Prehľad odborníkov

Vyhradený hosting špičkový

Pound Host pôsobí v podnikaní od roku 2001. Sú súčasťou skupiny poskytovateľov hostingu Namesco, ktorá má hostingové riešenia po celom svete. Celkovo majú vo svojej sieti takmer pol milióna zákazníkov, 8000 dedikovaných serverov, 6000 VPS a 1,8 milióna domén. To je celkom pôsobivé a robí z nich veľmi veľkú sieť poskytovateľov hostingu.


Táto konkrétna spoločnosť sa zameriava iba na špičkové dedikované servery a možnosti cloudu. Aj keď sú ceny vyššie ako väčšina ostatných spoločností, je to aj kvalita. Ak potrebujete kvalitný hosting, ktorý bude rýchly a spoľahlivý, táto spoločnosť môže byť pre vás ideálna.

uptime & Spoľahlivosť

Veľmi spoľahlivý hosting so všetkými typmi serverov

Spoľahlivosť tejto spoločnosti je pomerne vysoká. Môžete to ešte vylepšiť využitím svojich služieb kolokácie, ale pre väčšinu spoločností to nebude potrebné. Používajú špičkový hardvér a dôsledne ho monitorujú kvôli problémom, aby nedošlo k zbytočným prestojom.

Všetky sú umiestnené v špičkových dátových centrách, takže šance na výpadok napájania alebo zlyhanie sieťového pripojenia sú dosť nízke. Poskytujú záruku dostupnosti 99,9% dostupnosti, takže ak dôjde k predĺženiu výpadku akéhokoľvek typu, stačí zadať lístok, aby sa na váš účet pripísali kredity. Nie je hneď jasné, koľko kreditu získate, ale väčšina ľudí sa s tým nebude musieť vyrovnať.

Vlastnosti

Všetky funkcie, ktoré potrebujete

Zoznam funkcií v tejto spoločnosti je pomerne dlhý. Pretože s nimi získavate vyhradený server, môžete si v podstate vybrať a vybrať, ktoré funkcie chcete vytvoriť svoj vlastný hostingový roztok. Majú pre vás 10 koncertov v sieťovom úložisku, bezplatné adresy IP, bezplatné reštartovanie, technickú podporu na mieste, možnosť KVM over IP pre priamu interakciu so serverom a oveľa viac.

Stačí povedať, že bez ohľadu na to, aké funkcie chcete mať od svojej hostiteľskej spoločnosti, táto spoločnosť vám ich môže poskytnúť. Niektoré možnosti, napríklad prechod na Windows z Linuxu, budú stáť navyše, ale je to možnosť.

podpora

Veľká technická podpora pri problémoch s hardvérom a dátovým strediskom

Keďže sa táto spoločnosť zameriava na poskytovanie nespravovaných služieb svojim zákazníkom, nezískate rovnaký typ podpory, na akú by ste mohli byť zvyknutí u inej spoločnosti. Konkrétne, ak na server niečo nainštalujete a nefunguje správne alebo je pravdepodobnejšie, že potrebujete nejakú pomoc s inštaláciou, tieto služby nedokážu poskytnúť..

Táto spoločnosť jednoducho poskytuje priestor dátového centra, fyzický server a pripojenie na internet. Z tohto dôvodu sú ich ceny nižšie ako mnohé iné špecializované hostingové spoločnosti, ktoré zahŕňajú aj správu svojich serverov s ich celkovou cenou.

Poskytujú množstvo sprievodcov svojpomocou a ďalšie užitočné funkcie, z ktorých môžete mať úžitok, ale spodným riadkom je, že nejde o spoločnosť pre tých, ktorí už nevedia, ako spravovať webový server..

stanovenie ceny

Mnoho možností určovania cien vyhradených hostingových služieb

Máte na výber niekoľko rôznych cenových možností. Samozrejme, že všetky budú výrazne vyššie ako tie, ktoré ponúkajú zdieľané hostingové spoločnosti, ale získate oveľa lepšie služby. Majú možnosť nakonfigurovať svoj vlastný server pre účelový hosting vyhradený pre vstupné úrovne, čo je skutočne pekný spôsob, ako udržať svoju cenu na nízkej úrovni a zároveň získať špecializované riešenie hostingu..

Neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí, ale to je celkom štandardné riešenie pre špecializované hostingové služby, pretože ich konfigurácia vyžaduje oveľa viac práce vopred. Celkovo sú však ceny, ktoré dostanete od tejto spoločnosti, celkom konkurencieschopné.

zhrnutie

Ideálne pre zákazníkov z Veľkej Británie, ktorí potrebujú špičkový hosting

Táto spoločnosť poskytuje skvelý hosting pre tých, ktorí hľadajú dedikované servery. Samozrejme, ak potrebujete zdieľané alebo iné možnosti nižších koncov, toto nie je správna voľba. Ak hľadáte hostingovú spoločnosť, ktorá vám môže poskytnúť vysoko kvalitné služby pre zákazníkov vo Veľkej Británii a Európe, je to vynikajúca možnosť zvážiť.

Pros:

  • Zamerané na high-end hosting
  • Dostupné lokalizačné služby
  • Špecializované služby pre rozpočet

Zápory:

  • Bez hostingu na základnej úrovni
  • Žiadna záruka vrátenia peňazí
  • Plány sú nespravované
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me