Вступ

Ця стаття показує покрокову підказку про те, як можна створити шаблон Joomla. Ви дізнаєтесь необхідні файли та коди, необхідні для створення шаблону Joomla. Ви можете скопіювати та вставити код та використовувати їх такими, якими вони є, або зробити мінімальні коригування для них залежно від ваших потреб.


Крок 1: Налаштування структури каталогу

Щоб створити базовий шаблон Joomla, натисніть на “створити нову папку”. Ви знайдете це в папці шаблонів. Дайте назву папці. Ім’я має бути, ім’я, яке ви використовуєте для свого шаблону (мій шаблон).
Використовуючи найбільш уподобаний текстовий редактор, створіть файли index.php та templateDetails.xml. Щоб підтримувати належну структуру, створіть 2 нові папки відомий як образи і css. У межах css папку, генеруйте файл, відомий як template.css.

Добре, якщо ви вставте свій CSS-код прямо у свій файл index.php з самого початку. Однак багато веб-дизайнерів люблять поміщати свій CSS-код в інший файл, а потім підключати його до багатьох сторінок за допомогою тегу посилань. Якщо зробити це прямо, це може також зменшити час завантаження сторінок, оскільки різні файли можуть кешуватися.

Виконайте команди нижче, щоб налаштувати папку та структуру файлу:

* мій шаблон /
** css /
*** template.css
** зображення /
** index.php
** templateDetails.xml

Крок 2: Створіть базовий файл templateDetails.xml

Дуже важливо створити файл templateDetails.xml. Саме той файл дозволяє Joomla ідентифікувати ваш шаблон. Цей файл містить основні метадані, що створюють створений вами шаблон.

Структура речення файлу змінюється від однієї версії Joomla до іншої.

Для Joomla 1.5 запустіть команду нижче:

<?версія xml ="1,0" кодування ="utf-8"?>

мій шаблон
01.05.2008
Джон До
[email protected]
http://www.example.com
Джон Доу 2008
GNU / GPL
1.0.2
Мій новий шаблон

index.php
templateDetails.xml
образи
css

панірувальний сухар
зліва
правильно
верх
користувач1
user2
користувач3
користувач4
колонтитул

Для Joomla 2.5 та новіших версій запустіть команду нижче: Alter "2.5" версія Joomla у вашу версію Joomla та встановіть команди нижче:

<?версія xml ="1,0" кодування ="utf-8"?>

мій шаблон
01.05.2008
Джон До
[email protected]
http://www.example.com
Джон Доу 2008
GNU / GPL
1.0.2
Мій новий шаблон

index.php
templateDetails.xml
образи
css

панірувальний сухар
зліва
правильно
верх
користувач1
user2
користувач3
користувач4
колонтитул

Ви дізнаєтесь, що у нас є колекція даних через розмічені теги. Найкращий спосіб вирішити це – скопіювати та вставити його у файл templateDetails.xml та змінити відповідні частини (наприклад, та).

Цей розділ повинен складатися з файлів, які ви використовуєте. Цілком ймовірно, що ви ще не знаєте, що вони є. Однак хвилюватися не потрібно. Залиште це зараз і приходьте оновити його.

Ви можете використовувати частину, щоб відразу визначити всю папку.

Не змінюйте позиції. Вони є типовою настройкою і допоможуть вам легко перейти від звичайних шаблонів.

Крок 3: Створіть базовий файл index.php

Файл index.php – це центральна частина кожної сторінки, розробленої в Joomla! Ви в основному створите сторінку, схожу на HTML. Однак замість HTML ви ставите PHP-код у положення, яке призначене для вмісту вашого веб-сайту. Шаблон функціонує, включаючи код Joomla в місця розташування модуля та компонентну частину у вашому шаблоні. Що б ви не додали до шаблону, воно стане видимим на кожній вашій сторінці, за винятком того, що ви включите його в одну з цих частин за допомогою CMS Joomla (або на замовлення коду).

Нижче наведено основні коди, які ви можете просто скопіювати та вставити у свій веб-дизайн.

Крок 4: Налаштуйте початкову частину шаблону Joomla

Шаблон Joomla починається з команд нижче:

<?php визначено (‘_JEXEC’) або die (‘обмежений доступ’);?>

Початковий рядок запобігає недоброзичливим особам переглядати ваш код і працювати проти вас.

Наступним рядком є ​​Декларація про тип документа (DOCTYPE). Він вказує веб-браузерам та веб-сканерам версію HTML, реалізовану на сторінці. Доктіп – HTML5 та найсвіжіша версія HTML. Це, як правило, дуже сумісне з попередніми версіями, але має багато нових функціональних можливостей. Потрібно знати, що це не буде належним чином функціонувати в Internet Explorer 8 або попередніх версіях без злому. Вам потрібно врахувати це та переконатися, що потреби ваших клієнтів спрямовані на те, щоб ви використовували найкращу доктрипу. Тим не менш, це те, що використовується в Joomla 3.6 і новіших версіях.

Наступний рядок (3-й) починається з вашого HTML-файлу та пояснює мову веб-сайту. HTML-файл класифікується на два; голова і тіло. Заголовок складається з даних документа, тоді як тіло складається з коду веб-сайту, який допомагає вам керувати дизайном.

