Вступ: Основні коментарі з Drupal + ReCaptcha & Disqus

Це Навчальний посібник покаже, як увімкнути Коментарі на вузлах типу вмісту в Друпал 8, додавання ReCaptcha захист від спаму. D8 адміністратори можуть додати Горщик для меду для захисту anti-scriptBot.


Необов’язково: The Навчальний посібник також включає встановлення Disqus платформа коментарів як альтернатива Друпал 8 основна система коментарів, яка може бути вигідною для деяких веб-видавців.

The Друпал 8 Система основного модуля не може бути використана одночасно з Disqus коментарі. Disqus це сторонній віджет запуску, який підключається до Друпал 8 CMS для розширення функціональності.

Друпал 8 видавцям потрібно буде прийняти мета-рішення щодо використання Друпал 8 основні коментарі з ReCaptcha анти-спам або встановити Disqus як рішення для коментарів для будь-якого веб-сайту.

Крок перший: Встановіть систему коментарів Drupal на вміст

Початок: Перейдіть до розділу модулів Друпал 8 адміністрація в адміністратор / модулі & включити Прокоментуйте модуль. Більшість Друпал 8 веб-сайти встановлюють із цим увімкненим як налаштування за замовчуванням.

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Далі: Налаштування коментарів можна вмикати / вимикати окремо для кожного типу вмісту. Перейдіть до / адміністратор / структура / типи / управління / * / поля щоб змінити налаштування для кожного типу вмісту.

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Розширений: Під налаштуваннями, доступними на адміністратор / структура / коментар адміністратори можуть налаштувати параметри теми для коментарів, будуючи спеціальні шаблони для різних екранів.

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Фініш: Налаштуйте Прокоментуйте налаштування форми & на сторінці відображення для кожного Друпал 8 тип вмісту індивідуально відповідно до потреб вашого веб-сайту’s, а потім додайте захист від спаму.

Крок другий: встановіть ReCaptcha Anti-Spam Protection на Forms

Початок: Завантажте та встановіть ReCaptcha модуль проти спаму для Друпал 8 коментарі. Адміністраторам потрібно буде зареєструватися ReCaptcha використовувати модуль з Друпал 8.

Обов’язкові завантаження:

Catcha:https://www.drupal.org/project/captcha

ReCaptcha:https://www.drupal.org/project/recaptcha

Горщик для меду:https://www.drupal.org/project/honeypot

Примітка: The Горщик для меду модуль додає додатковий рівень захисту від автоматизованих скриптів-ботів.

Конфігурація: Встановити & включити три модулі, як зазвичай в Друпал 8 Адміністрація, потім перейдіть до admin / config / people / captcha / recaptcha для налаштування ReCaptcha налаштування на коментарі & інші форми.

Конфігурація: The Горщик для меду модуль можна налаштувати, перейшовши до: admin / config / content / honeypot & сприяння “Захистіть усі форми” або Прокоментуйте форми конкретно.

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Конфігурація: Виберіть Прокоментуйте форми зі списку варіантів для Горщик для меду захист.

Конфігурація: The ReCaptcha сервіс вимагає від користувачів зареєструвати кожен домен за адресою: https://www.google.com/recaptcha/admin

Конфігурація: Зареєструйте свій веб-сайт ReCaptcha, потім увімкніть ReCaptcha перевірка форм коментарів у розділі адміністрації за адресою: admin / config / people / captcha / recaptcha

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Конфігурація: Створити a API ReCaptcha потім введіть Ключ сайту / секретний ключ значення у формі модуля. Оберіть ReCaptcha колір теми & рівень складності для користувачів.

Фініш: Збережіть налаштування та завантажте Друпал 8 сторінка як анонімна у веб-переглядачі. The ReCaptcha виклик проти спаму повинен відображатися в коментарях для анонімних користувачів, але не для адміністраторів чи редакторів сайтів. The Горщик для меду Функція модуля працює автоматично у фоновому режимі.

