Вступ: Google Pagespeed & Агрегація CSS / JS.

Google протягом останніх кількох років докорінно змінила систему ранжування їх пошукової системи, щоб сприяти перегляду мобільних пристроїв та зосереджуватись на швидкості завантаження сторінки над обсягом вхідних посилань або значеннями домену. Завдяки цьому пріоритет пошуку для веб-сайтів із часто оновлюваними публікаціями динамічного вмісту.


Google Pagespeed дозволяє веб-видавцям запускати аналітику на своїх Drupal CMS сторінки, щоб побачити, як вони оцінюють тестування. Цей підручник допомагає веб-видавцям Drupal оптимізувати налаштування кешування сторінок & стискати файли зображень для поліпшення Google Pagespeed тестові бали.

Дозволяє’s почати.

Крок перший: запустіть тести Google Pagespeed.

 • Для початку Google Pagespeed оптимізація а Drupal CMS веб-сайт, перейдіть на тестовий сайт Google: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/
 • Введіть URL-адресу будь-якої популярної сторінки на веб-сайті Drupal, наприклад, цільову сторінку, домашню сторінку, допис у блозі, статтю, допис на форумі чи профіль користувача.
 • Запишіть початкове Google Pagespeed оцінка для Desktop & Перегляди для мобільних пристроїв.
 • Перегляньте повідомлення про помилки, щоб побачити, що потрібно виправити на CMS, щоб покращити бали.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Результати: Google часто видає помилки на веб-сайтах Drupal за неправильний CSS & Агрегація JavaScript, нестиснені файли зображень та файли JavaScript, які не є кешованими локально.

Загалом ми отримали такі бали:

Мобільний: Оптимізація – Середній: 76/100 – з рекомендаціями:

 • Усуньте JavaScript та CSS, що блокують візуалізацію, у верхньому вмісті
 • Увімкнути стиснення
 • Оптимізуйте зображення

Настільний: Оптимізація – Добре: 85/100 – з рекомендаціями:

 • Оптимізуйте зображення
 • Усуньте JavaScript та CSS, що блокують візуалізацію, у верхньому вмісті
 • Увімкнути стиснення
 • Мінімізуйте HTML

Ми підготували наступний підручник, щоб задокументувати найкращий спосіб вирішення Google Pagespeed повідомлення про помилки ввімкнено Друпал 8 Установки веб-хостингу.

Як вирішити ці питання ?: Виконайте наступні кроки, щоб виправити найпоширеніші помилки на веб-сайті Drupal для Google Pagespeed тести.

Крок другий: Встановіть & Увімкніть модуль розширеної агрегації CSS / JS (Adv_Agg).

Більшість CSS & Помилки стиснення JavaScript у Google Pagespeed можна виправити оновленням до Друпал 8’основна система кешування веб-сторінок на Розширена агрегація CSS / JS (Adv_Agg) модуль.

Розширена агрегація CSS / JS надає веб-видавцям кілька параметрів адміністрування для CSS & Стиснення JavaScript, яке потрібно встановлювати індивідуально на веб-сайті.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Після установки & включення модуля нормально (працює в Режим обслуговування), Рекомендується увімкнути такі параметри в розділі адміністратора:

Продуктивність (/ admin / config / development / performance):

 • Сукупність файлів CSS
 • Сукупність файлів JavaScript

Після налаштування цих налаштувань & збережено, адміністратори Drupal можуть використовувати Adv_Agg’s люкс CSS / JavaScript засоби стиснення, щоб отримувати краще Google Pagespeed балів.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Налаштування: Увімкнути Adv_agg набір модулів в адміністраторі / модулях & потім почніть будувати більш досконалі CSS / JS пакети стиснення для покращеного кешування файлів / сторінок.

Необов’язково: Встановіть Minify JS / HTML для швидшого стиснення & Менші розміри файлів.

Для Drupal-адміністраторів, які віддають перевагу іншому варіанту Adv_Agg’s Параметри стиснення JavaScript, встановлення Мінімізуйте JS & Мінімізуйте вихідний HTML модулі – ще один вибір.

