Що таке PrestaShop?

PrestaShop – це безкоштовне, багатофункціональне рішення для електронної комерції з відкритим кодом. Ви можете запускати магазини в хмарі або через самовлаштування за допомогою PrestaShop.


1. Завантаження архіву інсталяції

Усі інсталяційні файли можна знайти на офіційному веб-сайті PrestaShop. Перш за все, вам потрібно зайти на офіційний веб-сайт, щоб завантажити інсталяційні файли. Потім вам потрібно витягнути архів встановлення на комп’ютер.

Ви побачите папку, що містить файли встановлення PrestaShop після завершення процесу вилучення. У цій же папці ви також побачите файл HTML, який перенаправить вас на документацію PrestaShop.

Тепер вам доведеться завантажувати всі файли, що містяться у витягнутій папці, на ваш обліковий запис хостингу, що створить нову порожню базу даних.

2. Завантаження інсталяційних файлів

Для цього кроку потрібна послуга FTP. Вам буде потрібна послуга FTP для завантаження інсталяційного файлу або ви можете використовувати cPanel File Manager.

Тепер виникає питання про те, куди завантажувати інсталяційні файли. Ну, це повністю залежить від ваших уподобань щодо доступності програми.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваша програма була доступна через ваше доменне ім’я, тоді ви повинні завантажити файли у папку “public_html”.

Але якщо ви хочете, щоб ваша програма була доступна через піддомен або підпапку, тоді вам доведеться завантажувати інсталяційні файли у відповідну папку, яка, як правило, всередині папки public_html, а не завантажувати безпосередньо в папку public_html.

3. Створення бази даних

Тепер вам потрібно створити базу даних, відвідавши cPanel, а потім перейдіть до баз даних MySQL.

В якості альтернативи ви можете використовувати Майстер баз даних MySQL. Після всього цього ви зможете отримати ім’я користувача, а також пароль для бази даних. І не забудьте відзначити їх для подальшого ознайомлення.

4. Початок встановлення PrestaShop

Тепер вам доведеться запам’ятати місце, де ви завантажили інсталяційні файли.

Це важливо, тому що якщо ви завантажили файли безпосередньо у папку з іменем “Public_html” тоді доступ до інтерфейсу установки можна отримати, додавши “Встановити /” рядок відразу після вашого домену. Наприклад, yourdomainname.com/install/

Або у випадку, якщо ви завантажили інсталяційні файли в будь-яку підпапку, тоді ви можете отримати доступ до інтерфейсу установки, ввівши своє доменне ім’я, а потім ім’я підпапки та нарешті встановити / рядок. Наприклад, yourdomainname.com/subfolder/install/

5. Установка

Встановити PrestaShop дуже просто.

По-перше, вам доведеться вибрати свою мову.

Далі вам буде представлено Ліцензійну угоду, з якою потрібно погодитись, щоб просунутися далі.

Потім виконується тест на сумісність, щоб перевірити, чи всі вимоги виконані чи ні. Ви перейдете до наступного кроку, якщо всі вимоги будуть виконані, і ви натиснете Далі.

Тепер вам потрібно буде надати деяку інформацію “Про ваш магазин” та “Ваш обліковий запис”. Ім’я користувача та пароль під ‘Ваш рахунок’ розділ обов’язковий під час входу.

Далі вам потрібно буде заповнити п’ять полів, пов’язаних із базою даних. Однак перше поле вже заповнене, і в ньому не слід вносити жодних змін.

Наступне поле читає “Ім’я бази даних”. Тут потрібно вказати ім’я бази даних, яку ви нещодавно створили в цьому підручнику.

Пам’ятайте, що я сказав вам записати облікові дані для вищевказаної бази даних? Ім’я користувача потрібно ввести тут, у третьому полі, де написано “Вхід у базу даних”.

У наступному полі “Пароль бази даних “, вам потрібно заповнити пароль, що відповідає вказаному вище ім’ям користувача.

Ви повинні змінити наступне і останнє поле, тобто “Префікс таблиць”, якщо ви хочете мати певний префікс для вашої бази даних Або залиште так, як це не так.

Потім натисніть на кнопку, яка читається “Тестуйте підключення до бази даних зараз!” Якщо все працює добре, трохи нижче кнопки буде показано повідомлення, що “База даних підключена”. Потім натисніть на Далі кнопка, розташована в правому нижньому куті, щоб розпочати встановлення.

Як тільки процес встановлення завершиться, з’явиться нова сторінка, яка містить інформацію, необхідну для доступу до магазину. Варіанти доступу до вашого магазину з переднього або заднього кінця також будуть доступні прямо там ‘Фронт-офіс’ і ‘Бек-офіс’.

Спеціальна примітка: PrestaShop, як і інші хостингові платформи електронної комерції, вимагає надійного, надійного, високоякісного хостингового сервісу, щоб дозволити зростанню вашого бізнесу та забезпечити своїм клієнтам чудовий досвід покупок. Подумайте про використання хостинг-сервісу, який спеціалізується на електронній комерції: ось список HostAdvice найкращих хостингових послуг електронної комерції.

Примітка. Не забудьте видалити папку встановлення після встановлення

Так! Тепер ви готові використовувати PrestaShop.

Це все для цієї статті. Сподіваємося, наша стаття допомогла вам

Ознайомтеся з цими трьома найкращими сервісами хостингу cPanel:

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Пов’язані статті “Як”

 • Як встановити Magento в Cpanel
  новачок
 • Як встановити OsCommerce у своєму хостинг-рахунку cPanel
  новачок
 • Як створити субдомен за допомогою cPanel
  проміжний
 • Як налаштувати шифрування SSL / TLS на Magento
  проміжний
 • Як створити резервну копію веб-сайту за допомогою cPanel
  новачок
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me