Директива Apache KeepAlive використовується для контролю того, як здійснюються з’єднання на вашому веб-сервері. Коли користувачі відвідують ваш веб-сайт, вони встановлюють багато різних зв’язків за один сеанс. Це може уповільнити реакцію вашого сервера, коли SSL увімкнено.


Щоб обійти проблему, Apache має дуже потужну функцію під назвою KeepAlive, яка дозволяє вашому веб-сайту обслуговувати різні файли без відновлення з’єднання. Це одна з найкорисніших функцій, яку ви можете використовувати для оптимізації швидкості вашого веб-сайту.

У цьому посібнику ми покажемо, як ви можете налагодити налаштування KeepAlive на веб-сервері Apache.

Необхідна умова

 • План VPS, на якому працює сервер Ubuntu 18.04
 • Користувач, який не має кореневих прав, має привілей sudo
 • Веб-сервер Apache

Особлива примітка: Якщо ви ще не придбали план хостингу, радимо проконсультуватися з експертами та відгуками користувачів HostAdvice перед цим. Перейдіть на кращий VPS-хостинг HostAdvice або кращий Linux-хостинг, щоб знайти кращих веб-хостів у цих категоріях.

Крок 1: Зробіть копію файлу конфігурації Apache за замовчуванням

Ви можете знайти файл конфігурації Apache під контуром “/etc/apache2/apache2.conf”>каталог. Перш ніж редагувати файл, нам потрібно зробити резервну копію із командою нижче:

$ sudo cp /etc/apache2/apache2.conf /etc/apache2/apache2.conf.bk

Крок 2: Відредагуйте файл конфігурації

Тепер ми можемо відкрити конфігураційний файл за замовчуванням для редагування за допомогою наноредактора, ввівши:

$ sudo nano /etc/apache2/apache2.conf

Крок 3: Зміна директив KeepAlive

Прокрутіть сторінку вниз до тих пір, поки не з’являться наведені нижче директиви:

KeepAlive On: Якщо встановлено значення “Увімкнено”, Apache дозволить постійно підтримувати з’єднання. Це означає, що на запит буде дозволено більше одного з’єднання. Ви повинні встановити це значення “Увімкнено”, якщо для активації KeepAlive на вашому сервері було встановлено значення “Вимкнено”.

MaxKeepAliveRequests: Це відображає максимальну кількість з’єднань, які повинні бути дозволені на вашому веб-сервері, коли активовано KeepAlive.

Ви можете встановити значення “0” для необмежених з’єднань, але це не рекомендується. Значення за замовчуванням – “100”, і це може працювати на більшості веб-сайтів, але ви можете тримати це число високим, залежно від кількості користувачів, які відвідують ваш веб-сайт.

KeepAliveTimeout: Ця директива відображає кількість секунд, щоб чекати чергового запиту від того ж клієнта, використовуючи те саме з’єднання. Значення за замовчуванням – “5” секунд.

Встановлення високого значення цієї директиви може призвести до безлічі непрацюючих з’єднань і може погіршити продуктивність вашого сервера. Тож коригуйте це значення лише тоді, коли користувачі відчувають багато перерваних зв’язків, коли браузери намагаються встановити з’єднання із закритими сеансами.

Не забудьте натиснути CTRL + Х, Y і Введіть щоб зберегти зміни. Потім вам потрібно перезапустити Apache, щоб зміни набрали чинності за допомогою команди нижче:

$ sudo systemctl перезапустити apache2

Переваги KeepAlive

Підтримка декількох запитів TCP від ​​одного і того ж з’єднання оптимізує час завантаження вашого веб-сайту. Це великий плюс для ваших відвідувачів та пошукових систем. Ваш сервер не повинен повторно закривати та відкривати файли

Ще однією великою перевагою є покращене використання пам’яті на вашому сервері. Пам’ятайте, що запити https є ресурсомісткими, і якщо їх функціонувати за замовчуванням, вони можуть сильно вплинути на роботу вашого сервера VPS.

Висновок

Це все, що стосується налаштування налаштувань KeepAlive на веб-сервері Apache. Пам’ятайте, що всі сучасні веб-браузери вимагають підключення KeepAlive, і ви повинні переконатися, що це підтримується вашим сервером.

Крім того, більшість користувачів Інтернету не люблять веб-сайти з повільним завантаженням і включення KeepAlive означатиме більше звернень, і це може призвести до отримання більше можливостей для бізнесу безпосередньо з вашого веб-сайту.

Ознайомтеся з трьома найкращими хостинговими послугами Linux

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

Хостингер

Стартова ціна:
0,99 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.4


Підтримка
9.4


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Пов’язані статті “Як”

 • Як налаштувати WordPress Multisite на Ubuntu 18.04 за допомогою веб-сервера Apache
  проміжний
 • Як встановити Apache Cassandra на Ubuntu 18.04 VPS або на виділений сервер
  проміжний
 • Як встановити Apache, MySQL & PHP на Ubuntu 18.04 VPS або виділений сервер
  проміжний
 • Як увімкнути Apache Mod_Rewrite на Ubuntu 18.04 VPS або на виділеному сервері
  експерт
 • Як розмістити кілька веб-сайтів на Vbuntu 18.04 VPS або на виділеному сервері
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me