Вступ: Відкритий графік Facebook & Зображення карт Twitter

Це Навчальний посібник надає веб-видавцям покрокове керівництво публікації мініатюр у соціальних мережах Facebook Open Graph & Картки Twitter за допомогою Метатаг модуль увімкнено Друпал 8 веб-сайти.


Кожна публікація в а Друпал 8 веб-сайт може мати певне зображення, пов’язане з ним для публікації в соціальних медіа, яке створюється машинно, яке має бути різного розміру Facebook & Twitter.

The Метатаг модуль для Друпал 8 також дає адміністраторам можливість встановлювати опис сайту, ключові слова, & Dublin Core метаінформація, а також канонічні значення URL для кожної сторінки.

Крок перший: встановіть & Увімкніть модуль метатегів для Drupal 8

Початок: Для того щоб встановити Метатаг модуль для Друпал 8, то Токен модуль також необхідний.

Завантажити:https://www.drupal.org/project/metatag

Завантажити:https://www.drupal.org/project/token

Далі: Завантажте, встановіть, & увімкніть потрібні файли за адресою: адміністратор / модулі / встановити

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Доступні параметри модуля Drupal 8 для метатегів:

 • (x) МетатегКерування метатегами для всіх об’єктів.
 • (х) Менеджер сторінки метатегівЗабезпечує підтримку метатегів для варіантів диспетчера сторінок.
 • (o) Метатег: посилання на додаткиЗабезпечує підтримку метатегів applinks.org.
 • (x) Метатег: Dublin CoreНадає п’ятнадцять наборів елементів метаданих Dublin Core Metadata Element 1.1 від Інституту метаданих Dublin Core.
 • (o) Метатег: Dublin Core AdvancedЗабезпечує сорок додаткових метатегів від Інституту метаданих Dublin Core.
 • (x) Метатег: Facebook Набір метатегів, спеціально для управління розширеними функціональними можливостями за допомогою Facebook.
 • (x) Метатег:фавікониЗабезпечує підтримку багатьох різних фавікон.
 • Метатег: спеціальна пошукова система Google (CSE)Забезпечує підтримку метатегів, які використовуються для користувацької пошукової системи Google.
 • (o) Метатег: Google Plus Забезпечує підтримку метатегів Google Plus.
 • (o) Метатаг: hreflangЗабезпечує підтримку метатегів hreflang з додатковою логікою для спрощення його.
 • (x) Метатег: мобільний & Коригування інтерфейсу користувача Забезпечує підтримку метатегів, які використовуються для контролю роботи мобільного браузера.
 • (x) Метатег: відкрити графікЗабезпечує підтримку метатегів Open Graph Protocol.
 • Метатаг: Продукти відкритої графікиНадає додаткові метатеги Open Graph Protocol для опису продуктів.
 • (o) Метатег: PinterestЗабезпечує підтримку спеціальних метатегів Pinterest.
 • (x) Метатег: Карти TwitterЗабезпечує підтримку метатегів на Картах Twitter.
 • (x) Метатег: перевіркаПідтверджує право власності на сайт для пошукових систем та інших служб.
 • (x) Метатег: ПереглядиЗабезпечує інтеграцію поглядів для метатегів.

Конфігурація: Модулі в Метатаг колекцію можна сортувати за трьома категоріями:

 • Увімкнути (обов’язково): Метатег, Менеджер сторінок метатегів, Метатеги: Core Dublin, Метатег: Facebook, Метатег: Favicons, Метатег: Mobile & Коригування користувальницького інтерфейсу, метатеги: відкритий графік, метатеги: карти Twitter, метатеги: перевірка, & Метатег: Перегляди.
 • Увімкнути лише за потреби: Метатег: посилання на додатки, метатеги: Dublin Core Advanced, метатеги: спеціальна пошукова система Google (CSE), метатеги: hreflang, метатеги: продукти відкритого графіку, & Метатег: Pinterest.
 • Не вмикати:Метатег: Google Plus.

Фініш: Увімкнення лише вибраного Метатаг модулі спростять адміністрування SEO для різних Типи вмісту, Перегляди, & Панелі сторінок у Друпал 8 із мініатюрами соціальних мереж.

Крок другий: Перегляньте параметри конфігурації для значень SEO

Початок: The Метатаг модуль пропонує розширену конфігурацію для SEO, включаючи описи веб-сторінок & ключові слова з опціями для Facebook & Twitter створення мініатюрних зображень.

