Prehľad odborníkov

Dedikovaný server hosting spoločnosť

Server Beach je jednou z najznámejších dedikovaných hostingových spoločností. V skutočnosti boli jedným z poskytovateľov hostingu, ktorý služba YouTube používala, keď sa rozrastala, aby sa stala najväčšou stránkou na streamovanie videa na webe. Aj keď YouTube teraz používa dátové centrá spoločnosti Google, skutočnosť, že predtým pracovali so serverom Beach Beach, je dobrým znakom kvality, ktorú získate.


Ponúkajú iba dedikované servery a niektoré možnosti hostenia v cloude, takže to bude dobrá spoločnosť iba pre tých, ktorí potrebujú silný hosting. Spoločnosť bola v podnikaní už nejaký čas a ponúka množstvo príjemných možností hostenia pre spoločnosti, ktoré to potrebujú.

uptime & Spoľahlivosť

Kvalitný hardvér pre skvelú dostupnosť

Zdá sa, že táto spoločnosť, rovnako ako mnoho špecializovaných poskytovateľov hostingu, neposkytuje žiadnu záruku dostupnosti. Dôvodom je zvyčajne to, že samotná hostiteľská spoločnosť má menšiu kontrolu nad tým, čo robíte so svojím serverom. Pokiaľ ide o výpadky hardvéru alebo dátového centra, pravdepodobne nebudete mať žiadne problémy. Táto spoločnosť používa vysoko kvalitný hardvér pre všetky svoje servery a ich dátové centrum sa už dlhšiu dobu osvedčilo ako stabilné.

Získate tiež dostupnosť zálohy, pekný firewall a ešte viac, aby bol váš hosting v bezpečí. To môže zabrániť výpadkom spojeným s problémami s napájaním, útokmi hackerov a oveľa viac.

Vlastnosti

Pekné funkcie vyhradeného servera

Rovnako ako u väčšiny dedikovaných serverových spoločností budete môcť prevádzkovať svoje webové stránky prakticky ľubovoľným spôsobom. Poskytujú vám plný prístup k vašim serverom, takže môžete inštalovať akékoľvek operačné systémy, softvér a ďalšie veci. Je to veľmi príjemné pre zákazníkov, ktorí chcú prevádzkovať svoje stránky spôsobom, ktorý chcú, bez obmedzení.

Pri prechádzaní rôznymi hostingovými balíčkami uvidíte, že majú veľa rôznych možností na výber. Najprv môžete ísť s hodnotovým serverom, ktorý je pekný, ale lacnejší. Môžete prejsť na výkonové servery alebo podnikové servery, pričom každý z nich vám poskytne vyššiu úroveň hostiteľskej energie, ktorá uspokojí potreby vašich stránok alebo stránok..

Nakoniec si môžete vybrať aj úložný server. To je ideálne pre každú spoločnosť, ktorá potrebuje úložisko mimo pracoviska, veľké dáta, systémy NAS a ďalšie. Úložné servery však v skutočnosti nie sú webhostingové služby, takže si to musíte byť vedomí.

podpora

Typická podpora vyhradeného servera

Podpora s touto spoločnosťou je celkom dobrá pre špecializovaného poskytovateľa hostingu. Vždy, keď máte vyhradený hosting, ako je tento, spoločnosť iba podporí hardvérové ​​a dátové pripojenia, nie to, čo umiestnite na server. Je to dôležité, pretože ak si pohostíte stránky, ktoré sú hostené, pravdepodobne nedostanete pomoc, ktorú potrebujete na opravu, bez platenia ďalších poplatkov..

stanovenie ceny

Dobrý hosting za rozumné ceny

Dedikované servery budú vždy drahšie ako to, čo mnoho iných spoločností ponúka pre VPS alebo zdieľaný hosting. Táto spoločnosť určite nie je na trhu s najnižšími nákladmi na hosting alebo dokonca s najnižšími nákladmi vyhradenými servermi. Za to, čo dostávate, sú však ceny celkom rozumné.

Hodnotové servery začínajú na 249 $ mesačne a majú počiatočný poplatok 249 $. Za týmto účelom získate procesor Intel Xeon, 8 koncertov RAM, dva jednotky 1TB a ďalšie. Ceny odtiaľto stúpajú na ich podnikové servery za mesiac 749 dolárov (so štartovacím poplatkom 749 dolárov). Tieto ceny nie sú lacné, ale získate silný hosting. Jedna skutočne zlá vec je, že počiatočný poplatok sa rovná jednému mesiacu od akéhokoľvek hosťovaného balíka, ktorý vyberiete. Náklady na spustenie spoločnosti sa skutočne veľmi nezmenia, takže by mali mať stanovený počiatočný poplatok (ak vôbec existuje).

zhrnutie

Skvelý hosting pre špičkové stránky

Ak hľadáte hostiť veľké a rušné stránky, je to skvelá spoločnosť, ktorú treba zvážiť. Preukázali sa, že dokážu zvládnuť obrovské množstvo prenosov a prevádzkovať špičkové servery pre svojich zákazníkov. Bez ohľadu na to, čo hostujete, s týmto poskytovateľom budete mať dobré skúsenosti.

Pros:

  • Kvalitný hardvér
  • Bývalý poskytovateľ hostingu pre YouTube
  • Ľahko použiteľné stránky

Zápory:

  • Žiadna záruka dostupnosti
  • Iba určené servery
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me