Prehľad odborníkov

Zamerané na dedikované servery od roku 1999

Veľkoobchod s internetom ponúka cenovo dostupné dedikované servery pre webhosting od roku 1999. Sídli v Kansas City v štáte MO av roku 2008 otvorili väčšie, pokročilejšie zariadenie na uspokojenie rastúcich potrieb. Ich dátové centrum poskytuje vynikajúce funkcie, ktoré pomôžu udržať servery v prevádzke a hladko fungovať bez akýchkoľvek problémov. Má plne redundantné chladiace systémy, tri zdroje energie a oveľa viac, ktoré umožňujú serverom pracovať v ideálnom prostredí.


Zameriavajú sa predovšetkým na špecializované servery, ktoré sú rýchle a výkonné, ale stále dostupné. Svoje ponuky rozšírili aj na virtuálne súkromné ​​servery (VPS) pre tých, ktorí hľadajú túto možnosť. Webové stránky, ktoré prevádzkujú, sa v niektorých oblastiach zdajú byť trochu zjednodušené alebo zastarané, ale jasne zobrazujú tieto informácie, takže tí, ktorí nakupujú na hostingu, nebudú mať problém nájsť to, čo potrebujú..

uptime & Spoľahlivosť

Vynikajúca reputácia pre stabilitu

Hardvérové ​​a prenosové pripojenia sú známe ako veľmi stabilné. Nemajú vôbec žiadnu záruku dostupnosti, čo môže byť problémom pre mnoho ľudí, je však nepravdepodobné, že by na tomto konci došlo k nejakému výpadku. Keďže ste zodpovední za správu svojho vlastného softvéru, mohlo by to spôsobiť problémy so stabilitou, ak nerobíte veci správne. Budete tiež zodpovední za monitorovanie svojich vlastných systémov, o ktoré sa stará hostiteľská spoločnosť pre spravované servery. Pri správnom postupe je však stabilita veľmi silná.

Vlastnosti

Funkcie kvality pre cenovo dostupné vyhradené servery

Všetky rôzne funkcie sú uvedené v jednej veľkej tabuľke na webe. Zdá sa, že idú von a nájdu najdostupnejšie servery pre svojich zákazníkov, pretože majú k dispozícii veľa rôznych typov. Môžete si vybrať zo serverov s procesormi AMD alebo serverov s procesormi Intel. Majú tiež veľa rôznych veľkostí pevných diskov, rýchlosti procesorov, množstvo a typy pamäte RAM a oveľa viac. Ich dostupné servery sa pravidelne menia na základe toho, čo majú k dispozícii v danom čase.

Zdá sa, že veľkoobchodný internet získava nové servery, konfiguruje ich na hosťovanie a po ich objednaní ich sprístupní používateľom. Vďaka tomu je možné mať vyhradený server pripravený ísť v priebehu niekoľkých minút od vykonania objednávky. Jednou z dôležitých čŕt tejto spoločnosti je, že ponúkajú nespravované servery. To znamená, že budete zodpovední za inštaláciu softvéru, reštartovanie serverov a ďalšie.

podpora

Dobrá podpora pri problémoch s hardvérom

Tímy technickej podpory sú k dispozícii na riešenie akýchkoľvek problémov s hardvérom na samotných serveroch. Môžu vymeniť súčiastky, skontrolovať výkon a ďalšie. Na druhej strane, ak máte problém so softvérom alebo konfiguráciou, necháte to samé, aby ste zistili, ako ho opraviť..

stanovenie ceny

Nízke náklady na nespravované servery

V prípade dedikovaných serverov v USA má táto spoločnosť niektoré z najnižších cien v okolí. Napriek nízkym nákladom je kvalita stále dosť dobrá, pokiaľ ide o hardvér, ku ktorému budete mať prístup. Za pouhých 10 dolárov mesačne môžete získať server Intel Core2Duo so 4 koncertmi DDR2 RAM a 250 GB miesta na pevnom disku SATA. Ceny sa postupne zvyšujú so zlepšovaním hardvérových špecifikácií. V súčasnej dobe je najvyššou koncovou možnosťou 999 dolárov mesačne pre 8 CPU Xeon E7-2850. To je 8 fyzických CPU, nielen 8 jadier. Má celkom 80 jadier, 1 TB RAM a 16TB disk.

Nezabudnite, že cena je len za prenos hardvéru a údajov. Toto sú nespravované servery, takže budete musieť vykonať všetku vlastnú správu softvéru a riešenie problémov. Bude to ťažké pre tých, ktorí nemajú veľa skúseností s prácou na tomto type vecí.

Užívatelsky prívetivý

Vhodný pre skúsených profesionálov v oblasti IT

Webové stránky pre túto spoločnosť sú pomerne zjednodušené a miestami sa dokonca zdajú byť zastarané. Stále je ľahké nájsť potrebné informácie, keď ich potrebujete. Akonáhle sa prihlásite, budete z veľkej časti sami, aby ste sa uistili, že všetko funguje. Dôvodom je, že ide skôr o nespravované servery ako o spravované, na čo je väčšina ľudí zvyknutá. Ak existuje podozrenie na problém so hardvérom na serveri, môžete sa jednoducho spojiť s tímom technickej podpory a oni ho rýchlo preskúmajú, aby sa ubezpečili, že samotné servery fungujú normálne..

zhrnutie

jednoduchý & Cenovo dostupné dedikované servery

Ak potrebujete dedikovaný server a viete ho spravovať sami, je to skvelá spoločnosť, ktorú treba zvážiť. Poskytujú vysoko kvalitné služby už veľmi dlho a majú vynikajúcu povesť kvality. Ak neviete ako spravovať softvér, inštalovať aktualizácie, vykonávať zálohy a ďalšie dôležité úlohy, mali by ste ísť s inou spoločnosťou, ktorá poskytuje spravované služby..

Pros:

  • Veľmi dostupné servery
  • Ľahko pochopiteľné zoznamy funkcií
  • Dobre zavedená spoločnosť

Zápory:

  • Žiadny zdieľaný hosting
  • Pre spravované servery neexistuje žiadna možnosť
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me