Незалежно від того, що ви початківець WordPress або експерт із сайту WordPress, швидше за все, ви зіткнулися з помилкою «помилка встановлення бази даних» (EEDC). Це може неприємно, але давайте розберемося, що викликає цю помилку, і що ми можемо зробити, щоб запобігти та виправити її


У статті висвітлено, що викликає помилку під час встановлення підключення до бази даних, як вирішити та усунути помилку.

Огляд

WordPress використовує дві основні технології; PHP, що є основною мовою програмування, і MySQL, який служить базою даних, де зберігається вся інформація на сайті WordPress.
Команди PHP підключаються до бази даних MySQL, щоб отримати доступ до запитуваної інформації та відображати її на екрані на сайті.

Помилка виникає з будь-якої причини PHP-код або команди не можуть прочитати інформацію, що зберігається в базі даних.

Що тоді викликає помилку?

Різні фактори можуть спричинити помилки, такі як;

 • Неправильні облікові дані бази даних –Ваша база даних використовує різні облікові дані, ніж ті, які ви використовуєте для входу. Неправильні облікові дані можуть призвести до збою підключення до бази даних.
 • Пошкоджена база даних –Ваша база даних може бути пошкоджена з якихось причин; неправильний плагін або сценарій або навіть хакер, що надсилає ін’єкції SQL у вашу базу даних. Відмова сервера через коливання потужності може призвести до пошкодження вашої бази даних, а отже, недоступної.
 • Сервер бази даних не працює – Сервер, на якому розміщується Ваша база даних, може бути недоступним і, отже, не мати з’єднання з базою даних.

Як виправити помилку під час встановлення підключення до бази даних. в WordPress

Вам потрібен FTP-клієнт для доступу до вашого веб-сайту із зворотного боку. Переконайтеся, що ви отримуєте таку ж помилку на передній стороні, як і на задній стороні сайту. Не забудьте почати з першого рішення та виконувати наступний крок, поки проблема не буде вирішена.

Вирішення проблем

Увійдіть у tvojeite.com/wp-admin (бекенд) і переконайтеся, що ви замінили tvojeite.com з доменним іменем WordPress на ваших сайтах, якщо ви отримаєте EEDC, можливо, вам доведеться відремонтувати вашу базу даних.

Зверніться до інших клієнтів, щоб дізнатись, чи виникають вони з тими ж проблемами, коли використовується спільний хостинг. Ви можете звузити проблему, або проблема локальна для вашого сайту WordPress.

Чи є у вас інші сайти, розміщені на тому ж сервері або з тим самим постачальником хостингу? Чи є у них проблеми? Якщо так, то це може означати, що вам потрібно зв’язатися з постачальником послуг хостингу для вирішення проблеми.

Зателефонуйте своєму постачальнику хостингу

Ваш план хостингу включає контракт на підтримку та контакти, які ви можете використовувати для виявлення та ізоляції проблеми зі своєю базою даних. Іноді хостинг-компанія може знати про цю проблему і може пояснити, чому ви відчуваєте проблему і навіть як її вирішити. Проблема може бути пов’язана із занадто великим трафіком на вашому веб-сайті, і ваш хостинг-сервер не в змозі своєчасно обслуговувати запити, і, таким чином, він не доступний.

Залежно від порад провайдера хостингу та / або зворотного зв’язку, ви можете заздалегідь вирішити проблему та дослідити далі, якщо проблема не пов’язана з постачальником

Підтвердьте Анкетні дані бази даних

Перейдіть до свого файлу wp-config.php і переконайтесь, що визначені облікові дані є правильними, як надано компанією, що приймає хостинг, або згідно з вашими записами. Огляньте ці деталі;

define (‘DB_NAME’, ‘some_db’); / * це ім’я вашої бази даних WordPress * /
define (‘DB_USER’, ‘some_username’);
define (‘DB_PASSWORD’, ‘some_pass’);
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’); / * це веб-адреса вашого сервера баз даних * /
Оновіть облікові дані, якщо вони невірні, тоді завантажте файл за допомогою FTP.

