РОЗДІЛ 1


Огляд контейнерів

Що таке контейнери ?

Діаграма огляду розміщення контейнерів

Контейнери виросли з 2013 року і стали провідним стандартом віртуалізації апаратних ресурсів у керуванні хмарними центрами обробки даних. Там, де VPS-розділи працюють із програмним забезпеченням гіпервізора для спільної підтримки ядра ОС на веб-сервері, контейнери використовують двигун виконання, наприклад Docker, CoreOS rkt, LXC / LXD, Apache Mesos або Hyper runV для розділів віртуалізації. Образи дискових стеків програмного забезпечення для веб-сервера розгортаються в еластичному кластерному оркеструванні за допомогою автоматизації. Контейнери використовуються у веб-хостингу, щоб створити підтримку кількох орендарів для використання апаратного забезпечення центру даних з розподілом мережевих ресурсів, який може перевищувати один спеціалізований веб-сервер для підтримки веб-трафіку.

"Контейнери можна використовувати для розміщення веб-/ мобільних додатків із високим трафіком із розширеними вимогами до виконання, використовуючи мікросервіси, API, & Стандарти програмно визначених мереж (SDN)."

Контейнери часто використовуються для модернізації застарілих додатків для корпорацій підприємств через публічний, приватний або гібридний хмарний хостинг, а також для підтримки веб-/ мобільних додатків SaaS у виробництві.

Типовий робочий процес CaaS

Хостинг платформ для контейнерів

Контейнери використовуються великою кількістю способів громадськими постачальниками хмарних послуг, такими як AWS, Google, Microsoft Azure, IBM BlueMix, Oracle тощо, для управління веб-сторінками & мобільні додатки в масштабах для корпоративних підприємств та стартап-компаній. Команди DevOps використовують контейнери, щоб гарантувати, що веб-сервер буде встановлений із певним стеком програмного забезпечення, що містить усі необхідні залежності для коду. Вимоги до постійної інтеграції / безперервної доставки (CI / CD) для продуктів Software-as-a-Service (SaaS) та Platform-as-a-Service (PaaS) вимагають, щоб команди розробників випускали регулярні оновлення версій з виправленнями безпеки, виправленнями помилок, новими функції, оновлений дизайн вмісту тощо, що вимагає координації між розподіленими командами програмування.

"Контейнери часто встановлюються з невеликим і легким дистрибутивом ОС Linux або Windows, що дозволяє їм завантажуватися в часи розгортання менше однієї секунди для еластичної підтримки веб-трафіку."

На відміну від цього, ресурси VPS залишаються "завжди" з навмисно завищеним розподілом апаратного обладнання, хоча багато веб-хостингових компаній вже інтегрували інсталяції ОС від колекцій зображень дисків до їх хмарного програмного забезпечення для хостингових платформ VPS з підтримкою інтерфейсу веб-браузера для більш вдосконалених / ефективних систем адміністрування систем.

Найпопулярнішою контейнерною платформою є Docker, яка використовує Docker Runtime Engine як альтернативу гіпервізору на зразок KVM, Xen або Microsoft Hyper-V для віртуалізації. Багато компаній управляють Docker зі зменшеною операційною системою, як Rancher, CoreOS, SUSE MicroOS, VMware Photon або Microsoft Windows Nano. Контейнери також використовуються для встановлення OpenStack, CloudStack та Mesosphere DC / OS для широкомасштабної оркестровки хмарних мереж центрів обробки даних. Ці мережі часто включають в себе кілька центрів обробки даних на міжнародному рівні та завантажують програмне забезпечення для балансування з додатковими оптимізаціями для підтримки веб-трафіку на апараті.

Програмно-розроблені мережі (SDN), мікросервіси та API використовуються командами програмування та розробки для створення веб / мобільних додатків з новою функціональністю за допомогою спеціального коду, використовуючи стандарти управління версіями та контейнери для потреб DevOps. Kubernetes – це найпопулярніший механізм оркестрації хмар для контейнерів з Docker Swarm, CoreOS Tectonic, Mesosphere DC / OS Marathon та іншими платформами, які використовуються корпоративними ІТ-корпораціями для управління великими вимогами до центру обробки даних.