Мінімізуйте JS & Мінімізуйте вихідний HTML замініть всі JavaScript у Друпал 8 Core з оптимально стислими версіями, які можуть зняти напругу обробки Adv_Agg вимоги у виробництві. Стислий вихід HTML-файлів кешований для анонімних користувачів & краще Google Pagespeed балів.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Налаштування установки:Мінімізуйте JS & Мінімізуйте вихідний HTML буде працювати з Adv_Agg але потрібно ввімкнути спеціально для JavaScript & Стиснення HTML як параметр конфігурації.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Примітка:Мінімізуйте JS має архів файлів, що дозволяє адміністраторам сканувати та керувати ними JavaScript файли для оптимізації стиснення та сумісності при публікації кешованих файлів у виробництві.

Крок третій: Налаштування параметрів стиснення CSS / JavaScript.

Тому що кожна тема & конфігурація модуля з a Друпал 8 сайт унікальний, веб-видавцям потрібно буде експериментувати з Розширена агрегація CSS / JS (Adv_Agg) налаштування, щоб знайти рівень стиснення CSS / JavaScript, що призводить до найбільшого збільшення Google Pagespeed балів.

Налаштування: Перейдіть до пункту Продуктивність розділ Конфігурація область меню в Друпал 8 адміністрація & помічайте нові вкладки для Adv_Agg особливості..

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Деякі налаштування конфігурації перевірити на оптимізованість HTML & JavaScript стиснення:

 • Увімкнути розширену агрегацію
 • Використовуйте попередній вибір DNS для зовнішнього CSS / JS.
 • Налаштування кеша AdvAgg: Нормальний
 • Активи Gzip CSS
 • Активи Gzip JavaScript
 • CSS: виправити неправильно встановлений тип
 • JS: Виправити неправильно встановлений тип

Зауважте, що модуль CDN може бути вимкнено для більшості користувачів. Використовуйте Core або YUI для мінімізації CSS та JSqueeze або JSMin для стиснення JavaScript.

Додатково:

 • Увімкнути попередню обробку на всіх JS
 • Увімкнути попередню обробку на всіх CSS

Потім збережіть налаштування. Решта значень можуть залишатися за замовчуванням.

Підказка: Не забудьте очистити Drupal Кеш для відновлення нових версій файлів CSS / JavaScript для Google Pagespeed тестування.

Крок четвертий: Стиснення файлів зображень – вручну або в командному рядку.

Інша найбільш поширена помилка в Google Pagespeed передбачає стиснення зображення. Друпал 8 від видавців може знадобитися завантаження файлів з їх теми та використання утиліти для стиснення зображень, як-от РІОТ для створення нових версій файлів. Це покращиться Google Pagespeed результати & також необхідно зробити для вбудованих файлів зображень у блоги, статті, форуми тощо.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Знімок екрана настільного програмного забезпечення RIOT для стиснення зображення JPG / PNG. РІОТ збережено 100 кб або близько ⅔ розміру файлу, реалізуючи кращі алгоритми стиснення для одного і того ж файлу Adobe Photoshop за замовчуванням. За допомогою цього рішення користувачам потрібно буде завантажувати файли вручну.

Іншим варіантом є реалізація утиліти для стиснення зображень на рівні сайту, яка буде покладатися на обробку на стороні сервера, щоб оптимально стискати всі зображення на веб-сайті. Запуск Апач розширення Google mod_Pagespeed – це варіант для веб-видавців на деяких планах сервера Linux.

ImageAPI Оптимізуйте це серверне рішення, яке підтримуватиме двійкові процесори, reSmush.it або TinyPNG для стиснення зображень за допомогою сторонніх модулів плагінів. Бінарні процесори повинні підтримувати AdvDef, AdvPng, JfifRemove, JpegOptim, JpegTran, OptiPng, PngCrush, PngOut, & Команди PngQuant, що зазвичай неможливо у спільних хостинг-середовищах.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Установка: Створіть новий конвеєр зображень за допомогою reSmushIt як двигун стиснення.

Підказка: Тому що Друпал 8 кешування файлів, створених у вигляді ескізів, пов’язаних із зображеннями, найкраща практика – покладатися на серверне рішення, яке може керувати кожною мініатюрою автоматично.

Крок п’ятий: Кеш віддалених файлів JavaScript локально.

Google Pagespeed тести також будуть прапор Друпал 8 веб-сайти для кешування файлів JavaScript локально для кращої швидкості завантаження сторінки. The Розширена агрегація CSS / JS (Adv_Agg) модуль має налаштування для цього, що дозволить кешувати автоматично.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Налаштування: Ці параметри можна також увімкнути Adv_Agg для більш швидкої швидкості завантаження сторінки.

