Налаштування для проектування модуля аутентифікації Windows IIS 7 визначається елементом:


Перевірка автентичності Windows є важливою, якщо у вас є сервер IIS 7, який працює в бізнес-налаштуваннях, який використовує унікальність унікального поля служби Microsoft Active Directory або інший профіль Windows для розпізнавання користувачів.

З цієї причини ви можете використовувати автентифікацію Windows, не враховуючи, чи є у вас сервер, який є елементом поля Active Directory.

Аутентифікація Windows раніше була відома як NTLM. Він також названий автентифікацією Windows NT Challenge / Response.

Це дуже захищений і безпечний тип перевірки, враховуючи той факт, що ім’я користувача та пароль хешируються перед початком передачі через набір мережевих з’єднань.

Увімкнення автентифікації Windows змушує браузер користувача передавати потужний хеш-звіт про пароль, обмінений у криптографічній формі з вашим веб-сервером.

Автентифікація Windows працює з двома типами процедур перевірки. Вони відомі як Kerberos і NTLM.

Ці протоколи визначені з  коефіцієнт кодування. Якщо ви встановите та дозволите автентифікацію Windows на Інтернет-сервісі інформації 7, вона поставляється із Kerberos як попередньо встановлений протокол.

The  Коефіцієнт кодування може також містити useKernelModeelement, який формує, коли використовувати атрибут автентифікації методу ядра, який нещодавно був представлений у Windows Server 2008.

Налаштування IIS 7 і новіші версії IIS не містять функції служби автентифікації Windows. Щоб використовувати автентифікацію Windows на IIS, ви повинні налаштувати службову функцію, анонімну автентифікацію не працювати на своєму веб-сайті чи в додатку, а потім дозволити автентифікацію Windows для додатка чи веб-сайту.

Як тільки ви закінчите встановлення сервісної функції, IIS 7 призначає налаштування дизайну нижче файлу ApplicationHost.config.

XMLкопія:

Відповідь: Щоб увімкнути автентифікацію Windows, виконайте наступні кроки:

Крок 1: Клацніть, щоб відкрити диспетчер (IIS)

 • Якщо ви використовуєте Windows Server 2012 або Windows Server 2012 R2: перемістіть мишу на панель завдань і натисніть її на Менеджер сервера. У спадному меню, яке з’явиться, вимкніть його Інструменти, з наступним натисканням на Менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS).
 • Якщо ви використовуєте Windows 8 або Windows 8.1: Натисніть і потримайте Windows клавіші, натисніть і потримайте лист Х, і після цього натисніть на Панель управління. На панелі керування натисніть Адміністративні засоби, і рухайтеся вперед, щоб натиснути на Менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS) двічі.
 • Для Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2: перейдіть до панелі завдань, натисніть  Старт і направити курсор миші на Адміністративні засоби, і коли ви там, натисніть на Менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS).
 • Для Windows Vista або Windows 7: Перейдіть на панель завдань, натисніть на Старт і натисніть на Панель управління. Двічі клацніть на Адміністративні засоби і зробити те ж саме на Менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS).

Крок 2: Перейдіть на панель «Підключення»

В З’єднання панель, розкладіть ім’я сервера, розкладіть розширити Сайти, і після цього натисніть веб-сайт, додаток або веб-службу, на якій потрібно активувати автентифікацію Windows.

Крок 3: Перейдіть до сектору безпеки домашньої панелі

Перейти до Безпека сектор у Головна панель, а потім натисніть на Аутентифікація двічі.

Крок 4: Клацніть Панель аутентифікації

Перейти до Аутентифікація панель, виберіть Автентифікація Windows, і після цього натисніть кнопку Увімкнути в Дії панель.

Як увімкнути автентифікацію Windows та розширений захист веб-сайту, веб-програми чи веб-сервісу

B. Як увімкнути розширений захист автентифікації Windows

Крок 1: Клацніть, щоб відкрити менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS):

Якщо у вас є Windows Server 2012 або Windows Server 2012 R2: Перейдіть до панелі завдань і натисніть її на Менеджер сервера.

Потім зі спадного меню, що з’являється, натисніть «Інструменти ». Після цього натисніть на IIS Manager.

Якщо ви використовуєте Windows 8 або Windows 8.1: Клацніть та утримуйте Windows ключ, утримуйте лист Х, і натисніть на Панель управління.

Коли ви перебуваєте на панелі адміністратора, натисніть на Адміністративні засоби, а потім натисніть на Менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS) два рази.

Якщо ви використовуєте Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2: перейдіть на панель завдань, натисніть на Кнопка “Пуск”, перемістіть курсор миші на Адміністративні засоби, а потім натисніть на Інтернет

Менеджер інформаційних служб (IIS).

Якщо ви використовуєте Windows Vista або Windows 7: на панелі завдань натисніть кнопку Старт, і натисніть на Панель управління вкладка. Натисніть на Адміністративні засоби два рази і потім натисніть на Менеджер інформаційних служб Інтернету (IIS) два рази.

Крок 2. Увімкніть автентифікацію Windows

Для цього перейдіть до З’єднання панель, збільшити ім’я сервера, збільшити Веб-сайти, а потім додатки або веб-сервіс, для яких потрібно ввімкнути розширений захист для автентифікації Windows.

Перейти до Безпека сектор у Головна панель, а потім натисніть на Аутентифікація двічі. Перейти до Аутентифікація панель, виберіть Автентифікація Windows, і після цього натисніть кнопку Увімкнути в Дії панель.

Як увімкнути автентифікацію Windows та розширений захист веб-сайту, веб-програми чи веб-сервісу

Крок 3: На панелі дій натисніть Розширені налаштування

Коли ви відкрили діалогове вікно програми Розширені налаштування, виберіть одне із наведених нижче зі спадного меню Розширений захист з’явиться вкладка:

 • Натисніть на Прийміть якщо ви плануєте ввімкнути розширений захист, навіть якщо ви надаєте нижню площину підтримки для систем, яким за замовчуванням не вистачає розширеного захисту.
 • Крім того, натисніть на вимагається якщо ви плануєте дозволити широкий захист і не хочете пропонувати підтримку вниз.

Як увімкнути автентифікацію Windows та розширений захист веб-сайту, веб-програми чи веб-сервісу

Після завершення натисніть кнопку Гаразд, щоб вийти з Розширені налаштування діалогове вікно.

Крок 4: Налаштування автентифікації Windows

The  атрибут може бути налаштований на рівні веб-сайту, додатку або віртуального рівня каталогу у файлі ApplicationHost.config.

Висновки

Ці кроки – це все для того, щоб увімкнути та перевірити автентифікацію Windows та розширити захист. Переглядаючи ці покрокові поради, ви повинні мати можливість все це зробити самостійно.

Ознайомтеся з цими топ-3 найкращими послугами веб-хостингу

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Пов’язані статті “Як”

 • Як налаштувати Fail2ban на сервер VPS Ubuntu 18.04 або на виділений сервер
  проміжний
 • Як налаштувати Давайте шифруємо за допомогою Nginx на Ubuntu 18.04 VPS або на виділеному сервері
  проміжний
 • Як увімкнути Apache Mod_Rewrite на Ubuntu 18.04 VPS або на виділеному сервері
  експерт
 • Як увімкнути та керувати мережею доставки вмісту Cloudflare (CDN)
  проміжний
 • Як встановити & Налаштуйте веб-сервер Caddy на Ubuntu 18.04 VPS
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me