CoreOS Tectonic Stack: гібридна платформа Kubernetes

Хостинг контейнерів – переваги

Основна перевага планів розміщення контейнерів – це можливість компаніям надавати еластичні кластери веб-серверів з автоматичним масштабуванням, збалансуванням навантаження та підтримкою декількох центрів обробки даних для складних розгортань веб- / мобільних додатків. Еластичні кластерні сервери можуть підтримувати виділені серверні навантаження з більш ефективним розподілом ресурсів для безперервного часу & простої руху. "Заплати, якщо ти йдеш" виставлення рахунків розроблено таким чином, щоб бути більш економічно вигідним для підприємств через спеціалізоване серверне обладнання та внутрішнє управління центрами обробки даних. Параметри платформи як послуга (PaaS) дозволяють невеликим підприємствам використовувати ті ж хмарні послуги хостингу та контейнерні послуги з оркестрування, як і найбільші підприємства підприємств, які використовують у виробництві за доступною ціною початкової вартості. Це також полегшує для малого бізнесу та стартапів розробляти нове програмне забезпечення для веб / мобільних додатків з використанням розподілених команд програмування та інструментів DevOps.

"Команди, які програмують, використовують Jenkins, Ansible, Puppet, SaltStack, Helm, & інші програмні програми, що розробляються для автоматизації сценаріїв конфігурації веб-сервера із зображеннями дисків."

Вимоги до постійної інтеграції / безперервної доставки (CI / CD) включають управління версіями з контейнерами та використання автоматизованого забезпечення веб-сервера, що може масштабуватися в еластичних кластерних мережах за допомогою Kubernetes та Docker Swarm. Контейнерами можна керувати за допомогою OpenStack, CloudStack або Mesosophere DC / OS для повної мережі центрів обробки даних приватного / публічного обласного обладнання. Контейнери, налаштовані на підтримку Microservice, дозволяють командам програмування та розробок впроваджувати нові функції в веб / мобільні додатки.

"Хостинг контейнерів дозволяє компаніям успішно масштабувати рівень корпоративного веб-трафіку за допомогою Docker, Kubernetes, Marathon, CoreOS, Rancher, Microsoft Nano, RHEL, Kata Containers, & інші рішення для підтримки веб / мобільних додатків."

Плани веб-хостингу Container as-a-Service (CaaS) знаходяться у всіх великих публічних хостингових компаній, таких як AWS, Google Cloud, Microsoft Azure, IBM BlueMix, HP, Oracle та ін за вартістю, яка становить частку того, що потрібно для малого та середнього бізнесу, стартапів або корпорацій підприємств, щоб самостійно зібрати ті самі інструменти платформи, з’єднання з волокнами та апаратне забезпечення веб-сервера в центрах обробки даних локально.

Хостинг контейнерів - діаграма переваг

РОЗДІЛ 2

Різні типи розміщення контейнерів

Докер

Docker – провідний стандарт з відкритим кодом для контейнерів з відкритим кодом для Linux / Windows, який використовується для забезпечення забезпечення апаратними розділами в управлінні ресурсами центрів обробки даних. Docker може масштабуватись для підтримки мільйонів активних вузлів і може бути використаний для створення ізольованих середовищ виконання для нових, інноваційних веб / мобільних додатків. За допомогою еластичного програмного забезпечення для хмарного оркестрування, такого як CoreOS Tectonic, Docker Swarm або Marathon, компанії можуть автоматично масштабувати розгортання своїх веб-серверів для підтримки трафіку, набагато більшого, ніж це дозволить внутрішній центр обробки даних. Наприклад, такі медіа / telco компанії, як Netflix & Verizon, або великий банківський, фінанси, & корпорації промислового виробництва можуть використовувати обладнання хмарних центрів обробки даних в AWS, Google, Azure тощо з контейнерами для конкретних конфігурацій віддаленої мережі в службі підтримки клієнтів через веб / мобільні додатки. Команди DevOps можуть встановити розподіл ресурсів для автоматичного завантаження нових серверів на вимогу, коли веб-трафік додатка зростає.