Крок 5: Створіть головний сектор

Для голови запустіть команди нижче:

Початковий рядок допомагає Joomla включити правильні дані заголовка, включаючи заголовок сторінки, дані Meta разом із JavaScript системи. Решта частини генерує посилання на дві схеми: сторінки техніки та вашу персональну сторінку техніки, коли вона називається template.css і розміщена у папці css каталогу вашого каталогу. Таким чином, якщо ваш шаблон http://www.mysite.com/templates/my_template/, ваші файли css розміщуватимуться як: http://www.mysite.com/templates/my_template/css/).

Крок 6: Створіть сектор тіла

Для цього запустіть коди нижче:

Це може вас здивувати, що цього вже достатньо. Це все, що вам потрібно. Хоча це лише фундаментальний макет, він виконає те, що потрібно. Решту частину виконав би Joomla. Ці рядки, які зазвичай називають твердженнями jdoc, інформують Joomla про включення результатів із конкретних розділів структури Joomla. Ти повинен все-таки переконатися, що ти налаштовуєш своє меню "верх" положення елемента.

Крок 7: Розмістіть позиції модуля

У верхній частині рядка, що вказує name ="верх" включити розташування елементів, відоме як верх і дозвольте Joomla позиціонувати модулі в цій частині шаблону. Рядок, що містить тип ="компонент" там, де цілі статті та ключовий зміст. Це насправді, складова і надзвичайно значна. Він розміщений в основі шаблону.

Ви можете включати конкретні рядки компонентів у будь-яке місце вибору в межах тіла. Однак вам слід включити еквівалентний рядок до файлу templateDetails.xml, який розташований поруч з index.php вашого шаблону..

Крок 8: Дизайн шаблону Кінець

Щоб завершити дизайн шаблону, введіть код нижче, щоб закрити всю програму.

Крок 9: Встановити налаштовані зображення

Якщо ви любите включати зображення у свій шаблон, виконайте наведені нижче команди:

Крок 10: Додайте індивідуальний CSS

Щоб включити індивідуальний css, запустіть код нижче:

Усі файли, які ви включаєте, повинні мати рядок у файлі templateDetails.xml для шаблону, за винятком того, що ви розмістили його в міні-папці, яку ви можете включити в елемент).

Тепер у вас буде остання, як показано нижче:

<?php визначено (‘_ JEXEC’) або die (‘обмежений доступ’);?>

Крок 11: Перевірте шаблон

Щоб перевірити шаблон, у Диспетчері шаблонів натисніть на нього та виберіть За замовчуванням, щоб конвертувати його у шаблон за замовчуванням.

Після того, як ви закінчите це, миттєво побачите ваш новий шаблон, якщо ви використовуєте Joomla 1.5. Він був би розміщений у диспетчері шаблонів. Ви можете отримати доступ до нього, натиснувши на Розширення та вибравши Менеджер шаблонів зі спадного меню. Якщо ви використовуєте версію Joomla 2.5 і вище, вам слід спочатку повідомити Joomla про те, що ви створили новий шаблон.

Цей елемент, який вам потрібно зробити для цього, називається відкриттям розширень, і ви можете отримати доступ до нього, натиснувши його Розширення і потім Розширення Менеджер слідом за Відкрийте для себе таб. Натиснувши на Відкрийте для себе вкладка щоб знайти свій шаблон, ви можете вибрати свій шаблон, після чого потрібно натиснути на Встановити вкладка, щоб встановити його. У цей момент ви побачите шаблон, який ви тільки що створили в Менеджері шаблонів (Стилі). Щоб дістатися до нього, перейдіть до Розширення і натисніть на Менеджер шаблонів

Можна створити шаблон за межами платформи Joomla, і коли ви закінчите, ви можете просто встановити його так, як і інші стандартні розширення. Існує маса способів перегляду індексної сторінки під час її створення. Ви можете це зробити, вставивши шаблони в голову вашої вказівної сторінки або пов’язуючи її прямо з тим шаблоном сторінки, який ви хочете використати на мить. Коли ви будете готові запакувати файл, ви можете зняти посилання.

Крок 12: Запакуйте шаблон і підготуйте його до встановлення.

Якщо у вашому каталозі багато невільних файлів, він не підходить для обміну. Тому останнє, що вам потрібно зробити, – це правильно упакувати каталог, щоб він міг легко поширюватися. Для цього потрібно стиснути структури каталогів і всі файли та архівувати його. Ви завантажуєте пакунок за допомогою розширення .zip або залишаєте його ТАР-gzip формат із використанням розширення .tar.gz. Можна також залишити його ТАР-bz2 формат, використовуючи розширення .tar.bz2.

Якщо ви розмістили ваш шаблон у каталозі з назвою mytemplate /, наприклад, для упаковки шаблону, ви можете зв’язатись із каталогом та виконати будь-яку з наступних команд:

тар cvvzf ../mytemplate.tar.gz *
zip -r .. \ mytemplate.zip *. *

Висновок

Як тільки ви перейдете до цього кроку, у вас вже буде функціонувати шаблон Joomla. Можливо, він ще не має прекрасного вигляду, який ви хочете, але те, що ви можете зробити, це експериментувати і спробувати дизайн.

Ознайомтеся з цими топ-3 хостинг-послугами Joomla:

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me