Примітка: Коли посилання надсилається з а Друпал 8 на веб-сайті (тобто блозі, продукті або цільовій сторінці), кожна URL-адреса повинна вести до вбудованого мініатюрного зображення в соціальних мережах, на яке розміщено Facebook & Twitter.

Конфігурація: Спільне посилання також має містити автоматично створений заголовок & опис сторінки, який використовується разом із файлом із зображенням мініатюр на сторінках профілю соціальних мереж за певними розмірами.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: Перейдіть до admin / config / search / metatag & натисніть посилання, щоб змінити налаштування типу вмісту. Перейдіть на наступний екран і перегляньте налаштування для кожної категорії метатегів.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: Рекомендується пройти через Метатаг екрани налаштувань багато разів для кожного типу вмісту, зберігаючи змінні для опису, ключових слів, канонічної URL-адреси, & геолокація.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: З Facebook Open Graph & Картка Twitter метатегів, оптимальною конфігурацією є використання Токен змінні, щоб Drupal автоматично генерував мініатюру для кожної соціальної мережі однозначно. Інший варіант – використовувати єдиний статичний логотип для певних сторінок.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: На вершині Метатеги сторінки конфігурації, натисніть “Перегляд доступних жетонів” потім виберіть значення маркера для динамічного зображення, пов’язаного з певним типом вмісту.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: Введіть Сторінки Facebook & Користувач Twitter акаунти, пов’язані з веб-сайтом із значеннями токена для мініатюр зображення, що генерується для кожної соціальної мережі.

Примітка: Більше інформації про генерування розмірів мініатюр зображення для соціальних медіа в Етапи 3 & 4.

Тестування: Перейдіть на конкретні цільові сторінки блогу, статті чи статичні & переглянути вихідний код, щоб побачити як Друпал 8 виводить метатеги. Використовуйте таке ж зображення, як і у поданні Teaser Друпал 8.

Фініш: Кожна сторінка повинна мати унікальне зображення у кількох розмірах мініатюр. Дотримуйтесь вказівок у Крок 3 нижче, щоб створити нестандартні Зображення ескізів для Facebook & Twitter.

Крок третій: Встановіть розміри мініатюрного зображення для відображень

Початок:Друпал 8 функціональність може використовуватися для автоматичного генерування декількох Зображення ескізів для кожної веб-сторінки, за допомогою якої можна ділитися URL-адресами Twitter & Facebook з якорними зображеннями.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: Перейдіть до стилі admin / config / media / image

 • Створіть Ескіз зображення для Facebook з розміром зображення: 1200 px x 630 px
 • Створіть Ескіз зображення для Twitter з розміром зображення: 2: 1 до максимального розміру 4096 px x 4096 px (Рекомендовано для використання:880 px x 440 px)

Конфігурація: Збережіть налаштування та використовуйте Токен значення в Метатаг сторінка для відображення.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Конфігурація: Натисніть на “вузол” Токен & виберіть значення для типу вмісту Ескіз зображення. Збережіть налаштування та протестуйте вихід у веб-браузері, завантажуючи різні сторінки.

Фініш: Використовуйте розділені комами маркери для підтримки декількох динамічних зображень з різних типів вмісту в Метатаг налаштування & генерують унікальні Ескіз зображення вихід для соціальних мереж.

Крок четвертий: встановіть маркери зображень для Twitter & Facebook Shares

Початок: Подальша довідкова інформація з Метатаг Модуль може бути використаний як орієнтир для налаштування користувальницької Ескіз зображення розміри для Токен створений динамічний контент & соціальні засоби комунікації.

Відкрита графіка Facebook – Розміри зображень:

"URL-адреса зображення, яке має представляти вміст. Зображення має бути розміром не менше 200 х 200 пікселів; 600 x 316 пікселів – рекомендований мінімальний розмір, а для найкращих результатів використовуйте зображення розміром не менше 1200 x 630 пікселів. Підтримує формати PNG, JPEG та GIF. Не слід використовувати, якщо використовується og: image: urlis. Примітка. Якщо додано декілька зображень, багато сервісів (наприклад, Facebook) будуть за замовчуванням для найбільшого зображення, а не першого. Можна використовувати кілька значень, розділених комою. Примітка: Токени, які повертають кілька значень, будуть оброблятися автоматично. Це зможе витягнути URL-адресу із поля зображення."

Картки Twitter:

Визначення a Картка Twitter відповідно з Drupal 8 Metatag модуль:

"Набір мета-тегів, спеціально для керування резюме, що відображається під час змісту в Twitter."