"Багато компаній використовують OpenStack і CloudStack для адміністрування мережі центрів обробки даних через їх ліцензування з відкритим кодом & спільноти розвитку, а інші віддають перевагу власним платформам, керованим великими ІТ-корпораціями, такими як Amazon, IBM, Oracle, HP, VMware, Rackspace, & Microsoft для більш досконалих інструментів, професійного навчання та обслуговування клієнтів."

Docker доступний у безкоштовних та корпоративних ліцензованих виданнях, що містять підтримку продуктів від компанії. Docker Runtime Engine встановлюється поверх хост-операційної системи для апаратного забезпечення веб-сервера для управління хмарними мережами та збалансування завантаження в декількох одиницях речей. Docker Swarm має функціональність для оркестрування контейнерів у кластерних конфігураціях кластерних хмарних веб-серверів, які автоматично масштабуються з веб-трафіком. Контейнери Docker інтегруються з таким програмним забезпеченням, як Git, CVS, & Subversion, а також інструменти DevOps, такі як Jenkins, Ansible, SaltStack, Puppet, Deis, Helm, & Бродячий.

"Докер & Kubernetes дозволяють веб-/ мобільним програмам еластично масштабувати і використовувати мікросервіси, щоб пропонувати більш складні продукти SaaS онлайн-клієнтам."

Репозиторій зображень Docker Disk можна використовувати з автоматизацією Git для автоматичного надання контейнерів із програмним забезпеченням для серверного стека та розширення мови програмування. Спадкові програми, що підтримуються великими компаніями через їхні вимоги до бази даних, можна контейнерувати за допомогою Docker та модернізувати для хмарних хостингових платформ. Рішення контейнерів Docker дозволяють компаніям масштабувати ефективніше масштабування на публічних хмарних ресурсах або внутрішніх центрах обробки даних, роблячи ефективніше використання апаратних розділів на веб-серверах у виробництві. Оскільки контейнери широко використовуються для побудови хмарних мереж для підтримки найвищих вимог інтернет-трафіку, багато компаній Platform as-a-Service (PaaS) пропонують контейнерні рішення Docker із підтримкою Kubernetes.

Діаграма розміщення контейнерів Docker

Альтернативи

CoreOS Tectonic і стандарт rkt-контейнерів є основним конкурентом з відкритим кодом Docker, з LXC, LXD, Linux-VServer, OpenVZ, Hyper runC, & Kata Containers пропонує всі альтернативи платформи для рішень для віртуалізації центрів обробки даних та розгортання веб-/ мобільних додатків DevOps. Багато розробників Linux, такі як Red Hat, SUSE, & Rancher випустив дистрибутивні версії OpenStack, які підтримують інтеграцію Docker з Kubernetes. Mesosphere DC / OS має незалежну систему виконання контейнерів, упакованих в ядро ​​з ядра Apache Mesos, що є популярною альтернативою оркеструванню для управління хмарним центром обробки даних на великих телекомунікаційних програмах, & ІТ-компанії. Багато ОС на базі Windows використовують рішення Hyper-V, Parallels та VMware для управління контейнерами або встановлюють ці рамки на віддалене облачне обладнання через Azure Cloud, Google Cloud, AWS, Oracle, IBM BlueMix, & HP (SUSE Linux OpenStack).

"Intel спонсорувала розробку платформи Kata Containers, де нещодавно Red Hat придбав CoreOS для інтеграції в свої набори продуктів Atomic Host та OpenShift.."