 • Перемістіть усі зовнішні сценарії до початку розпорядження про виконання
 • Перемістіть усі умовні JavaScript браузера в нижній частині групи

Веб-шрифти, віддалені файли API, & Усі сценарії Google Analytics будуть запропоновані в Google Pagespeed тести для локального кешування. Увімкнення цього параметра дозволяє Adv_Agg для кращого загального стиснення & оптимізація завантаження файлів для кешованих сторінок у виробництві, що може бути важливим для високого трафіку Друпал 8 сайти.

Необов’язково: Асинхронно завантажуйте файли CSS / JavaScript.

Google Pagespeed тести можуть також підказати, що Друпал 8 видавці завантажують свій CSS & Файл JavaScript асинхронно для кращої швидкості завантаження сторінки. Адміністратори можуть увімкнути ці налаштування в Adv_Agg і перевірити, яка комбінація найкраще відповідає їхній темі.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Примітка: Розробникам потрібно буде протестувати Тема перегляди для всіх розмірів пристрою за допомогою Розширена агрегація CSS / JS модуль, оскільки при стисненні може виникати конфлікт між різними сценаріями.

Висока продуктивність: Додати більше кешування сторінок & Рішення CDN.

Користувачі високої продуктивності, яким потрібна ще краща швидкість з веб-сайтів Drupal для управління великими спільнотами користувачів на архітектурі веб-сервера, можуть додавати кешування інших сторінок, кешування баз даних, & Рішення кешування PHP як через модулі, так і за допомогою власної конфігурації веб-сервера.

Рекомендовані серверні рішення включають: Memcached, APC, OPcache, HHVM, Redis, NGINX, Varnish Cache, & професійні послуги CDN. На загальному плані хостингу можна встановити лише мінімум цього. Оновіть до VPS хостинг плануйте додати ці високоефективні оновлення функцій до Drupal CMS складати або запускати на хмарних платформах з знімками дисків.

Користувачі, що користуються хостингом під управлінням Drupal без можливості встановлення розширень на стороні сервера можна розглянути можливість встановлення Підвищення (Drupal 7) модуль для більш досконалого кешування HTML веб-сторінок для анонімних користувачів, що може значно прискорити швидкість сторінки.

Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?

Перегляньте Порада для господарів підручник архіву на Drupal Рішення щоб знайти більше “Як” статті про ці вдосконалені рішення кешування для Друпал 8. Хмарний простір CDN інтеграція – популярний вибір для Спільний Linux & cPanel користувачі планують хостинг для вдосконалення швидкості реакції на сайти з низьким трафіком.

Короткий зміст: Кешування сторінок, Стиснення зображень, & Агрегація CSS / JavaScript для веб-сайтів Drupal 8.

Встановлення політики кешування сторінок для Друпал 8 веб-сайти, а також Розширена агресія CSS / JavaScript налаштування для Теми призведе до значного покращення Google Pagespeed тестові бали для видавців. Блогери, засоби масової інформації, сайти електронної комерції повинні встановлювати комплексну політику стиснення зображень, & соціальні мережі, що використовують Drupal для оптимізації обробки ресурсів, доступних CMS у виробництві. Веб-сайтам з високим трафіком потрібно застосовувати більш вдосконалені стратегії кешування, як-от NGINX, Кеш лаку, або Редіс, в той час як менші сайти можуть знайти їх як частину планів PaaS у спільних хмарних хостингових облікових записах із преміум-сервером із низькою щільністю. Кешування CDN на місцевих регіональних ринках забезпечить найбільшу швидкість завантаження сторінки.

Висновок:

Пройдіть ці кроки, щоб внести зміни до себе Друпал 8 веб-сайт, потім повторно візьміть Google Pagespeed тести та побачити покращення показників ефективності.

Ознайомтеся з цими трьома найкращими службами хостингу для Drupal:

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Хостингер

Стартова ціна:
0,99 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.4


Підтримка
9.4


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Пов’язані статті “Як”

 • Як розмістити веб-сайти Drupal 8 із Redis на планах VPS
  проміжний
 • Як оптимізувати кешування Drupal 8 за допомогою APC на хостингу cPanel
  проміжний
 • Як розмістити веб-сайти Drupal 8 з кешем лаку на планах VPS
  проміжний
 • Як використовувати шифрувати SSL-сертифікати з Drupal 8
  проміжний
 • Як налаштувати електронну адресу привітання в Drupal 8
  новачок
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me