Крок третій: перегляньте параметри дозволу для ролей користувача

Початок: Для веб-безпеки & Тематичні вимоги, перегляньте Дозвіл налаштування для Коментарі згідно з Ролі користувача в Друпал 8 адміністратор за адресою: адміністратор / люди / дозволи

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Конфігурація: Рекомендується надати дозвіл коментувати вузли зареєстрованим користувачам, а не анонімним користувачам. Не забудьте переглянути налаштування реєстрації користувачів веб-сайту D8.

Фініш: Надати Прокоментуйте дозвіл на необхідне Ролі користувача, потім збережіть нові налаштування. Анонімні користувачі повинні побачити “Зареєструйтесь, щоб коментувати” посилання на сторінку реєстрації.

Крок четвертий: Встановіть коментарі Disqus для типів вмісту

Необов’язково: Дещо Друпал 8 веб-видавці можуть вважати за краще використовувати Disqus система коментування вузлів замість типових Друпал 8 основна система коментарів з ReCaptcha анти-спам.

 • Переваги: ​​Disqus це професійна система коментарів, добре визнана користувачами на багатьох веб-сайтах із спільними можливостями входу & незалежне посередництво коментарів.
 • Недоліки: Вмістом коментаря керується Disqus веб-серверів & інструменти домену за межами сайту, а не через Друпал 8 адміністрація & локальний сервер виробництва.

Примітка: Для того, щоб встановити Disqus коментарі до а Друпал 8 веб-сайт, рекомендується видалити ядро ​​Drupal Прокоментуйте модуль в адмініструванні (якщо тільки він вже не використовується з модулем форуму або іншими необхідними умовами). Потім завантажте & встановити Disqus файли модулів, включаючи їх у Друпал 8 розділ введення як завжди. В іншому випадку перезазначте Прокоментуйте налаштування на основі вузла за вузлом для використання Disqus лише для деяких типів вмісту.

 • Завантажити:https://www.drupal.org/project/disqus

Початок:Disqus – віджет для заміни, що випадає Друпал 8 основні коментарі, але адміністраторам потрібно буде зареєструвати свої веб-сайти Disqus за адресою: https://disqus.com/admin/create/

Конфігурація: Після реєстрації веб-сайту поверніться до: admin / config / services / disqus

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Конфігурація: Додайте свій веб-сайт’s коротке ім’я, маркер доступу користувача, & секретні / відкриті ключі до Disqus панель налаштувань модуля & зберегти. Використовуйте Google Analytics відстежувати коментарі як варіант.

Як увімкнути коментарі за допомогою спаму на Drupal 8?

Розширений: Використовуйте інструменти домену за адресою Disqus для помірного вмісту: https://disqus.com/admin/

Фініш: Перейдіть на сторінки вузлів і протестуйте Disqus дисплей модуля. Друпал 8 адміністратори мають можливість налаштувати Disqus відображати будь-який тип вмісту або нехай витончено погіршується.

Висновок: Основна система коментарів Disqus проти Drupal 8

Підсумок: Коментарі – це фундаментальний аспект багатокористувацьких блогів, соціальних мереж, & веб-сайти електронної комерції, що вимагають Друпал 8 веб-видавці вибирають ядро ​​D8 або Disqus.

Рекомендація: The Друпал 8 основна система коментарів проти. Disqus дискусія передбачає переваги / недоліки, тобто професіональність теми & виїзне управління вмістом даних.

Важливо: Використовувати ReCaptcha & Горщик для меду модулі разом з ядром Друпал 8 коментарі для вдосконаленого захисту від спаму & скрипти ботів, які можна налаштувати в адміністрації.

Ознайомтеся з цими трьома найкращими службами хостингу для Drupal:

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Хостингер

Стартова ціна:
0,99 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.4


Підтримка
9.4


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Пов’язані статті “Як”

 • Як створити форум користувача в Drupal 8?
  новачок
 • Як налаштувати спеціальну форму контактів у Drupal 8
  новачок
 • Як встановити Drupal 8 на локальному сервері WAMP
  проміжний
 • Як встановити & Використовуйте робочий стіл Acquia Dev для Drupal 8
  проміжний
 • Як оптимізувати Drupal для Google Pagespeed?
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me