У жовтні 2017 року компанія Google оголосила показати сповіщення про небезпечне з’єднання під час відкриття веб-сайту в Google Chrome.


Сьогодні всі намагаються активувати сертифікат SSL або за допомогою CDN або веб-хостингу. Як відомо, більшість компаній пропонують безкоштовні SSL з усіма своїми планами, але проблема виникає, коли у вас старий веб-сайт.

Ви намагаєтеся додати переспрямування через .htaccess або використовувати плагін, але іноді область адміністратора та сторінка входу вашого веб-сайту не приймають SSL.

І я впевнений; Ви також хочете застосувати SSL на панелі керування wp-admin. Для цього вам потрібно використовувати cPanel. У цій статті ви дізнаєтесь найзручніший спосіб застосування SSL на панелі адміністратора WordPress за допомогою файлу wp-config.php.

Вам може бути цікаво, чи потрібні вам якісь навички кодування чи ні. Ну, нема чого хвилюватися, все що вам потрібно – скопіювати та вставити код, який ви бачите в цьому підручнику.

Додайте код у файл wp-config.php

Час від часу вам може знадобитися використовувати wp-config.php, це більше, ніж просто файл для підключення даних вашого сайту та його бази даних.

Сподіваюся, ви знаєте, як редагувати такий файл із cPanel. За бажанням ви також можете використовувати FTP-сервер. Але я збираюся пояснити процес за допомогою cPanel.

Виконайте дії, як показано нижче.

Крок 1:

Як завжди, вам потрібно увійти до свого cPanel і шукати файловий менеджер значок. У вас може бути інший веб-хостинг, спробуйте знайти його в розділі файлів.

Як застосувати SSL на панелі адміністратора WordPress за допомогою cPanel

У Bluehost є синій макет cPanel, у Hostinger є фіолетовий, Siteground, а Inmotionhosting також має свій унікальний дизайн.

Але ви можете знайти менеджер файлів у найкоротші терміни. Натисніть, щоб відкрити, і ви побачите нову вкладку у своєму браузері.

Крок 2:

За замовчуванням cPanel відкриває диспетчер файлів, поки ви не зробили налаштування, щоб побачити кореневу директорію. Як ви вже знаєте, дані доступні в кореневому каталозі, тому перейдіть до public_html з лівої бічної панелі.

Як застосувати SSL на панелі адміністратора WordPress за допомогою cPanel

Крок 3:

Шукайте wp-config.php файл і клацніть правою кнопкою миші для редагування. Ви також можете скористатися традиційною опцією редагування у навігаційному меню cPanel. Але правою кнопкою миші зручніше.

Як застосувати SSL на панелі адміністратора WordPress за допомогою cPanel

Крок 4:

Якщо ви хочете відключити кодування, з’явиться спливаюче вікно. Ну, нічого ви не повинні робити, окрім натискання на Редагувати кнопка.

Як застосувати SSL на панелі адміністратора WordPress за допомогою cPanel

Крок 5:

Коди файлу wp-config.php ви можете побачити на новій вкладці. Тут потрібно скопіювати і вставити код, показаний нижче.

define (‘FORCE_SSL_ADMIN’, правда);
define (‘FORCE_SSL_LOGIN’, правда);

Натисніть на Зберегти зміни кнопку в правому верхньому куті екрана, щоб зберегти файл. Очистіть кеш браузера та файли cookie, перевірте свою панель wp-admin, і ви зможете побачити сертифікат SSL скрізь.

З повагою, ваш веб-сайт працює на HTTPS.

Примітка: Застосовувати SSL на wp-admin потрібно лише після активації плагін SSL або внесення переадресації.

Як я вже згадував, іноді панель адміністратора WordPress неправильно отримує сертифікат SSL. Це потребує додаткового поштовху.

Я сподіваюся, що ви зможете вирішити свою проблему SSL за допомогою цієї статті

Мати таке питання дивно, не всі його отримують. Коли ви використовуєте сторонній сертифікат SSL, панель адміністратора WordPress може не реагувати, як і всі інші публікації блогів та сторінки вашого веб-сайту.

Отже, краще використовувати вбудований SSL, який пропонує ваша веб-хостинг компанія. Багато компаній використовують Let’s Encrypt.

Висновок

Увімкнення сертифіката SSL покращує показник SEO сайту WordPress, і я впевнений, що ви можете вирішити будь-яку проблему за допомогою панелі wp-admin..

Код може допомогти вам застосувати SSL до своєї адміністраторської області. Сподіваюся, ви зможете виконати своє завдання.

Ознайомтеся з цими трьома найкращими хостинговими послугами cPanel:

FastComet

Стартова ціна:
2,95 дол


Надійність
9.7


Ціноутворення
9.5


Користувач
9.7


Підтримка
9.7


Особливості
9.6

Прочитайте відгуки

Відвідайте FastComet

А2 хостинг

Стартова ціна:
3,92 дол


Надійність
9.3


Ціноутворення
9,0


Користувач
9.3


Підтримка
9.3


Особливості
9.3

Прочитайте відгуки

Відвідайте хостинг A2

ChemiCloud

Стартова ціна:
2,76 дол


Надійність
10


Ціноутворення
9.9


Користувач
9.9


Підтримка
10


Особливості
9.9

Прочитайте відгуки

Відвідайте ChemiCloud

Пов’язані статті “Як”

 • Як виправити "Відсутня тимчасова папка" Помилка сайту WordPress за допомогою cPanel
  проміжний
 • Як зупинити WordPress від відображення помилок PHP за допомогою cPanel
  експерт
 • Як виправити занадто багато проблем з перенаправленнями для веб-сайту WordPress
  проміжний
 • Як виправити помилку HTTP, що з’являється у медіатеці WordPress
  новачок
 • Як виправити помилку змішаного вмісту після встановлення SSL
  проміжний
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me