У цій статті ми надамо хостерам всю інформацію про те, як використовувати пакет адміністрації Microsoft у своїх операціях та налаштуваннях хостингу. Знімок екрана нижче представляє свіжі піктограми модулів, розташовані в IIS Manager після встановлення пакета адміністрування. Пакет адміністрування пропонує хостерам та їхнім клієнтам колекцію елементів IIS Manager, необхідних для виконання таких завдань:


 • Щоб відредагувати параметри конфігурації сервера. Однак це завдання дозволено лише адміністраторам.
 • Для обробки та догляду за конфігураціями FastCGI.
 • Для обробки автентифікації ASP.NET.
 • Для управління налаштованими помилками.
 • Щоб записати та внести коригування в регулювання фільтрації запитів HTTP.

Як встановити пакет адміністрації Microsoft для IIS 7

При використанні пакета адміністрування в комбінованих хостингових середовищах його слід встановлювати на кожному веб-сервері в групі. Використовуючи заздалегідь створені зображення, слід зробити частину зображення пакета адміністрування, який використовується для створення фермерських серверів. Пакет адміністрування IIS 7.0 – це доповнення до набору адміністративних функцій, які поставляються з IIS 7.0, включаючи підтримку інтерфейсу адміністрування для автентифікації ASP.NET, користувацькі помилки, налаштування FastCGI, запит фільтрації та багато інших. Пакет адміністрування додатково постачається із загальним редактором конфігурації, який здатний встановлювати будь-які налаштування конфігурації IIS 7.0 і регулярно створювати сценарії, завдяки яким завдання легко повторюється.

Керування додатковими функціями з розширеннями інтерфейсу інтерфейсу IIS Manager

Розширення інтерфейсу користувальницького інтерфейсу IIS (UI) полегшують адміністраторам виконувати налаштування конфігурації в IIS Manager для атрибутів, якими раніше можна було керувати лише за допомогою сценарію або шляхом зміни файлів конфігурації безпосередньо. Зокрема, розширення інтерфейсу користувача дозволяють користувачам IIS Manager редагувати конфігурації FastCGI. Вони можуть виконувати таке завдання, як генерація свіжих обробників файлів; налаштувати автентифікацію ASP.NET та налаштувати власну помилку; і налаштувати правила фільтрації запитів HTTP.

Керування файлами налаштування за допомогою редактора конфігурації

Редактор конфігурації дозволяє використовувати Менеджер IIS для зміни будь-якого розділу, атрибута, компонента або набору в файлах конфігурації IIS, навіть якщо він також пропонує можливість керувати налаштуваннями файлів конфігурації шляхом інтеграції або видалення замків. Щоб зробити завдання конфігурації автоматичними, редактор конфігурації додатково пропонує адміністраторам можливість створювати сценарії відповідно до дій, які користувач виконує в Редакторі конфігурації..

Атрибути диспетчера конфігурації

 • Для перегляду та коригування параметрів, визначених схемою конфігурації
 • Створення коду для автоматичного виконання завдань із використанням керованого коду, JavaScript або командного рядка
 • Швидко здійснити досить чіткий пошук протоколу конфігурації для всіх розділів та місць, які вони використовуються
 • Атрибути розширення інтерфейсу інтерфейсу IIS Manager
 • Користувацький інтерфейс FastCGI для обробки налаштувань і таких завдань, як інтеграція нового файлового обробника
 • Інтерфейс користувача ASP.NET для обробки авторизації та налаштованих параметрів помилок для додатків ASP.NET
 • Користувальний інтерфейс HTTP Request Filtering, щоб вказати правила для захисту веб-додатків, відновлюючи HTTP-запити, що поставляються з командами, складеними з можливого шкідливого вмісту, такого як подвійне кодування або атрибути, що не ASCII.

Пакет адміністрування для IIS 7.0 (x64)

Пакет адміністрування для IIS 7.0 – це набір інструментів та розширень інтерфейсу користувача, які допоможуть вам керувати вашим сервером IIS 7.0. Елементи пакета адміністрування – це група інструментів, які допомагають вам бути ефективнішими при використанні IIS Manager. Функціонал відрізняється від покращених можливостей редагування конфігурації до налаштування FastCGI на вашому сервері.

