Щоб мати можливість ефективно використовувати Joomla 3, ви повинні оволодіти особливостями платформи. Однією з таких особливостей є можливість створення меню Joomla. Меню Joomla можна описати як набір елементів, що використовуються для навігації та структурування веб-сайту. Кожен із пунктів цього меню має URL-адресу, що містить коди, які посилають його на певну сторінку на веб-сайті. Вони також можуть бути розроблені з різними типами налаштування. Сюди входять налаштування, які керують деякими атрибутами веб-сайту, такими як категорії, макети сторінки та статті на сторінці.


У цій статті ми надамо вам всю необхідну інформацію та кроки, які потрібно виконати, щоб додати "Створіть статтю" Пункт меню в Joomla. Цей пункт меню дає можливість користувачам платформи Joomla легко писати статтю з переднього кінця платформи Joomla. Це стосується не лише адміністраторів веб-сайтів, а й звичайних користувачів, які не є членами адміністратора.

Це керівництво передбачає, що ви створили Модуль входу і що вам надається доступ до переднього кінця веб-сайту. Якщо ви не створили модуль і не знаєте, як його створити, дотримуйтесь посібника в кінці цієї статті, щоб створити його. Ви також можете надати певній групі людей дозвіл на проведення подібних дій. Виконайте наведені нижче дії, щоб створити пункт меню статті у Joomla:

Крок 1: Вхід для резервного завершення роботи вашого веб-сайту

Перше, що ви робите для інтеграції “створення статті“, Щоб увійти до заднього кінця вашого сайту Joomla. Перейдіть до менеджера меню і виберіть меню, яке ви хочете створити, і натисніть кнопку з написом “Нове”, щоб створити новий елемент меню..

Як додати A

Крок 2: Виберіть Тип пункту меню

Після натискання кнопки “Нові“, З’явиться ще одне меню. Натисніть на “Виберіть“, Щоб вибрати тип пункту меню, який ви бажаєте створити. Зазвичай вони відображають безліч списків пунктів меню.

Як додати A

Крок 3: Клацніть на пункт меню «Створити статтю»

При натисканні на Статті Тип елемента, він відображає список категорії статті, включаючи Створіть статтю підменю. Натисніть на Створюйте статті.

Як додати A

Крок 4: Клацніть на «Зберегти», щоб зберегти ваші налаштування

Дайте назву пункту меню та натисніть на Зберегти. Можна використовувати Надіслати статтю, для прикладу. Цей крок є дуже важливою і найважливішою частиною кроків, оскільки після додавання заголовка до пункту меню і ви не заощадите, ваша робота поки що буде втрачена. Тож переконайтеся, що ви збережете те, що зробили. Знимок екрана нижче дасть вам гарну ідею.

Як додати A

Крок 5: Перейдіть до клієнтського веб-сайту та оновіть сторінку

Тепер ви успішно закінчили створення меню статті, перейдіть до переднього кінця свого веб-сайту та оновіть сторінку. Для цього натисніть на Оновити кнопка. Це оновлює сторінку, щоб ви могли побачити, чи правильно ви виконали кроки чи ні. Якщо у вас все правильно, ви побачите пункт «Створити меню статті», який ви тільки що створили, з ім’ям, яке ви використали для збереження, як показано на скріншоті нижче.

Як додати A

Як створити модулі для входу в Joomla 3

Система управління вмістом дуже широко використовується багатьма користувачами Joomla. Вони отримують доступ до області адміністратора, також відомої як задній кінець сайту. Ця частина сайту дозволяє їм генерувати та редагувати категорії, модулі, статті, а також меню.

Ви також можете створити журнал облікових записів користувачів у передній частині сайту, а не через задній. Якщо у вас є користувачі сайту, ви також можете додавати їх як користувачів і надавати їм дозвіл на змогу створювати статті з переднього кінця вашого сайту, як ви робите з бекенда. У цій частині посібника ми пояснимо, що ви знайдете покрокові поради щодо створення модуля входу та підвищення функціональності вашого сайту..

Крок 1: Відкрийте диспетчер модулів

Перше, що вам потрібно зробити для того, щоб ви могли створити тип модуля для входу, – це спочатку увійти до заднього кінця вашого веб-сайту, натиснути на вміст і відобразиться спадне меню. З цих списків натисніть на Модуль щоб доставити вас до менеджера модулів.

Як додати A

Крок 2: Створіть новий модуль

Коли ви отримаєте доступ до диспетчера модулів, ви побачите рядок кнопок у верхній частині сторінки, натисніть на “Нові“, Щоб створити новий модуль та вибрати тип модуля.

Як додати A

Крок 3: Увійдіть у свій модуль

Після створення модуля прокрутіть униз до місця, де ви побачите “Вхід”. Натисніть на кнопку.

Як додати A

Крок 4: Створіть заголовок

Наступне, що вам потрібно зробити – це призначити модуль заголовку, щоб ви могли знайти його після збереження модуля. Після позначення заголовка виберіть позицію модуля – це місце, де ви хочете його відобразити. Для цього скористайтеся пунктом “Призначення меню“, І ваш модуль відображатиметься на одній з вкладок відповідно до вашого вибору.

Як додати A

Висновок

Закінчивши, поверніться до переднього кінця сайту та натисніть кнопку оновлення, щоб перевірити, чи добре вийшов створений вами модуль входу із вказаною вами заголовком та позицією, яку ви вибрали. Це все, що вам потрібно, щоб створити модуль і додати тип меню створення статті у свій Joomla 3.

Ознайомтеся з цими топ-3 хостинг-послугами Joomla:

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Пов’язані статті “Як”

 • Як дозволити або заборонити глобальний рівень дозволу в Joomla 3
  проміжний
 • Як вставити список до статті Joomla
  проміжний
 • Як встановити Joomla зсередини cPanel
  новачок
 • Як поліпшити швидкість роботи Joomla
  проміжний
 • Як увімкнути версію вмісту в Joomla
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me