Prehľad odborníkov

Spoločnosť zaoberajúca sa budovaním webových stránok s príliš veľkým hosťovaním

Wix je najlepšie známy pre svoje ľahko použiteľné, ale veľmi silné nástroje na vytváranie webových stránok. Majú stovky skvelých šablón webových stránok a môžu rýchlo a ľahko získať aj technicky najnáročnejšieho jednotlivca zostaveného pomocou pekne vyzerajúcej webovej stránky. Okrem toho budú hostiť vaše webové stránky za príplatok.


Celkovo je ich web hosting celkom pekný. Keďže sa primárne zameriavajú na webové mastery na základnej úrovni, postrádajú niektoré z robustnejších funkcií hostingu a sú obmedzené na služby zdieľaného hostingu, čo môže predstavovať určité obmedzenia.

Ak hľadáte výkonné riešenie hostingu pre veľké stránky, nemusí to byť pre vás to pravé. Pre veľkú väčšinu vstupných webových stránok je to však veľmi realizovateľná možnosť. Riešenia hostingu, ktoré poskytujú, sú takmer rovnako ľahké ako práca tvorcov webových stránok, vďaka čomu je táto služba veľmi populárna.

uptime & Spoľahlivosť

Vysoko kvalitný hosting (aj zadarmo)

Wix ponúka 99,9% záruku dostupnosti za všetky svoje hostingové balíčky. Zaujímavé je, že tento druh dostupnosti získate dokonca aj vo svojom bezplatnom hostingovom balíku. Ak hľadáte bezplatný hosting, je to skutočne veľa.

Keď sa dostanete na platené možnosti hostingu, získate robustnú a spoľahlivú webhostingovú službu, ktorá udrží vaše skvelo vyzerajúce stránky takmer bez prerušenia..

Vlastnosti

Slávne pre budovanie stránok, ale tiež ponúka webhosting

Keď navštívite webovú stránku Wix, viete, že ich najväčšou vlastnosťou sú služby súvisiace s budovaním webových stránok. Môžete si vytvoriť bezplatnú webovú stránku pomocou ktorejkoľvek z ich skvelých šablón a mať ju v prevádzke rýchlo a ľahko. Pokiaľ ide o jednoduchých tvorcov webových stránok, dnes v súčasnosti nie je k dispozícii nič, čo by mohlo konkurovať. Pre niektorých ľudí to stačí na prilákanie na platformu Wix.

Keď sa prísne zameriavame na svoje webhostingové služby, nie je také ľahké si vybrať. S funkciami, ktoré poskytujú, nie je nič zlé. Problém je len v tom, že v žiadnej oblasti (na hosťovanie) skutočne vynikajú. Majú niekoľko rôznych možností zdieľaného hostenia na základe vašich konkrétnych potrieb a uľahčujú výber toho, ktorý chcete a nastaviť. Majú tiež veľa serverov, ktoré majú SSD disky, čo je veľmi pekná vlastnosť.

Celkovo je ich hosting veľmi slušný, ale ich najväčšou črtou sú zjavne ich nástroje na tvorbu webových stránok.

podpora

Veľmi priateľský a schopný pomôcť

Toto je oblasť, v ktorej spoločnosť Wix skutočne poskytuje vysokú úroveň služieb. Zameriavajú svoje podnikanie na webmastrov vstupnej úrovne, aby ich technická podpora bola schopná vás oboznámiť s vecami a pomôcť v oblastiach, ktoré mnoho ďalších podporných tímov nemusí byť ochotné urobiť..

Okrem toho stále poskytujú svojim zákazníkom niektoré služby vysokej podpory v prípade, že dôjde k výpadku stránky. Majú 24/7 zákaznícku podporu pre všetky svoje služby. Poskytujú tiež určitú podporu svojim nástrojom na webový dizajn, čo je vynikajúci výhoda.

Pros:

  • Špičkové nástroje na vytváranie webových stránok
  • Najlepšie bezplatný hosting k dispozícii
  • Vynikajúca podpora, najmä pre začiatočníkov

Zápory:

  • Ceny hostingu sú nadpriemerné
  • Chýbajú rozšírené funkcie
  • Obmedzené na zdieľaný hosting

stanovenie ceny

Mierne drahé len na hosťovanie

Ceny zdieľaného hostenia sú nad priemyselným štandardom a ak ignorujete nástroje na vytváranie webových stránok, za vyššiu cenu naozaj nezískate nič skvelé. Nástroje na vytváranie webových stránok samozrejme nemôžete ignorovať.

Pre každého, kto chce používať svoje neuveriteľne výkonné nástroje na vytváranie webových stránok, bude mierne vyššia ako priemerná cena stále znieť ako výnimočná dohoda. Ďalšou vecou, ​​na ktorú treba pamätať, je to, že pre svoju najnižšiu cenu hostiteľa bude na vašich stránkach stále zobrazovať svoje vlastné reklamy.

Jedným z dôležitých bodov je však to, že môžete tiež získať bezplatný hosting (s reklamami), ak chcete. Pre jednoduché weby je bezplatný balík vynikajúcou možnosťou na zváženie, a to aspoň na začiatku.

zhrnutie

Skvelá služba pre webové stránky základnej úrovne

Pointa pre Wix je, že sú jednou z najlepších možností, ktoré sú dnes k dispozícii pre webové stránky základnej úrovne. Ak vás nezaujímajú mnohé z ponúkaných pokročilých služieb, a najmä ak chcete pomôcť s vytvorením skvelého webu, je to pre vás ideálna voľba. Ak potrebujete niečo vyspelejšie, ktoré by sa mohlo rozvinúť na masovo populárnu stránku, možno budete chcieť hľadať iné miesta..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me