Редактор конфігурації:

Елемент редактора конфігурації допоможе вам обробляти файли конфігурації. Цей інструмент доступний лише менеджерам серверів. Це допомагає вам внести зміни до будь-якого розділу, атрибута, елемента чи колекції у вашому файлі конфігурації. Окрім редагування цих значень, ви також можете їх заблокувати та розблокувати. Редактор конфігурації також дозволяє створювати сценарії залежно від вжитих дій, а також шукати файл, у якому використовуються значення місця.

Розширення інтерфейсу користувача:

Елементи розширення користувальницького інтерфейсу допомагають вам працювати з менеджером IIS.

 • Елемент FastCGI допомагає вам керувати своїми настройками FastCGI.
 • Два елементи ASP.NET полегшують вам керування автентифікацією та налаштованими налаштуваннями помилок.
 • У кінцевому рахунку, HTTP Filttering Request дозволяє налаштувати правила фільтрації запитів HTTP.

Передумови

Операційна система, що підтримується: Windows Server 2008 і вище. Перед встановленням пакета адміністрування потрібно встановити Інтернет-інформаційні послуги 7.0 та консоль управління IIS. Вам також потрібно встановити пакет адміністрації лише як адміністратор. Якщо ви ввімкнули контроль доступу користувачів (UAC), під час встановлення вам доведеться реалізувати параметр «Запустити як адміністратор».

Як встановити адміністративний пакет Microsoft

Щоб завантажити та встановити пакет адміністрації, дотримуйтесь наведених нижче порад та кроків:

Крок 1. Завантажте адміністративний пакет Microsoft

Для цього натисніть на вкладку Завантажити, щоб розпочати завантаження. Після завершення завантаження виконайте будь-які поради на кроці 2:

Крок 2: Встановіть адміністративний пакет Microsoft

 • Якщо ви хочете розпочати інсталяцію миттєво, натисніть на Відкрити або Запустити цю програму з її теперішнього місця.
 • Якщо ви хочете зробити копію завантаження на свій ПК, щоб завершити встановлення пізніше, збережіть його, натиснувши Зберегти або Зберегти цю програму на диску.

Щоб мати змогу налаштувати пакет адміністрації, ви повинні мати повні адміністративні дозволи. Щоб досягти цього, ви можете скористатися будь-яким із двох методів нижче:

Крок 3: Увійдіть у свій комп’ютер

 • Увійдіть у свій комп’ютер за допомогою локального "адміністратор" рахунок перед встановленням.
 • Скопіюйте завантаження на свій пристрій і після цього увійдіть в обліковий запис, який має дозвіл працювати адміністратором, і відкрийте командний рядок, клацнувши правою кнопкою миші пункт меню командного рядка. Ви знайдете це в меню «Аксесуари» для програм Windows. Поки є і виберіть"Запустити від імені адміністратора", потім введіть таку команду, щоб встановити адміністративний пакет Microsoft:

msiexec / i AdminPack_x64.msi

Примітка. Вам потрібно буде дотримуватися вказаних вище кроків, оскільки елемент захисту управління обліковими записами користувачів (UAC) в операційній системі Windows Server регулярно буде відмовляти у доступі, якщо цього не дотримуватися.

Висновок

Це все, що є для встановлення та використання пакета адміністрування Microsoft для 7.0. Ви повинні мати змогу встановити його та використовувати його для управління вашим сервером, враховуючи інформацію, яку ми надали у статті. Якщо ви десь застрягли, не соромтесь скористатися допомогою нашої міцної громади, залишивши свій коментар.

Ознайомтеся з цими трьома топ-хостинг-послугами Windows:

Господарі

Стартова ціна:
3,29 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9.2


Користувач
9.2


Підтримка
9.3


Особливості
9.2

Прочитайте відгуки

Відвідайте Hostwinds

Time4VPS

Стартова ціна:
3,27 дол


Надійність
8.4


Ціноутворення
8.5


Користувач
8.3


Підтримка
8.1


Особливості
8.1

Прочитайте відгуки

Відвідайте Time4VPS

InterServer

Стартова ціна:
$ 5,00


Надійність
9.1


Ціноутворення
9.3


Користувач
9.1


Підтримка
9,0


Особливості
9.1

Прочитайте відгуки

Відвідайте InterServer

Пов’язані статті “Як”

 • Як налаштувати аутентифікацію та авторизацію URL-адрес IIS 7.0
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me