svoj účet a bolo vzaté takmer 1400 dolárov, čo výrazne prekračuje môj pôvodný predpoklad 139,70 dolárov. Hneď som ich kontaktoval, aby namietali proti obvineniu a pokračovalo to 3 týždne. Po všetkých neustálych bitkách a pohrúžení okolo mi sľúbili alternatívu (z mnohých) príležitosť zrušiť objednávku a vrátiť mi peniaze. Po bolestivom vyjednávaní po vyjednávaní, aby som si zachránil doménové mená, som sa nakoniec vzdal a požiadal som ich, aby pokračovali v refundácii. O niekoľko hodín neskôr som dostal e-mail od niekoho iného, ​​kto by povedal, že nakoniec nebude pokračovať v refundácii. Stalo sa to dvakrát !! Keby ma len zachránili po celú dobu a problémov tým, že nenastavili očakávania na prvom mieste


Odpovedať na túto recenziu


Zmeniť recenziu

Uverejnené 2. marca 2020

užitočný

(0)

zdieľam

Fiona Goay

Fiona Goay

Singapore

 • Spoľahlivosť2
 • stanovenie ceny2
 • Užívatelsky prívetivý2
 • podpora2
 • Vlastnosti2

2.0

užitočný

(0)

zdieľam

Veľmi zlý poskytovateľ služieb


Použitá služba: zdieľaná
– webValue

Nezaregistrujte sa, kým neporovnáte ich ceny s inými poskytovateľmi služieb. S touto spoločnosťou som mal veľmi zlé skúsenosti za posledné 2 roky a rozhodol som sa navždy zmeniť na iného poskytovateľa služieb. Nemáme webovú stránku a … Čítajte viac Spoločnosť oka automaticky prepojila náš webový hosting s e-mailovým hosťovaním, pričom nás núti platiť za Windows Web Windows (SGD250 ++), aby sme mali prístup k nášmu e-mailu. Nazývali to zdieľaný hosting, ktorý sa vôbec nepodpíšeme. Ak chceme pokračovať v prístupe k nášmu e-mailu, účtujú poplatok SGD10 za e-mailový účet


Odpovedať na túto recenziu


Zmeniť recenziu

Uverejnené 28. februára 2020

užitočný

(0)

zdieľam

Lionel Ng

Lionel Ng

Singapore

 • Spoľahlivosť2
 • stanovenie ceny2
 • Užívatelsky prívetivý2
 • podpora2
 • Vlastnosti2

2.0

užitočný

(0)

zdieľam

10 rokov pekelného zážitku


Použitá služba: dedikovaný server
– serverPlus

Na plne riadenom dedikovanom hostingovom pláne pre viac ako 10 rokov. Ich podporné oddelenie vedie v posledných rokoch skupina klaunov. Úplne stratili dva moje webové stránky a povedali mi, že neexistuje žiadny spôsob, ako ich obnoviť … Čítajte viac pretože NIE JE záloha! Ich počiatočná odpoveď na VŠETKY moje podporné lístky vždy hovorí, že môj server nie je hostený s nimi, takže mi nemôžu ďalej pomáhať. Trvá jedna alebo dve odpovede, kým si uvedomia, že môj server je v skutočnosti hostený s nimi. Najnovší prípad sa týkal toho, že som im poslal lístok, aby som im pomohol vyriešiť problém s konfiguráciou servera, ktorý bráni aplikácii tretej strany pripojiť sa k môjmu serveru. Dokonca som im poslal informácie o možných riešeniach, ktoré im pomôžu vyriešiť môj problém. Hádaj čo? Sedeli na mojej letenke 5 dní a nerobili nič. Žiadne aktualizácie od nich, kým som neposlal v 3 odpovediach len na to, aby som povedal, že moja žiadosť NIE JE v rámci ich rozsahu. Je to kompletný B.S. Tak som sa rozhodol ísť ďalej a našiel oveľa lepšiu hostingovú spoločnosť. To, čo im trvalo 5 dní a ešte nebolo vyriešené, trvalo novú spoločnosť na vyriešenie iba jednu hodinu. Ak máte vážne svoje podnikanie na internete, drž sa ďalej a znova vám poviem, ZOSTÁVAJTE AWAY od týchto klaunov. Jednoducho im chýbajú odborné znalosti, aby vám poskytli skutočnú podporu, ktorú potrebujete. A ani som sa nedotkol výpadku webovej stránky a nespočetných problémov, ktorým som čelil počas desiatich rokov utrpenia. Používajte ich na vlastné riziko. Varovali vás