Програмні платформи для управління мережею VPS, такі як OpenVZ та Virtuozzo, включають в себе опції з контейнерними утилітами для оркестрування, призначеними для веб-хостингу центрів обробки даних. PaaS, SaaS, & Компанії IaaS у стартовому секторі сильно конкурують за створення нових продуктів хмарної оркестрації Docker і Kubernetes, які залежать від простоти використання або вартості обладнання на основі основних постачальників ІТ-хмар. Існує багато програмних рішень сторонніх розробників для програмістів і розробників, які керують інтегрованими вимогами до зберігання та бази даних для великих веб-сайтів з еластичною оркестрованією контейнером, кешування веб-сторінок, балансування завантаження, API, FaaS, автоматизоване резервне копіювання та синхронізація файлів. Платформи без сервера або функціональних функцій (FaaS) включають можливість паралельно працювати з контейнерними програмами або програмами VPS, що дозволяє додавати функції до нових мов програмування до існуючих веб-ресурсів, не порушуючи опублікований код або конфігурації архітектури сервера, ціна на запит за обсягом.

Схема хостингу контейнерів RedHat

/Хостинг контейнерів – операційні системи

ІТ-розгортання в масштабі може отримати найбільшу користь, використовуючи контейнери з мікро- або нано-операційною системою, що є надзвичайно легким у вимогах системної пам’яті / зберігання, необхідних для встановлення. Ці невеликі дистрибутиви ОС Linux та Windows для контейнерів дозволяють автоматично забезпечувати та запускати нові веб-сервери на апаратному забезпеченні центру даних із часом завантаження менше секунди. Git використовується для виклику та завантаження зображень на стек програмного забезпечення з повним кодом програми, встановленим поряд із необхідними рамками веб-сервера. Це гарантує командам розробників, що весь стек контейнерів буде функціонувати відповідно до вимог коду застосування у виробництві. Програмне забезпечення типу Docker, CoreOS, & Kubernetes також включає постійні оновлення системних патчів по мережі для 100% вимог до безперервного часу.

"Дистрибутиви Linux, такі як RHEL OpenShift та SUSE Cloud 7, включають інтеграцію управління хмарною мережею OpenStack із розширенням на основі модулів. Це дозволяє компаніям розгорнути мережу Container as-a-Service (CaaS) з попередньо протестованих пакетів дистрибуції Linux."

Microsoft Windows Nano – це легка контейнерна операційна система, яку можна використовувати з віртуалізацією Docker, Kubernetes або Hyper-V для хмарних веб-серверів. VMware Photon – це операційна система контейнерів, яка інтегрується з їх фірмовими інструментами платформи управління даними. Ці рішення працюватимуть далі "голий метал" установки на приватному облачному обладнанні або віддалено в публічних хмарних середовищах. Rancher і CoreOS – це дві найпопулярніші контейнерні операційні системи для встановлення Docker і Kubernetes у масштабі виробництва, з популярними інструментами інтеграції платформ CloudFoundry та Heroku для розміщення гібридної хмари, мульти хмари, & Мікросервісні установки.

Операційні системи та розміщення контейнерів

Кубернети

Kubernetes був випущений як проект з відкритим кодом у 2014 році на основі коду, який Google використовував протягом останніх 10 років в роботі свого центру обробки даних для веб-додатків із великим обсягом. Google "Борг" система масштабується для підтримки мільярдів екземплярів контейнерів у своєму центрі обробки даних щотижня. Інші підприємства підприємств прагнули наслідувати цей рівень можливостей хмарної оркестрації для підвищення надійності & ефективність розподілу ресурсів для роботи з власними програмними програмами та центрами обробки даних. Підтримку Kubernetes тепер пропонують усі основні громадські постачальники хмарних областей, такі як AWS, Google, Microsoft Azure, IBM BlueMix, HP, & Oracle. Таким чином навіть найбільші підприємства підприємств у галузі банківської справи, фінансів, виробництва, & ЗМІ можуть перенести всі свої вимоги до ІТ-послуг у публічне хмарне середовище.

"Kubernetes – це провідна платформа для оркестрування з відкритим кодом для автоматичного масштабування обладнання для веб-серверів у виробництві відповідно до вимог веб-трафіку."