Перевірте хост-сервер бази даних

The наступне рішення включає перевірку вашого хоста або сервера. Можливо, ваш сервер не може обробляти багато трафіку. Якщо ви перебуваєте на спільному хостингу, ця помилка, швидше за все, відбудеться. Можливо, вам доведеться зателефонувати вашим хостинг-провайдерам і запитати їх, чи відповідає ваш сервер MySQL. Якщо вам потрібно це перевірити, ви можете перевірити інші веб-сайти, розміщені на тому ж сервері; якщо ви отримуєте ту ж помилку, з вашим сервером MySQL щось не так. Крім того, ви можете спробувати отримати доступ до phpMyAdmin та підключитися до бази даних. Якщо ви отримаєте невдале з’єднання, переконайтеся, що у вас є достатня кількість дозволів. Для підтвердження створіть новий файл під назвою connectiontest.php і вставити наступне;

<?php
$ link = mysql_connect (‘localhost’, ‘root’, ‘password’);
if (! $ посилання) {
die (‘Не вдалося підключити:’. mysql_error ());
}
echo ‘Підключено успішно’;
mysql_close ($ посилання);
?>

Під корінь і пароль замініть своє ім’я користувача та пароль відповідно. Потім збережіть і завантажте. Якщо це з’єднання успішно, у вас є достатньо дозволів.

Відновлення бази даних WordPress

Щоб відредагувати свою wp-config файл, вам потрібно завантажити його через FTP-клієнт. Після входу у свій FTP-клієнт (я використовую WinSCP), ви можете завантажити файл. Просто шукайте wp-config файл, розташований майже внизу списку.

Клацніть правою кнопкою миші на wp-config файл і натисніть кнопку завантаження. Після завантаження використовуйте будь-який текстовий редактор для редагування зміненого файлу. Використовуйте візуальний код студії для редагування файлу (тримайте його відкритим, поки ми не підтвердимо, що WordPress працює).

Додайте код нижче внизу вашого файлу;

define (‘WP_ALLOW_REPAIR’, правда);

Вищевказаний код дозволяє WordPress спробувати відновити базу даних. Після завершення модифікації завантажте файл на сервер.

Підтвердьте перезаписати, Як тільки ви додасте це, і завантаження закінчиться успішно, перейдіть до сторінки

http://www.yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php

Не забудьте замінити tvojeite.com з доменним іменем WordPress. Посилання переносить вас у вікно, яке виглядає наступним чином; спроба відновити базу даних.

Клацніть відремонтувати та оптимізувати базу даних для відповідного обслуговування. Сторінка відновлення бази даних не є захищеною, оскільки будь-хто може отримати доступ до URL-адреси без використання даних для входу. Тому після завершення ремонту поверніться до файлу та відредагуйте доданий нам рядок wp-config.

Вимкніть доступ до сторінки ремонту та запобігайте несанкціонованому доступу до вашої бази даних.

Якщо ви все ще бачите помилку, повернутися до wp-config файл і переконайтеся, що розділ бази даних добре.

Якщо все в порядку, завантажте файл і спробуйте перезавантажити свій веб-сайт.
Якщо ви все ще бачите помилку, спробуйте змінити DB_host з localhost на фактичну IP-адресу.

визначити (‘DB_HOST’, ‘127.0.0.1:8889’);

Відновлення файлів за замовчуванням WordPress за допомогою резервної копії

Плагін або спроба злому можуть змінити файли WordPress або базу даних, і для цього може знадобитися відновлення файлів WordPress за замовчуванням. Ви можете отримати ці файли, завантаживши їх з WordPress.org.Разпакуйте файли та завантажте їх у кореневу папку WordPress на своєму сайті за допомогою інструменту FTP, який ви використовуєте. Використовуйте це в крайньому випадку.

Висновок

За допомогою описаних вище кроків ви можете виявити та усунути будь-яку помилку підключення до бази даних

(и). WordPress намагався підтримувати себе, тому така помилка рідше впливає на вас, якщо ви зберігаєте базу даних «здоровою».

Ознайомтеся з цими трьома найкращими послугами хостингу WordPress:

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

Хостингер

Стартова ціна:
0,99 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.4


Підтримка
9.4


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

Пов’язані статті “Як”

 • Як встановити та налаштувати MySQL для PHP-програм у Windows IIS 7
  проміжний
 • Як вирішити помилку “Попередження: Помилка під час надсилання пакета QUERY”
  проміжний
 • Як виправити "Встановлення підключення до бази даних" Помилка WordPress
  новачок
 • Як встановити MySQL на веб-сервері Windows під управлінням Apache
  новачок
 • Як вирішити помилку “Попередження: Помилка під час надсилання пакета QUERY”
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me