Odpovedať na túto recenziu


Zmeniť recenziu

Uverejnené 13. novembra 2019

užitočný

(0)

zdieľam

Zobraziť ďalšie recenzie

1
2

Typické ceny Vodien

služba
Mesačné cenové rozpätie

Zdieľaný hosting
7,08 – 169,81 dolárov
"
href ="# Zdieľané hosting">
10 plánov

VPS
70,05 USD – 494,59 USD
"
href ="#vps">
5 plánov

Dedikovaný server
198,12 – 919,12 dolárov
"
href ="# Venovaný-server">
6 plánov

SSL
41,75 – 423,83 dolárov
"
href ="#ssl">
6 plánov

Služby & Ceny sú prevzaté z www.vodien.com

Skontrolujte podobné hostingové spoločnosti

Vlastnosti

stanovenie ceny

Spoľahlivosť

podpora

rýchlosť

 • porovnať

  9.9

 • porovnať

  9.2

 • 2.0

 • porovnať

  9.0

 • porovnať

  9.0

 • 2.0

 • porovnať

  10.0

 • porovnať

  9.8

 • 2.0

 • porovnať

  9.0

 • porovnať

  9.8

 • 2.0

 • porovnať

  9.1

 • porovnať

  9.2

 • 2.0

Vodien Ceny, plány & Funkcie – 2020

Zdieľané plány hostenia

Názov plánu
priestor
Bandwidth
panel
Počet stránok
cena
skóre

webValue

5 GBneobmedzenýcPanel5


$ 7,08

2.0

podrobnosti

WebPlus

20 GBneobmedzenýcPanel10


$ 14.15

2.0

podrobnosti

webExpert

40 GBneobmedzenýcPanel15


$ 21,23

2.0

podrobnosti

webElite

80 GBneobmedzenýcPanel30


$ 42.45

2.0

podrobnosti

webUltimate

120 GBneobmedzenýcPanel45


$ 63,68

2.0

podrobnosti

bizValue

5 GBneobmedzenýcPanel5


$ 21,23

2.0

podrobnosti

BIZPLUS

20 GBneobmedzenýcPanel10


$ 42.45

2.0

podrobnosti

bizExpert

40 GBneobmedzenýcPanel20


$ 84,91

2.0

podrobnosti

bizElite

80 GBneobmedzenýcPanel30


$ 106,13

2.0

podrobnosti

bizUltimate

120 GBneobmedzenýcPanel40


$ 169,81

2.0

podrobnosti


Pozrite si najlepšie alternatívy zdieľaného hostenia

Hostingové plány VPS

Názov plánu
priestor
CPU
RAM
OS
cena
skóre

vpsValue

30 GB2 jadrá2 GB


$ 70,05

2.0

podrobnosti

vpsPlus

60 GB4 jadrá3 GB


$ 105,43

2.0

podrobnosti

vpsExpert

120 GB6 jadier6 GB


$ 211,56

2.0

podrobnosti

vpsElite

240 GB8 jadier12 GB


$ 353,07

2.0

podrobnosti

vpsUltimate

480 GB10 jadier24 GB


$ 494,59

2.0

podrobnosti


Pozrite si najlepšie alternatívy hostingu VPS

Vyhradené serverové plány

Názov plánu
priestor
CPU
RAM
OS
cena
skóre

unmanagedValue

500 GB4 x 2,50 GHz4 GB


$ 198,12

2.0

podrobnosti

unmanagedPlus

1,17 TB6 x 1,90 GHz12 GB


$ 353,07

2.0

podrobnosti

serverValue

600 GB4 x 2,40 GHz8 GB


$ 353,07

2.0

podrobnosti

serverPlus

1,17 TB6 x 1,90 GHz12 GB


$ 494,59

2.0

podrobnosti

serverExpert

2,3 TB12 x 1,90 GHz24 GB


$ 636,10

2.0

podrobnosti

serverElite

2,3 TB16 x 2,00 GHz32 GB


$ 919,12

2.0

podrobnosti


Pozrite si najlepšie alternatívy dedikovaného servera

Plány SSL

Názov plánu
Vlastnosti
záruka
cena
skóre

RapidSSL


$ 0.00


$ 41,75

2.0

podrobnosti

Zástupný znak RapidSSL


$ 0.00


$ 140,80

2.0

podrobnosti

SSL123


$ 0.00


$ 55.90

2.0

podrobnosti

Webový server


$ 0.00


$ 140,80

2.0

podrobnosti

Webový server bez EV


$ 0.00


$ 282,32

2.0

podrobnosti

Zástupný server


$ 0.00


$ 423,83

2.0

podrobnosti


Pozrite si najlepšie alternatívy SSL


Pri kúpe akejkoľvek hostovacej služby od spoločnosti Vodien je zahrnutá bezplatná doména

Vložte kupón Vodien

Umiestnenie servera

Singapore

Navštívte Vodien

Vodien nevyhovuje vašim potrebám?

Skontrolujte podobné hostingové spoločnosti:

776 názorov

z

$ 3,23

/ mesiac

665 názorov

z

$ 0,90

/ mesiac

564 názorov

z

$ 1.75

/ mesiac

Potrebujete pomoc s nájdením správneho hostiteľa pre vaše potreby?

Odpovedzte na niekoľko veľmi jednoduchých otázok a budete vedieť

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me