Kubernetes також синхронізує зміни бази даних та веб-сховищ між версіями контейнерів, що працюють паралельно еластичним кластерам. Балансування навантаження може бути налаштовано для підтримки мікросервісів, API та декількох міжнародних центрів обробки даних у складних хмарних мережних конструкціях. Kubernetes інтегрується з контейнерами Docker, інструментами OpenStack для управління, дистрибутивами Linux, & Продукти для контейнерів як послуг (CaaS) залежно від необхідного рівня розподілу апаратних ресурсів. Стандарти ліцензування з відкритим кодом, що регулюють код Kubernetes, дозволяють широкому колу компаній, розробників програмного забезпечення, консультантів та програмістів розробляти сторонні рішення в рамках за допомогою модульних, об’єктно-орієнтованих розширень та інструментів платформи. Kubernetes хостинг сильно конкурує з AWS EC-2, який базується на фірмовому коді Amazon, пропонуючи рішення для розробки з відкритим кодом, що дозволяє уникнути блокування постачальників та підвищити портативність веб / мобільних додатків між публічним хмарним обладнанням за вартістю.

Інструменти DevOps

РОЗДІЛ 3

Хостинг контейнерів – державний, приватний, гібридний

Хостинг контейнерів – Громадська хмара

Продукти Container-as-a-Service (CaaS) тепер пропонуються всіма основними публічними постачальниками послуг хмарного хостингу, включаючи AWS, Google Cloud, Microsoft Azure, IBM BlueMix, HP, & Oracle на "заплати, якщо ти йдеш" виставлення рахунків, яке покликане дозволити навіть найбільшим компаніям перенести свої ІТ-операції у віддалений центр обробки даних для більш ефективного управління ресурсами. Ці інструменти для публічних хмарних областей включають оркестрацію Kubernetes, яка легко налаштовує еластичні мережі кластерних веб-серверів для веб / мобільних додатків. Рішення Docker та Kubernetes конкурують з платформами типу AWS EC-2 & Rackspace / LiquidWeb CloudSites із подібною еластичною оркестрованістю веб-сервера, яку можна автоматизувати за допомогою наданого програмного забезпечення для адміністрування. Розробники можуть скористатися інструментами платформи, наданими громадськими хостами хмари, використовувати API, які додають розпізнавання голосу, пошук зображень, переклад мови, рекомендації щодо вмісту тощо на веб-сайт, використовуючи розширені алгоритми та машинне навчання.

"Контейнерні рішення дають компаніям більше можливостей для портативної роботи в Інтернеті та мобільних додатках між основними публічними постачальниками хмарних послуг для кращої конкурентоспроможності."

Плани Kubernetes PaaS простіше налаштувати і керувати виробництвом, ніж приватні хмарні рішення, і, як правило, дешевше придбати. Плани “Контейнерні послуги” (CaaS) дозволяють таким компаніям, як Netflix & Verizon прийматиме всі свої вимоги до потокової передачі даних на AWS або таких веб-хостингових компаніях, як WPengine & Kinsta запускає всю свою архітектуру центрів обробки даних на серверах Google Cloud для тисяч клієнтів & мільйони доменів. Для мікросервісів, веб-/ мобільні додатки з меншим трафіком можуть використовувати контейнерні рішення для впровадження розширень мови програмування за допомогою API та програмно визначених програмних мереж (SDN) для створення інноваційних продуктів SaaS / PaaS або розробники можуть легше модернізувати застарілі програми баз даних для корпорацій. Громадські хмарні компанії пропонують велику кількість індивідуальних баз даних та інструментів, керованих API, для розробників для впровадження у додатки для малого бізнесу, які мають порівняно невеликі витрати на підписку. & плата за управління.

