Час від часу страх зламати веб-сайт поширений, люди намагаються внести якісь зміни в дизайн, і сайт зламається.


Ось чому завжди рекомендується мати резервну копію вашого веб-сайту та його бази даних, але не кожен хоче відновити весь сайт, коли проблема виникає лише з його дизайном.

Є альтернатива; користувач може відновити резервну копію теми WordPress. Якщо ви розглядаєте можливість додавання резервної копії власного коду до програмного забезпечення WordPress, це не те, що ви думаєте.

Резервне копіювання теми WordPress означає збереження файлів коду з усіма внесеними вами змінами. WordPress customizer відрізняється від своєї теми.

У цьому підручнику ви збираєтеся вивчити найпростіший метод завантаження резервного файлу дизайну, на якому працює ваш веб-сайт..

Дотримуйтесь цього покрокового керівництва

Як ви всі знаєте, дизайн cPanel може відрізнятися залежно від компанії, що використовує веб-хостинг.

Деякі вважають за краще підтримувати гармонію із синім кольором, з іншого боку, інші люблять використовувати тему дизайну cPanel за замовчуванням..

Якщо ви використовуєте Bluehost, ви можете побачити відповідну колірну гамму для її торгової марки, але якщо ви використовуєте Siteground або Inmotionhosting, ви можете виявити його дещо іншим, але загальні параметри залишаються тими ж.

Дозвольте мені перерахувати необхідні кроки.

Крок 1

Увійдіть до свого акаунта cPanel та знайдіть його Файли ” розділ, в якому ви можете легко знайти Файловий менеджер піктограму, відкрийте її.

Як створити резервну копію теми WordPress за допомогою cPanel

Крок 2

Ви можете заплутатися, побачивши порожній каталог, зазвичай це відбувається, коли у вашому домашньому каталозі нічого не зберігається.

Як створити резервну копію теми WordPress за допомогою cPanel

Переконайтесь, що ви вирішили відкрити root каталог / public_html, де ви можете бачити дані свого веб-сайту, це можна зробити, перейшовши до вертикального навігаційного меню зліва.

Крок 3

Тепер, коли ви можете отримати доступ до кореневого каталогу, вам доведеться шукати wp-контент папку. Це не так важко знайти.

Клацніть, щоб відкрити його.

Крок 4

Якщо ви не знаєте, дозвольте сказати вам, що wp-контент складається з плагінів, тем, медіа-файлів та багато іншого вашого веб-сайту.

Як створити резервну копію теми WordPress за допомогою cPanel

Ви можете легко знайти це Теми папку. Клацніть, щоб відкрити.

Крок 5

Ви можете побачити всі активовані та відключені теми в цій папці. Залежно від вашого вибору, ви можете завантажити резервну копію будь-якої теми.

Як створити резервну копію теми WordPress за допомогою cPanel

Для цього вам потрібно клацнути правою кнопкою миші папку і вибрати компрес.

Крок 6

З’являється вам спливаюче вікно, з якого вам потрібно вибрати тип файлу, вибрати Архів Zip і натисніть на Стиснути файл кнопка.

Як створити резервну копію теми WordPress за допомогою cPanel

Протягом декількох секунд ви можете побачити ZIP-файл на екрані разом з усіма іншими папками тем, якщо ви його не бачите, або перезавантажте сторінку або натисніть, щоб оновити.

Крок 7

Щоб завантажити ZIP-файл, ви можете двічі клацнути або скористатися правою кнопкою миші, щоб знайти варіант завантаження. Залежно від розміру файлу та швидкості Інтернету, ви можете мати файл резервного копіювання на своєму комп’ютері.

Як створити резервну копію теми WordPress за допомогою cPanel

З повагою, ви успішно завантажили резервну копію теми WordPress. Навіть якщо ви порушите дизайн веб-сайту, ви можете відновити його, коли захочете.

Як я вже згадував, ви також повинні зберегти код Customizer, щоб зберегти дизайн вашого веб-сайту недоторканим. Файл резервної копії WordPress Theme складається з даних кодування, а не додаткових кодів, які ви додаєте деінде.

Згаданий вище метод може бути використаний для редагування файлів кодування вашого веб-сайту. Велику частину часу користувачі вимагають змінити function.php і файли таблиць стилів, обидва файли знаходяться всередині папки теми.

Чому важливо зберегти дизайн вашого веб-сайту

Одне з найбільш значущих питань, які люди хочуть задати. Ви можете витягнути папку тем із повної резервної копії вашого веб-сайту, але це може бути складним для багатьох.

Не кожен є достатньо технічним для виконання такого завдання. Краще завантажувати ZIP-файл теми, коли захочете; це займає всього кілька хвилин.

Ніхто не хоче втратити важку працю, яку вони зробили за всі ці роки; краще бути в безпеці, ніж шкодувати. Як ти гадаєш?

Деякі з вас, можливо, замислюються над тим, щоб використовувати плагін для виконання такого завдання, але, на жаль, поки що немає інструменту, який може допомогти вам створити резервну копію однієї з тем WordPress.

Використання cPanel – це найпростіший метод, який ви можете використовувати.

Висновок

Збереження вашої роботи – це перше, що потрібно зробити; Ви не можете покластися на свою веб-хостинг-компанію чи веб-розробника. Я розмовляв з багатьма людьми, які зіткнулися з важкими часами просто через те, що занадто багато довіри до своєї технології.

Постарайтеся бути незалежним власником веб-сайту, який може самостійно вирішувати проблеми. Ви не думаєте, що це правильно зробити?

Ознайомтеся з трьома найкращими послугами хостингу WordPress:

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

Хостингер

Стартова ціна:
0,99 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.4


Підтримка
9.4


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Пов’язані статті “Як”

 • Як встановити WordPress з cPanel
  новачок
 • Як відредагувати CSS для свого сайту WordPress за допомогою панелі керування хостингом cPanel
  експерт
 • Як створити резервну копію веб-сайту за допомогою cPanel
  новачок
 • Як дезактивувати всі ваші плагіни WordPress відразу з cPanel
  проміжний
 • Як видалити додаткові таблиці таблиць після видалення плагіна WordPress
  експерт
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me