Типи карт Twitter:

Доступні варіанти для Картка Twitter тип:

 • Картка резюме
 • Підсумок картки з великим зображенням
 • Фотокартка
 • Картка галереї
 • Картка додатків
 • Картка гравця
 • Картка товару

Конфігурація: Найкраща практика – вибір “Підсумок картки з великим зображенням” якщо немає конкретної причини використовувати інші параметри з типом вмісту, тобто для публікації медіа-файлів, продуктів електронної комерції, зображень тощо для Twitter у спеціалізованому додатку для Інтернету / мобільних пристроїв.

Правила генерації метатегів на Twitter-картці в Drupal 8:

Інші поля не потрібні для підсумкової картки.
Для фотокартки потрібне поле “зображення”.
На картці мультимедійного плеєра потрібні поля “назва”, “опис”, “URL-адреса медіаплеєра”, “ширина медіаплеєра”, “висота медіаплеєра” та “зображення”.
Картка підсумків із великою картою зображень вимагає поля “Зведення” та “Зображення”.
Для картки Галерея потрібні всі поля “Зображення галереї”.
Картка додатка вимагає поля “Ідентифікатор додатка для iPhone”, поле “Ідентифікатор додатка iPad” та “Ідентифікатор додатка Google Play”.
Картка продукту вимагає поля “опис”, поле “зображення”, поле “Мітка 1”, поле “Дані 1”, поле “Мітка 2” та “Дані 2”.

Тестування: Очікуваний вихід у Метатеги типу вмісту або вузла / сторінки:

Назва сторінки. (Максимальна довжина 60-70 символів)

Фініш: Випробування Метатаг налаштування на всіх сторінках блогу, форуму, статті, продукту тощо в CMS до очікуваного виходу Зображення ескізів відображається в коді в усіх випадках.

Крок п’ятий: Перевірте параметри зображення для кожного типу вмісту

Початок: На останньому кроці скопіюйте URL-адресу для певних сторінок у Facebook & Twitter інструменти для розробників, що розміщені в Інтернеті, для створення живих попередніх переглядів Зображення ескізів & Описи сторінок.

Обмін URL-адресами в соціальних медіа – Тестування ресурсів:

 • Сканер URL-адреси Facebook:https://developers.facebook.com/tools/debug/
 • Перевірка картки Twitter:https://cards-dev.twitter.com/validator

Тестування: Скористайтеся наведеними вище посиланнями для автоматичного тестування створення описів соціальних медіа & Зображення ескізів з Метатеги на Друпал 8 веб-сайти, щоб переглянути результати всіх сторінок як правильні.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Підказка: The Картка Twitter валідатор надасть точний попередній перегляд мініатюри зображень & опис сторінки для будь-якої URL-адреси, протестованої в браузері, з урахуванням користувацьких сторінок соціальних медіа.

Як керувати ескізами соціальних медіа у Drupal 8?

Тестування: The Facebook Open Graph метатеги можна перевірити на Гусеничний Facebook у будь-якому веб-переглядачі з попередніми попередніми попередніми переглядами того, як спільна URL-адреса відображатиметься на сторінках профілю.

Фініш: Переконайтеся, що Токен налаштування для ескізів зображень дають правильний вихід для всіх типів вмісту & цільові сторінки. Усі URL-адреси буде оброблено Метатаг модуль.

Висновок: Підвищити видимість вмісту D8 у соціальних мережах

Підсумок: Багато веб-видавців нехтують створенням Ескіз зображення & Опис сторінки система для SEO в обміні посиланнями в соціальних медіа, втрачаючи можливість максимальної вартості вмісту.

Рекомендація: Використовувати Метатаг модуль для Друпал 8 зі звичаєм Ескіз зображення покоління через Токен для унікальних публікацій у соціальних мережах, які підтримують динамічний вміст у масштабі.

Ознайомтеся з цими трьома найкращими службами хостингу для Drupal:

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Хостингер

Стартова ціна:
0,99 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.4


Підтримка
9.4


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Пов’язані статті “Як”

 • Як створити спеціальний тип вмісту для Drupal 8 з полями
  проміжний
 • Як створити галерею зображень за допомогою представлень в Drupal 8?
  проміжний
 • Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?
  новачок
 • Як перенести файли Drupal 8 з WampServer за допомогою Git
  проміжний
 • Як розмістити веб-сайти Drupal 8 із Redis на планах VPS
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me