інструменти для успішного прийняття DevOps

Хостинг контейнерів – приватна хмара

Основна альтернатива громадській хмарі та продуктам Container as-a-Service (CaaS) для бізнесу – це приватні установки центру обробки даних, що використовують такі інструменти, як OpenStack, CloudStack, & Мезосфера DC / OS для вдосконалених мереж та збалансування навантаження. Ці рішення з відкритим кодом конкурують із фірмовими рішеннями від Microsoft, VMware, Parallels, & інші великі компанії з розробки програмного забезпечення, що спеціалізуються на віртуалізації. OpenVZ, Virtuozzo, & Xen включає VPS і контейнерні оркестрації для веб-хостингу центрів обробки даних. Увімкнено приватні хмарні установки "голий метал" сервери, придбані для внутрішнього центру обробки даних. Від компанії також потрібно буде керувати волокном, кондиціонером, фізичним захистом, резервними копіями для виробництва електроенергії, обладнанням & оновлення програмного забезпечення тощо шляхом розподілу персоналу та ресурсів. Це може порівнюватися на фінансовій основі з громадськими планами хмари та платформи (PaaS) або стосовно функціонування незалежного ІТ-центру для малого та середнього бізнесу, громадської організації, групи .gov / .edu або корпоративного масштабу організації.

"Приватні хмари віддають перевагу компаніям з вимогами щодо безпеки даних та електронної комерції."

Приватна хмара також може бути встановлена ​​в центрі колокації, де сервіс-сервіс забезпечує керовані волокна, резервне живлення, фізичну безпеку тощо, а лізингова компанія встановлює вибір обладнання з системним адміністратором. Здаючи в оренду місце у кількох центрах розміщення на міжнародному рівні, компанія, що займається веб-хостингом, може розробити ширший міжнародний слід і надавати послуги CDN. Колокаційні центри можна використовувати для приватних хмарних розгортань з OpenStack, CloudStack, VMware, Xen, Mesosphere DC / OS, & Інструменти управління центром обробки даних Microsoft для підприємств або організацій .edu / .gov. Приватні хмарні середовища також можуть бути передбачені для запуску Docker & Рішення Kubernetes на власних підприємствах, "голий метал" апаратне забезпечення або ресурси віддаленого центру обробки даних / центру розміщення. Ці рішення мають різні рівні безпеки даних, що значною мірою залежать від адміністративних привілеїв, доступу до облікових записів, & дозволи на файл. Остін, Лос-Анджелес, Амстердам, Сінгапур, Литва, Гонконг, Нью-Йорк, Вашингтон, округ Колумбія та Лондон – всі популярні місця для центрів колокації, що надають доступ до основних міжнародних медіа-ринків, геолокацій або регіонів. Приватні встановлення хмари можна також використовувати для потреб МСБ або Fortune 500 LAN, програмного забезпечення та спільного використання на робочому столі в офісах.

Життєвий цикл DevOps

Хостинг контейнерів – гібридна хмара

Гібридна хмара відноситься до архітектури мережевих ресурсів, де деякі програми баз даних або код розміщуються локально "власний дім" апаратне забезпечення, а інші ресурси передаються у веб-/ мобільний додаток від сторонніх або публічних постачальників хмарних послуг. API дозволяють веб-програмам дзвонити на інші сервери для обробки запитів баз даних, фрагментів коду або аналізу інформації. Рішення без сервера та AI / ML / DL часто занадто складні або потребують підтримки мови програмування платформи, щоб навіть найбільші компанії не могли конкурувати конкурентоспроможними проти хмарних сервісів, що надаються AWS, Google, IBM тощо. Компанія може розміщувати код веб-/ мобільного додатка та базу даних в приватній хмарній мережі, але використовують безсерверну або AI / ML / DL інтеграцію для забезпечення підтримки паралельної обробки коду на мові програмування, який локальний сервер не налаштований для використання. Мікросервіси можуть також дозволити запуск декількох серверів для різних мов програмування та паралельну обробку запитів баз даних для Python, PHP, Node.js, Erlang, Go, Perl, R, & Додатки RoR Багатьом розробникам потрібні альтернативи MySQL, де гібридні хмарні конструкції можуть створювати інноваційні рішення БД для клієнтів.

“Мікросервіси та API дозволяють складним програмам створювати динамічні результати з вхідних даних користувача або "великі дані" результати пошуку в масштабі електронної комерції, засобів масової інформації та публікації веб-сайтів. “

Гібридна хмарна конструкція може підтримувати одну веб-програму, багато вертикальних ІТ-вимог або тисячі клієнтів і мільйони доменів веб-хостингу. Плани баз даних як сервіс (DBaaS) також дозволяють розробникам та програмістам скористатись інструментами платформи більш економічно, ніж методи, що розміщуються самостійно. Побудувавши мульти хмарні ресурси в єдиний план рішень, складні організації можуть оптимізувати витрати між постачальниками послуг та використовувати контейнери з дисковим зображенням у виробництві CI / CD. Kubernetes можна використовувати з контейнерами для підтримки еластичних мереж через безліч ресурсів центру обробки даних, з локальною підтримкою застарілих додатків та баз даних. Мікросервіси дозволяють паралельно працювати з контейнерами декілька серверів і мов програмування & Підключення API для отримання єдиного виходу в підтримку веб-програм для мобільних додатків для компаній, які потребують складної, спеціальної розробки коду для підтримки багатьох зареєстрованих користувачів електронної комерції. Компанії, що працюють в Інтернеті / мобільних API, працюють за моделлю SaaS, роблячи більш досконалі інструменти розробки та функції, такі як аналітика даних, доступна розробникам програмного забезпечення для інтеграції, що малому бізнесу та веб-сайтам буде занадто дорого самостійно створювати та виводити на ринок.

Jenkins - #1 automation platform for CI data-lazy-src=

Висновок

Основна перевага контейнерного хостингу в планах публічних хмар від великих ІТ-компаній, таких як AWS, Google Cloud, Microsoft Azure, IBM BlueMix, Oracle, HP тощо, – можливість навіть найбільших чи найменших компаній повністю передавати аутсорсинг своїм вимогам до центру обробки даних а також масштабувати для підтримки будь-якої кількості веб-трафіку. Усі публічні хмарні компанії пропонують плани “Контейнерні послуги” (CaaS) з Docker, Kubernetes, & розгортання зображень на диску, які потрібні командам DevOps зі стандартами виробництва CI / CD. Багато веб-/ мобільних додатків використовують контейнери з мікросервісами та програмними мережами (SDN), & API для створення складних нових рішень, функцій або служб, які були б неможливі без унікально створеного коду. Хостинг контейнерів – це надійний вибір найсучасніших веб-/ мобільних додатків у світі для потреб управління центром обробки даних. Плани “Платформа як послуга” (PaaS) для контейнерів & Kubernetes хостинг дозволяє проектам будь-якого розміру будувати на цих рамках за доступною вартістю.

"Kubernetes дозволяє системним адміністраторам еластично масштабувати ресурси веб-сервера відповідно до вимог користувачів. Переваги контейнерного розміщення збільшуються відповідно до апаратних ресурсів центру обробки даних, необхідних компанії, оскільки варіанти віртуалізації контейнерів ефективніші, ніж рішення VPS."

Контейнерні рішення рекомендуються для еластичного управління кластерами веб-серверів та великих вимог до центру обробки даних. Контейнерні рішення дозволяють компаніям зберігати кращу портативність свого коду для постачальників послуг, забезпечувати кращі ціни, масштабування до будь-якого розміру та гарантувати сумісність програм для зображень із дисками. Хостинг контейнерів також може використовуватися з інструментами DevOps, управління проектами Agile, вимогами CI / CD, & Сценарії автоматизації веб-серверів для підтримки розробки складних веб / мобільних додатків & виробництво. Контейнерний хостинг надає можливість веб-хостинговій компанії запускати все необхідне обладнання на публічному постачальнику хмарних послуг та розробляти унікальний стек програмного забезпечення для оптимізованих веб-серверів. Для роздрібних клієнтів контейнерний хостинг є конкурентоспроможним із спеціалізованими серверами під "заплати, якщо ти йдеш" виставлення рахунків з більшою надійністю.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me